Очищаюча дієта: схуднення і очищення організму – лікувальної дієти – Дієта – МОЯ ДІЄТА

Очищаюча дієта: схуднення і очищення організму – лікувальної дієти – Дієта – МОЯ ДІЄТА

Очищаюча дієта: схуднення і очищення організму

Очищаюча дієта – це короткочасна дієта для тих, хто хоче звільнити свій організм від шлаків, особливо після щедрих застіль. Дієта допоможе

схуднути рівно на стільки, на скільки ти поправилася за вчорашній банкет.

Очищаюча дієта корисна всім, незалежно від того, чи потрібно тобі схуднути на пару кіло чи ні. Навколишнє середовище така, що вона забруднює організм отрутами не тільки через перероблені продукти, які ми споживаємо, а й у силу забрудненої атмосфери і води. Більшість фруктів і овочів, які ми їмо, обприскуються пестицидами, так що навіть ті, хто дотримується здорового харчування, не може вберегтися від забруднення організму отрутами. Єдиний спосіб уникнути споживання шлаків і отрут з їжею – це купувати продукти, що вирощуються природним способом. Очищаюча дієта зазвичай полягає в тому, щоб вживати якісь певні фрукти і пити велику кількість мінеральної води. Це найкращий спосіб очистити організм від всіх отрут. Ще один метод очищення організму полягає в промиванні соками, і полягає він у питво тільки свіжоприготованих соків з определленних фруктів або овочів і утриманні від решти їжі. Прихильники цієї дієти вважають, що ензими деяких фруктів навіть сприяють схудненню.

Меню очищає дієти на добу:

Сніданок:

Яблуко і стакан мінеральної води.

Два банана і кілька склянок мінеральної води. Обід:

Фруктовий салат з ананаса з суницею або полуницею.

Плюси очищає дієти:

– Очищаюча дієта дає тілу заслужений відпочинок від отрут, виробляючи “генеральне прибирання” всього організму. Ніяка інша дієта не зможе так вичистити внутрішні органи. – Очищаюча дієта може підстьобнути організм до усунення целюліту, який викликаний накопиченням токсинів в тілі. – Дієта триває всього пару днів, після чого ти відчуєш себе оновленої і свіжою. – Дієта недорога, і її легко дотримуватися, не потрібно нічого готувати. – Ця дієта напевно вирішить всі проблеми з запором. – Свіжі фрукти – прекрасне джерело багатьох вітамінів і мінералів.

– Під час очищення організму навряд чи будуть сили і бажання вести активний спосіб життя, тому найкраще залишатися вдома і відпочивати, поки організм очищається. – Дієту не можна дотримуватися більше двох-трьох днів, оскільки організм не отримує всіх необхідних для життя речовин. Все ж за допомогою очищає дієти можна не тільки очистити організм від шлаків, а й трохи схуднути за 3 дні.

Джерело

  • як очистити організм від гормону

Comments are closed!