Очищення і схуднення за допомогою лимона – детоксикація на дому

Очищення і схуднення за допомогою лимона – детоксикація на дому Рубрики Очищення і схуднення за допомогою лимона – детоксикація на дому

10 квітня 2013, Автор: admin Elena

схуднення за допомогою лимона

Очищення і схуднення за допомогою лимона займе 14 днів. Як результат,

ви зможете очистити свій організм і скинути приблизно 4,5 кг. Може бути лимон і не самий відповідний фрукт для втрати ваги, подумаєте ви. Не дивлячись на своє широке застосування в кулінарії, досить складно уявити. що доведеться їсти цілий лимон відразу. На щастя вам не доведеться поглинати лимони цілком.

Цілющі властивості лимона

Багато професійні дієтологи стверджують, що лимони містять всі необхідні речовини, які розщеплюють жири і, отже, сприяють втраті ваги. Інформація, що міститься в них лимонна кислота, бере участь у процесах спалювання жиру, прискорює метаболізм і пригнічує апетит. Цедра лимона містить пектин, який допомагає регулювати рівень цукру в крові. Лимон – це джерело вітамінів, у тому числі і вітаміну С, який зміцнює імунітет. відіграє важливу роль у втраті ваги. На цьому корисні властивості лимона не закінчуються: очищення організму, крові, лімфи, поліпшення обміну речовин, жиросжигающие властивості, ось той мінімальний перелік, де лимон буде нам корисний.

Лимонна дієта план дії

Як я вже писала, очищення і схуднення за допомогою лимона забере у вас 14 днів. Процедуру очищення ви можете проводити без будь-яких змін у харчуванні, проте в даному випадку мається на увазі, що ви маєте уявлення про здорове харчування і вживаєте тільки здорові продукти. Проте постарайтеся обмежити в цей період споживання солі, цукру, не переїдайте.

План очищення дуже простий. Необхідно пити щоранку перед сніданком певну кількість лимонного соку, змішаного з водою.

Після вживання лимонного соку слід прополоскати рот водою, що б уникнути руйнівного впливу лимонної кислоти на зуби, можна використовувати і соломинку.

    День 1 сік 1 лимона плюс склянку чистої води. День 2, 2 лимона (сік з лимона). 2 склянки води. День 3, 3. 3 День 4, 4. 4 День 5, 5: 5 День 6, 6: 6 День 7 сік з 3 лимонів плюс 10 склянок прісної води, плюс 1 ложка меду, вживати цю суміш протягом усього дня. День 8. 6. 6 День 9. 5. 5 День 10. 4. 4 День 11. 3. 3 День 12. 2. 2 День 13, 1. 1 День 14, 3: 10 склянками води, плюс 1 столова ложка меду, пити суміш протягом усього дня.

У формулі Х. Х перша цифра означає з якої кількості лимонів слід взяти сік. друга цифра означає-кількість склянок води.

Примітка: Велика кількість лимонного соку слід розділити на 5-10 прийомів, по? склянки на прийом. Переконайтеся в тому, що ви п’єте його, принаймні, за одну годину до їди. тобто під час прийому соку шлунок повинен бути порожньою.

Лимонна очищаюча дієта протипоказана людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту!

Якщо ви в чому то сумніваєтеся, то обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Лимонна дієта буде найбільш ефективна навесні і восени, коли організм потребує вітамінів і детоксикації.

Якщо ви об’єднаєте лимонну дієту з низькокалорійною дієтою для схуднення, то ви зможете домогтися для себе кращих результатів.

  • Детоксикация для схуднення
  • чи можна схуднути щастя допомогою води та лимону

Comments are closed!

_0.31MB/0.00668 sec