Очищення кишечника клізмою з упаренной уриною

Очищення кишечника клізмою з упаренной уриною Очищення кишечника клізмою з упаренной уриною

Деякі з причин великої ефективності клізми: рідкі кристали допомагають здоров’ю впоратися з різними несприятливими впливами, а отримують їх після упарювання. У урині зростає кількість

солей в 100 раз, вона вбирає рідину, з черевної порожнини знімаючи слиз з нирок, підшлункової залози, і т. д. відновлюючи їх життєві сили. Шкідливі організми, глисти гинуть, перистальтика поліпшується. Сприятлива мікрофлора тримається на рівні.

При упарюванні в урині з’являються активні речовини, могутніше вітамінів і гормонів, звані біостимулятори. Такі захворювання, як геморой, коліт, лікують клізми з уриною, провокує до відновлення слизової шлунка, і нейтрального pH.

Вагітним жінкам, ні в якому разі не робити клізму з упаренной уриною. При виразковому коліті необхідно прийняти клізму зі звичайною уриною, а тільки потім з упаренной.

Приготування упаренной урини

Необхідна кількість урини для упарювання 4 л, господар урини повинен бути здоровим, це можуть бути кілька людей. Урина не “старіє», і може збиратися вона довго.

Залийте урину в емальпосуди, без кришки кип’ятіть на вогні, поки не випарується до 1 літра. Охолодіть її до температури тіла, наповніть кружку Есмарха, закріпіть на висоті не більше 1,5 м.

Проведення процедури очищення кишечника клізмою з упаренной уриною

Зволожите кінцевик вазеліном. Перекрийте доступ в трубці. Вам необхідно встати на карачки, ввести кінцевик, звільнити трубку. Впускаючи урину, ви, можливо, будете відчувати не комфортні відчуття, тоді вам доведеться перекривати трубку, збільшуючи або зменшуючи протягом рідини.

Коли гуртка спорожніє і в ній не буде урини, необхідно лягти на спину і, піднімаючи стегна, спробуйте протягом 30-60 сек. постояти в стійці званої «берізка». Рекомендується втягнути живіт. Коли час минув акуратно лягайте у вихідне положення на спині, потім перекатитесь на правий бік, для того щоб урина побувала в сліпій кишці і у висхідному відділі. Перебуваєте в стані спокою 10-15 хв. після чого потрібно обережно встати і ходити. Сильний позив до випорожнення означає, кінець процедури.

Клізму з упаренной уриною необхідно провести через день. Очищення кишечника краще проводити кожне півріччя – навесні і восени. Найкраща рекомендація це курс 5-8 клізм.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01002 sec