Обгортання харчовою плівкою. | Fitness +

Обгортання харчовою плівкою. | Fitness + Обгортання харчовою плівкою.

Обгортання харчовою плівкою використовується в якості альтернативи поясу і штанів для схуднення. Її застосування сприяє виникненню на проблемних місцях парникового ефекту, внаслідок чого з потових залоз більш інтенсивно виходить рідину і токсичні речовини. Зазвичай її використовують під час спортивних тренувань або проводячи домашнє обгортання плівкою для схуднення з застосуванням різних засобів.

Обгортання харчовою плівкою для схуднення під час тренування

Перед початком фітнес-занять слід намазати всі проблемні зони антицелюлітний або розігріваючим кремом і обернути їх харчовою плівкою. Поверх неї надягають лосини, шорти або штани. Такі тренування дозволяють позбутися зайвої ваги набагато швидше, в середньому за одне заняття можна втратити до 1500 гр. Проте, слід уточнити, що таким чином з організму йде рідина, а не жир. У багатьох жінок зайву вагу є саме набряклим: в організмі може бути присутнім до 6 кілограм зайвої рідини. Застосовуючи обгортання плівкою для схуднення можна позбутися від м’якої і в’ялої шкіри на внутрішній частині ніг, животі та боках.

Обгортання харчовою плівкою для схуднення рекомендується застосовувати при будь-якому вазі, якщо немає протипоказань. Особливо ефективною така процедура є для тих, кому необхідно позбавиться від 5-10 зайвих кілограмів і додати тілу рельєфність. Харчова плівка допоможе підтягнути шкіру, зменшити обсяг проблемних зон.

Якщо поєднувати такі спортивні процедури зі здоровим харчуванням, наприклад, з дієтою доктора Ковалькова. то за місяць можна втратити до 10 кг. Регулярне обгортання плівкою для схуднення помітно позначиться на фігурі і рельєфності форм.

Обгортання харчовою плівкою для схуднення будинку

Збільшують ефективність схуднення обгортання з застосуванням різних масляних або кавових скрабів для тіла, а також медове обортиваніе:

    – приготуйте засіб для нанесення на проблемні місця; – розпарте і обробіть шкіру за допомогою скрабу; – промокніть тіло махровим рушником і нанесіть приготований склад круговими рухами; – обгортання плівкою для схуднення необхідно виробляти по спіралі, рухаючись знизу вгору. Обмотати проблемні місця харчовою плівкою слід досить щільно, але не затягувати. Вона не повинна завдавати дискомфорт; – для створення ефекту додаткового тепла можна загорнутися в рушник або халат.

Процедура триває в середньому 60 хвилин. Після зняття харчової плівки, необхідно змити нанесене засіб, прийнявши душ або сольову ванну.

  • кому допоміг фітнес нестле 14 днів?відкуги жінок
  • скільки можна втратити з обгортанням
  • СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ МЕДОВЕ ОБГОРТАННЯ

Comments are closed!