Обгортання масаж для схуднення екатеринбург

Обгортання масаж для схуднення екатеринбург Обгортання масаж для схуднення екатеринбург

Сучасні процедури антицелюлітного обгортання, проводяться в салоні і вдома у клієнтів за рекомендацією лікаря-дієтолога, являють собою цілий комплекс спеціальних заходів, спрямованих на схуднення і корекцію фігури жінок. в основу яких закладено механізм, який впливає не тільки на проблему целюліту, але і на загальний стан організму жінки, очищення його від накопичених шлаків і токсинів.

Основною метою обгортання є зменшення обсягів тіла жінки. Механізми, які запускаються в період виконання процедури обгортань, дозволяють на порядок прискорити процеси обміну речовин в організмі, що відбуваються всередині підшкірно жирової клітковини, знизити тепловіддачу шкіри і збільшити відсоток проникнення корисних речовин в глибокі шари шкірного покриву. Більшість видів обгортання можна проводити в салоні і вдома, в поєднанні з масажем, спрямованим на корекцію фігури .

Професійно проведене обгортання для схуднення, з хорошою попередньою підготовкою тіла жінки, яка тривала протягом 34 днів, в сукупності з якісним антицеллюлитним і лімфодренажним масажем, дозволяє прибрати деякий обсяг в області стегон і талії дами. Проте, слід пам’ятати, що виключно одними лише обгортаннями і антицелюлітний масаж проблема целюліту і зайвої ваги у жінок не вирішується. Якщо ви палко бажаєте прискорити результат схудненF, то в такому випадку, ще до початку процедури обгортання, проконсультувавшись з лікарем і дієтологом . слід зменшити кількість мучного, жирного, солоного і солодкого в харчовому раціоні. Фахівці дієтологи – також рекомендують пити чисту воду, відмовитися від солодких і газованих напоїв, чорного чаю і кави, припинити, хоча б на час курсу схуднення, вживання алкогольних напоїв.

Думати, що обгортання процедура, звернена виключно в сторону жіночої аудиторії. – Поширена помилка. Не звертаючи уваги на те, що чоловіки, внаслідок наявності природних особливостей організму, не мають особливих проблем з целюлітом, так званий «пивний» живіт їх хвилює не менше.

У СПА-салонах Москви і на дому – процедури антицелюлітного масажу та обгортання, в даний час, найбільш затребувані у жінок, бажаючих схуднути

Якщо говорити про механізм впливу, то обгортання для схуднення – може бути холодним, гарячим і ізотермічним, тобто відповідати температурі людського організму. Відрізняються процедури обгортання, в основному, що не температурою використовуваних сумішей, а безпосереднім ефектом, що робить вплив на організм худнуть жінок.

У салонах і вдома коригувальні водоростеві і шоколадні обгортання масажисти використовують як омолоджуючі, що відновлюють і розслабляючі процедури, в поєднанні з масажем Обгортання для схуднення також діляться за способом нанесення:

– загальні (наносяться після масажу на все тіло жінки);

– локальні (маска наноситься масажистом на окремі частини тіла).

Гарячі термообертиваніе, рекомендовані Вам лікарем після консультації, відносяться не тільки до типу приємних і фізіологічних процедур, але і надають розширює дію на судини, активізують процес кровообігу. збільшують проникність епідермального бар’єру. У разі наявності оптимальної для даного процесу температури, рівній 38 градусам, за допомогою розкритих пір сальних і потових залоз, здійснюється подвійний обмін. Вітаміни, мікроелементи, мінерали й активні речовини проникають глибоко в шкіру, а у поза, крізь розкриті пори, здійснюється виведення шлаків і токсинів.

Метод гарячого обгортання виробляє стимуляцію ліполізу процесу розщеплення і виведення жирів (ліпідів) з жирових клітин (адипоцитів), розм’якшення і розсмоктування фіброзних ущільнень при целюліті . призводить обмін речовин жінки в норму. У процесі обгортання – створюється тепловий ефект і ефект сауни, як за допомогою нагрівання тканин шкіри, так і в наслідок інтенсифікації кровообігу.

Антицелюлітні обгортання вдома і масаж це чудові способи по корекції фігури, за рахунок використання в цих процедурах натуральних олій і природних компонентів Ефект від гарячого обгортання після масажу:

– Висновок шлаків і токсинів з організму;

– Ліподренірующее вплив;

– Антицелюлітної дію;

– Зменшення локальних жирових відкладень.

Холодні обгортання, в поєднанні з масажем на схуднення . сприяють зміцненню стінок капілярів і судин, активізації виведення токсинів і продуктів обміну. знімають набряклість, покращують відтік лімфи (лімфодренаж), сприяють схудненню. Традиційно, холодні обгортання можуть бути локальними, іншими словами впливати на який-небудь конкретну ділянку тіла і загальними, коли маска наноситься на все тіло жінки .

міститься в антицелюлітних обгортаннях і масажних оліях значна концентрація природних мінералів і корисних речовин, надає зміцнювальний вплив на організм жінок

  • процедура обгортання масаж

Comments are closed!