Обручі для схуднення: відгуки та рекомендації як вибрати

Обручі для схуднення: відгуки та рекомендації як вибрати Обручі для схуднення Як правильно підібрати і де купити?

За відгуками використовували обручі для схуднення, це одне з найвеселіших способів скинути вагу, хороше рішення для тих, кому нудно в спортзалі, або не вистачає часу на його відвідини.

А головне – подобається крутити обруч.

Вибір снарядів практично нескінченний. Все залежить від Ваших потреб, грошей, які Ви готові вкласти в покупку обруча, і рівня підготовки. У магазинах можна зустріти:

  Найлегші і дешеві пластикові обручі . їх можна знайти в будь-якому магазині спорттоварів. Алюмінієві обручі – зараз практично не зустрічаються. Якщо у Вас вдома є такий обруч, його можна утяжелить і використовувати для вправ, але це буде досить незручно.

Масажні обручі. Використовуються для схуднення найчастіше. Більшість з них мають розбірну конструкцію, забезпечені масажними накладками, які можуть бути виконані у формі твердих або м’яких кульок, виступів. Їх зручно розбирати і зберігати вдома: снаряд не займає багато місця. Зустрічаються обручі з магнітними вставками, в теорії надають додатковий позитивний ефект, лічильником калорій, іншими удосконаленнями. М’які обручі зроблені з гнучкого матеріалу, з ними можна виконувати безліч різних вправ крім обертання.

З мінусів: накладки можуть бути досить болючі на початку занять, можуть залишати синяки, до них треба звикнути, і перший час не застосовувати на голе тіло. Крім того, це найдорожчі варіанти.

При виборі необхідно враховувати і діаметр обруча, він повинен відповідати Вашому зростанню, у вертикальному положенні верхній край обруча повинен діставати до пупка, але не бути вище грудей.

Вартість обручів може дуже сильно відрізнятися в залежності від типу, ваги і виробника. Простий пластиковий обруч можна купити і за 50 руб. ціна масажних починається від 300 руб. . на деякі моделі вона доходить до 2 000 руб . і вище.

варто переплачувати, відразу купуючи дорогий обруч? Якщо Ви тільки починаєте займатися, то немає: важкий обруч з масажними елементами тільки наб’є Вам синці і назавжди відверне від занять. Починати краще з простих і відносно недорогих варіантів вагою до 1,5 кілограмів.

Купити обруч можна в будь-якому магазині спорттоварів, ніж він більший, тим більше буде вибір. Плюс цього способу в тому, що Ви зможете помацати обруч, перевірити, як він складається і збирається, а це дуже важливо, тому що на ринку є крайньою незручні в цьому відношенні моделі. Але якщо Вам потрібна певна модель, простіше буде замовити обруч в Інтернеті, існують магазини, що спеціалізуються на цей товар.

Незважаючи на те, що для початку занять не потрібно ніякої особливої??підготовки, у застосування обруча є кілька протипоказань. Обруч не підходить для вагітних, жінок одразу після пологів і під час критичних днів, людей у??віці, що мають проблеми з нирками, печінкою, яєчниками, хребтом, незагоєні шрами в області дотику з обручем.

Масажний обруч для схуднення

Швидше за все Ви зупиніть свій вибір на одному з масажних обручів. Масажні елементи можуть бути різних форми і розмірів. Всі вони надають масажний ефект на м’язи і шкіру, зменшуючи видимість целюліту і сприяючи прискореному скиданню ваги.

Для початку тренування потрібні тільки обруч і бажання схуднути. Перші заняття повинні тривати приблизно по 5 хвилин, якщо Ви купили обруч з масажними накладками, що не застосовуйте його відразу на голе тіло, почекайте, поки воно звикне до нового впливу.

Далі тривалість тренування можна довести до 30-40 хвилин. Майте на увазі, що вправи з обручем – кардиотренировка невеликої інтенсивності, тому жир активно починає спалюватися з 20 хвилини безперервного обертання.

Великого витрати енергії вправи не вимагають, тому можна займатися з будь-який час дня. З часом більшість жінок починає поєднувати вправи і перегляд телевізора або читання книги.

Ще одна особливість вправ з обручем полягає в тому, що навантаження на м’язи виявляється дуже невелика. З одного боку це означає, що обруч підходить людям з нульовою підготовкою, для них він може стати справжнім порятунком. З іншого – якщо Ви маєте досвід занять фітнесом і невеликий зайву вагу, обруч швидше за все не дасть особливого ефекту: надто важко з його допомогою розігнати свій пульс до рівня, на якому відбувається активне витрачання калорій.

Тренування не обов’язково повинна складатися тільки лише з обертання обруча в одній позиції. Спочатку треба навчитися крутити обруч довгий час просто на талії, потім в рух необхідно включати все тіло, піднімати і опускати обруч по тілу. Ускладнити завдання можна взявши два обруча. До речі, важкий обруч утримувати в обертовому змозі навіть легше, але він робить більший ефект на м’язи і жирові тканини за рахунок ваги.

Відгуки та рекомендації щодо вибору масажного обруча для схуднення

Іра, 26 років

Довгий час сиділа на дієті, але вага втрачаєш, а форму-то тілу надати треба! Спробувала обруч з магнітними насадками, розбірний. Перший час залишалися величезні синці, потім звикла, через місяць синці пройшли. Іноді обмотувалися поясом для схуднення, через нього крутити не боляче. Потім почала телевізор дивитися, книжки читати, поки кручу, займалася по 15 хвилин в одну сторону, 15 хвилин – в іншу. Допомагає чудово. Вага зігнала, шкіра стала гладкою і без проблем. Зараз навіть не відчуваю, що кручу обруч, думаю купити потяжелее, а коли починала – сім потів сходило!

Марія, 21 рік

Мене дуже любила бабуся, тому до своїх 19 років я була 52 розміру. Тоді задумалася про те, що треба щось міняти. Разом з молодим чоловіком купили і зібрали обруч, це треба було бачити, довго не могли, хоча додавалася інструкція… Загалом почала займатися. Займаюся так: кручу спочатку з поясом для схуднення по 20 хвилин в одну і в іншу сторону, потім пояс знімаю і кручу, поки не набридне. Швидко звикаєш. Вже через два тижні мій молодий чоловік помітив, що я схудла! Минуло 2 роки, тепер я 44-46 розміру!

Юлія, 32 роки

Купила в Інтернет-магазині місяць тому, кручу по 10 хвилин на день, зазвичай вранці. Здорово допомагає, вже помітила результати! І обруч яскравий, красивий. Єдине – синці з’являються і боляче крутити, якщо на голе тіло. Але я зазвичай одягаю високі шорти, і – вперед!

Ольга, 28 років

Випросила подарунок на цей Новий Рік, залишилася задоволена, хоча хлопець запитував, навіщо мені дитячий обруч. Але тільки спочатку! Тепер радий, що купив. У мене збірний зі спеціальними засувками. У футболці займатися боляче, біль просто дика, я кричала, кректала, але терпіла, потім відчуваєш приємне печіння. Дуже добре масажує і розігріває. Єдине – довелося зробити в кімнаті перестановку, місця багато займаю, коли кручу його!

Ось загальні рекомендації для вибору снаряда і початку занять:

  Починайте з обручів малого ваги, не більше 1,5 кілограмів. Але обручі з масажними накладками в будь-якому випадку ефективніше гладких. Уважно підходите до вибору. Якщо це розбірний обруч, він не повинен бути дешевим, коштувати менше 1000 руб. інакше, як показує практика, є ризик, що снаряд розвалиться прямо під час обертання. Регулярність занять, особливих витрат енергії вправи не зажадають, так що не використовуйте втому як відмовку. Краще позайматися всього 5 хвилин, але не пропустити день. Магнітні накладки особливого ефекту не дають, але утяжеляют обруч. Чим більше масажних елементів буде на обручі, тим він ефективніший, тому масажні обручі ширше гладких. Лічильник калорій практично марний, він вважає обороти і примножує на середня витрата калорій, не враховуючи інші фактори. Приблизно підрахувати витрачені калорії Ви можете і самі: 10 хвилин – близько 40 кілокалорій.

Так що вибір залежить від ціни і того, наскільки Вам сподобається конкретний обруч. Найбільше позитивних відгуків про Health Hoop Magnetik і Health Hoop Dynamic S. Вони зручні, не ламаються, легко збираються і розбираються і досить ефективні.

 • за скільки часу схудну застосовуючи термогенетик
 • за скільки часу схудну якщо кручу коло
 • Крутити круг в ранці
 • Кручу тільки обруч
 • обруч відгуки
 • Чи допомагає обруч схуднути якщо з\являються синці
 • чи потрібно крутити круг на голе тіло
 • який обруч кращий для схуднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00693 sec