Очищення організму від шлаків

Очищення організму від шлаків Очищення організму від шлаків

З точки зору медицини, організм людини – це складний механізм, здатний підтримувати свою життєдіяльність в умовах мінливої??навколишнього середовища. Завдяки активній діяльності внутрішніх

органів підтримується постійність внутрішнього середовища організму. Шкідливі речовини, що надійшли з харчуванням, повітрям, водою, або утворилися в результаті обміну речовин, виводяться і не накопичуються. Такого поняття, як “шлаки” в офіційній лікарській науці не існує. Однак питання, як очистити організм від шлаків, часто задають лікуючим лікарям. Адже для більшості людей “шлаки” – не міф, а цілком відчутна реальність. Саме зашлакованості організму в масовій свідомості стає головною причиною зниження імунітету, хронічної втоми, погіршення самопочуття. Для корекції цих станів пропонуються сучасні програми оздоровлення, спрямовані в першу чергу на очищення організму від шлаків.

Як очистити організм від шлаків?

Послідовність очищення організму від шлаків з оздоровчих методиках – це підготовка до курсу процедур, перехід на дієту від шлаків, очищення кишечника від шлаків, очищення печінки, нирок, лімфатичної системи, профілактика накопичення нових токсинів.

Ретельна підготовка до очищення організму від шлаків полягає у створенні психологічного настрою . обстеженні у лікаря, розробці індивідуальної програми. Морально підготуватися до процедур, напевно, найважливіша задача. Якщо людина не зможе налаштуватися на курс оздоровлення, то, найімовірніше, процедури належного ефекту не принесуть. Правильний психологічний настрій допоможе подолати труднощі і пройти повний обсяг оздоровчих процедур. Для подібної підготовки можна рекомендувати читання відповідної літератури, перегляд сайтів про очищення організму, візуалізацію, самогіпноз, медитацію.

Медичне обстеження необхідно кожному, хто планує очищення організму від шлаків. Клінічний і біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, електрокардіографія допоможуть визначити вихідний рівень здоров’я, можливість і необхідність проведення оздоровчої програми. Гострі захворювання і важка хронічна патологія печінки, нирок, серця можуть стати категоричним протипоказанням до очищення організму від шлаків .

Сама програма оздоровчих процедур повинна бути складена індивідуально і за допомогою фахівців. Ви можете спробувати самостійно розробити курс очищення. Пам’ятайте, що здоров’я вимагає обережного ставлення. Вибирайте тільки найбільш безпечні методи. Майже всім підійде, наприклад, бесшлаковая дієта.

Дієта від шлаків

Дієта може стати відповіддю на питання, як очистити організм від шлаків. Насамперед, потрібно збільшити обсяг споживаної рідини. Краще всього використовувати чисту питну воду. Її кількість залежить і від Ваших звичок, і від стану організму. Від 3 до 5 літрів на добу сприяють виведенню шлаків з організму. За кілька хвилин до їжі випивайте склянку чистої води.

Харчування має бути повноцінним. Рекомендується прийом їжі невеликими порціями кілька разів на день. Вечеря повинна бути легким. Останній раз варто їсти не менше ніж за 3-4 години до сну.

Включіть в раціон рослинну клітковину і висівки для нормалізації роботи кишечника. За дієті від шлаків слід виключати їжу, багату тваринними жирами, все смажене, гостре, консервоване . В ідеалі рекомендується вегетаріанський раціон з додаванням знежирених молочних продуктів. Таке харчування містить достатню кількість вітамінів, мінералів і амінокислот. Зате жирів і шкідливих речовин в організм надходить мало.

Деякі автори рекомендують для очищення організму від шлаків голодування. Ця методика досить важко переноситься. Можливо, поява головного болю, слабкості, запаморочення, нудоти і епізодів втрати свідомості. Тому голодувати бажано тільки під наглядом медичного персоналу. Удома можна проводити так звані розвантажувальні дні – кефірів, яблучні, овочеві. Під час таких обмежувальних дієт пийте більше рідини.

Очищення кишечника від шлаків

Очищення кишечника може стати основним завданням у програмі оздоровлення організму. Правильна робота цього органу лежить в основі краси і здоров’я. Запори можуть призводити до погіршення стану шкіри, поганого самопочуття. А дисбактеріоз вважається причиною зниження імунітету.

Як очистити кишечник від шлаків? Ряд авторів пропонує використовувати проносні засоби (англійську сіль, лист сени, “Фортранс”) або клізми для очищення кишечника від шлаків. Пам’ятайте, що якщо Ви не страждаєте запорами, то подібні методи Вам не потрібні. Досить виключити солоне, жирне, борошняне на кілька тижнів. Є треба більше овочів в будь-якому вигляді, кисломолочні продукти. Корисним може виявитися настій вівса, соки шпинату і моркви.

Результати бесшлаковой дієти та інших процедур

Результатами бесшлаковой дієти та інших методик очищення організму від шлаків може бути як поліпшення самопочуття, так і деяке погіршення настрою і здоров’я.

Пам’ятайте, що всі процедури спрямовані на видалення шлаків, є частиною нетрадиційної медицини, а значить, суворої наукової доказової бази під собою не мають. Багато позитивні ефекти подібних заходів пояснюються самонавіюванням. З іншого боку, щось може виявитися корисним в кожному індивідуальному випадку. У кожному разі, порадьтеся з лікарем перед початком очищення організму від шлаків

  • як очистити кишечник і схуднути
  • література по очищенню організму
  • Очищення організму
  • очищення організму від шлаків
  • программа очищення організму та схуднення
  • схуднути і очистити кишечник
  • як очистити кишечник
  • як очистити організм від шлаків та схуднути
  • як очистити організм от шлаків
  • як очистити организм от шлаков

Comments are closed!

_0.31MB/0.00518 sec