Обруч для схуднення (Жімфлекстор), універсальний обруч тренажер “Зроби тіло”

Обруч для схуднення (Жімфлекстор), універсальний обруч тренажер “Зроби тіло” Обруч “Зроби тіло”

Пані та панове!

Ви знаходитесь на офіційному сайті торгової марки “ Зроби тіло “. Тут Ви можете знайти:

“Зроби

тіло” – універсальний тренажер, який замінить цілий зал, не вимагаючи окремого приміщення, економить Ваші час, допоможе завжди виглядати відмінно. Всього 40 – 50 хвилин щоденних занять дозволять бути в гарному настрої і прекрасній фізичній формі!

За допомогою “Зроби тіло” представниці прекрасної статі доб’ються “осикою” талії, забудуть про проблемних зонах. Чоловіки завжди будуть виглядати спортивно, випромінювати силу і впевненість. Гарна постава, пружні м’язи, бадьорість і енергія у всьому тілі – всього цього Ви досягнете, використовуючи обруч для талії “Зроби тіло” .

Кращі товари магазину Переваги нашого універсального тренажера

    Малі габарити, легко може використовуватися будинку; Враховуючи можливість зміни форми тренажера за допомогою регулювальних ременів займатися на ньому можуть дорослі й діти; Замінює собою цілий спортивний комплекс, забезпечуючи рівномірну ефективну навантаження на всі групи м’язів; Зусилля і навантаження можна регулювати застосуванням різних форм; При обертанні на талії від 15 до 20 хвилин щодня можна домогтися зниження обсягів на 12 см на місяць; Крім силового навантаження на м’язи тренажер надає масажну дію; На відміну від малоефективних БАДів або дорогих пластичних операцій, “Зроби тіло” є повноцінним універсальним тренажером, який при регулярних заняттях дозволяє досягти ефективного стійкого результату вже через місяць; Вартість еквівалентна тримісячного абонементу в спортивний зал, але при цьому займатися на обручі для схуднення Ви можете коли завгодно, самостійно плануючи час занять і необхідні навантаження.

Опис тренажера “Sdelai telo”

На ринку спортивних товарів з’явилася принципово нова розробка – тренажер “Зроби тіло” . для використання вдома. Це відмінне рішення для тих, хто хотів би привести фігуру в порядок, але на відвідування спортивних клубів не вистачає часу.

“Зроби тіло” – це порожнистий обруч для талії вагою 3 кг, з діаметром перетину 7 см, виготовлений з еластичного матеріалу.

На відміну від громіздких імпортних моделей та іншого “заліза”, це пружний еластичний обруч, з яким просто приємно займатися. Він дуже зручний у застосуванні, не займає багато місця. Тренажер можна крутити як звичайний хула-хуп або виконувати різні гімнастичні вправи.

Комплекс вправ для тренажера “Зроби тіло” розроблений фахівцями фітнес-центрів на базі шейпінгових програм і під силу навіть новачкам. До нього додається комплект ременів, за допомогою яких виходить 10 варіантів тренажера, на яких можна виконати більше 90 різного роду вправ практично на всі групи м’язів. Більш того, заняття з ним рекомендовані лікарями ЛФК :

      для виправлення постави відновлення після травм як адаптаційні заняття хворим церебральним паралічем.

Тренажер “Зроби тіло” дає навантаження залежно від обраної позиції і форми, яку можна змінити за допомогою ременів. Він здатний дати необхідне зусилля дитині і дорослому сильному чоловікові.

Мами зможуть повернути собі колишню стрункість і грацію, позбутися “проблемних” зон. Щоденне обертання тренажера обруча по 15 – 20 хвилин в день веде до зниження об’єму талії до 12 см (перший місяць занять) з користю здоров’ю, на відміну від таблеток для схуднення. При цьому велика частина вправ супроводжується масажем, що позитивно позначається на стані шкіри, веде до зменшення целюліту. Спалюються калорії, тренується серцево-судинна система, організм отримує більше кисню.

Виконуючи силові вправи на тренажері, тата зможуть позбутися «пивного» живота, накачати м’язи рук і ніг. Для чоловіків, що займаються спортом на більш професійному рівні, він прекрасно підійде не як gymflextor, а ка до спортивний снаряд, разогревающий всі групи м’язів.

“Зроби тіло” рекомендується людям похилого віку . оскільки вже через місяць занять:

    ослабнуть болю в спині; знизиться артеріальний тиск; збережеться гнучкість і рухливість суглобів; покращиться загальне самопочуття.

Ну а для дітей обруч тренажер “Зроби тіло” – цікава і корисна іграшка. Вона направить життєву енергію малюка в потрібне русло, допоможе придбати правильну поставу, забезпечить гарний фізичний розвиток дитини.

Таким чином, практично кожен член родини може скласти собі індивідуальну програму занять, підібрати необхідне навантаження, а головне, займатися тоді, коли йому це зручно!

“Зроби тіло” є кращим виробом з пропонованих до продажу хула-хупів. Має 5 Золотих медалей. На відміну від аналогів, на тренажері “Зроби тіло” можна підкоригувати талію, підкачати руки, ноги, сідниці – тобто зробити все тіло красивим.

Обруч для талії “Зроби талію”

    Розвиває координацію рухів, гнучкість, силу, відчуття ритму, артистичність, зміцнює вестибулярний апарат. Спалює зайві кілограми в проблемних ділянках тіла, покращує стан шкіри в області талії, живота і стегон, за рахунок ваги 2,5 кг. Нормалізує роботу кишечника. Тренує і розвиває м’язи рук, плечей, спини, ніг, живота. Зручний і простий у використанні. Не вимагає особливих знань, місця для занять. Обертаючи обруч Жімфлекстор 15-20 хвилин в день, дозволяє всім бажаючим перетворити фізичні тренування в приємно проводити. Кожна людина є скульптором свого тіла. Здоровий спосіб життя і регулярні заняття фізичними вправами приводять людину в гармонійну рівновагу з навколишнім світом.

Обруч “Зроби талію” не згинається і призначений тільки для обертання на талії!

Comments are closed!

_0.32MB/0.00878 sec