Очищення печінки – Дієти для схуднення – Vitaminov. net

Очищення печінки – Дієти для схуднення – Vitaminov. net Очищення печінки

Печінка являє собою орган, відповідальний за знешкодження як різних отрут і токсинів, що утворюються в організмі в процесі його життєдіяльності, так і шкідливих речовин, що надходять в організм із зовнішнього середовища. Очищення цього органу є запорукою збереження вашого здоров’я, гарного кольору обличчя і запобігання передчасного старіння.

На даний час відомо досить багато різноманітних способів очищення печінки. Розглянемо один з найпоширеніших. Для початку протягом тижня потрібно вживати в їжу виключно вегетаріанські продукти, виключивши з раціону харчування їжу тваринного походження (м’ясо, рибу, яйця і молочні продукти). Цей своєрідний пост необхідно супроводжувати регулярним очищенням кишечника за допомогою клізми.

Вегетаріанська тиждень закінчується клізмою вранці натщесерце, після чого протягом двох днів ваше харчування повинне полягати тільки у вживанні свіжоприготованого яблучного соку, який краще готувати з зелених або жовтих яблук. Кількість соку необмежено.

На третій день продовжуєте вживання соку, але тільки до 19 годин. Увечері необхідно прийняти ванну з трави материнки або м’яти. Відвар для ванни готується наступним способом: 300-500 г сухої трави заварюється в 5 літрах води і настоюється протягом 2 годин. Отриманий відвар проціджують у ванну з температурою 38-39 ° С. Ванну потрібно приймати 15 хвилин, після чого потрібно добре розтертися за допомогою рушника і лягти в ліжко з грілкою, яку потрібно помістити на область печінки.

Кожні 15 хвилин при цьому необхідно приймати по 3 столові ложки якісного оливкової олії, слідом за яким відразу потрібно з’їсти 3 столові ложки лимонного соку.

Кількість оливкової олії і лимонного соку, яке необхідно для проведення зазначеної процедури, становить по 200 мл кожного компонента. Грілка в області печінки після цього застосовується ще протягом 2-2,5 годин, після чого вам необхідно постаратися заснути.

Наступного дня рано вранці повинен спрацювати кишечник, що має привести до появи в калі білірубінові каменів, які характеризуються зеленуватим кольором. У більшості випадків стілець повторюється 2-3 рази, причому його консистенція нагадує пластилін. Також в калі повинна міститися жовта жовч з неприємним запахом, а в деяких випадках – залишкові шматки омертвілої слизової оболонки кишечника (жовтуваті циліндричні пробки).

Повне спорожнення кишечника необхідно завершити застосуванням очисної клізми і легким сніданком. Сніданок повинен складатися з таких продуктів, як, наприклад, вівсяна каша або дієтичний сир. Замість чаю вживається гарячий настій, приготований з плодів шипшини або червоної (звичайної) горобини.

Вся процедура очищення печінки повторюється через 3-4 тижні. Причому курси проводяться до тих пір, поки не припиниться виділення зі стільцем білірубінові каменів. У більшості випадків буває достатньо трьох-чотирьох процедур.

Вищеописаний цикл очищення печінки рекомендується проводити один раз на рік.

Використовувані матеріали:

В. Лавренов, «Медолеченіе і фітотерапія»

  • неумивакін вівсяна каша
  • Очищення печінки для схудненя
  • Схуднення очищення орган
  • як очистити печінку і схуднути

Comments are closed!