Ну дуже швидке схуднення – всього за тиждень

Ну дуже швидке схуднення – всього за тиждень Ну дуже швидке схуднення – всього за тиждень

Насамперед, подумайте, скільки Вам потрібно терміново-пресрочно прибрати. 5 кг за тиждень? Та це легко, якщо Ви молоді, активні і рухливі. Кілька розвантажувальних

днів, припустимо, на кефірі, хула-хуп, тренажери. Ну а якщо 20 кг. да Вам за 40 років. думаєте, приберете за 4 тижні? Не виключено, звичайно. Ліпосакція, голодування. Правда, не виключено і те, що залишиться тільки 28 грам, чи скільки там душа важить. Гордо скажіть: «Я люблю себе і такий!», І сядьте на яку-небудь розумну дієту, і тоді, можливо, через рік цих 20 кг як не бувало, до наступної зустрічі однокурсників Ви будете в повному порядку.

Ну а серйозно, чи є швидкий метод схуднення . не погрожував ніякими жахливими наслідками?

Швидкі способи схуднути за тиждень

Є кілька дієт, а точніше – розвантажувальних днів, досить чітко допомагають схуднути за короткий термін. І якщо у Вас немає якихось хронічних захворювань, то чому б не скористатися?

Це так звані моно-дієти, які передбачають вживання за цілий день певної кількості якогось одного продукту або напою. Припустимо, один день ви з’їдаєте п’ять яблук, в іншій – два грейпфрута, в третій – тільки п’єте несолодкий сік або кефір, але найкращий спосіб – так званий «молокочай». Готують його так: закип’ятіть літр молока, всипте ложку зеленого чаю, дайте настоятися і перелийте в термос, його краще пити гарячим). Він непогано втамовує голод, має протинабрякову дію. Якщо Ви витримаєте на такій дієті тиждень, то дійсно скинете 5-10 кіло, до того ж очистіть і оздоровите організм. І привчите шлунок до невеликої кількості продуктів.

Спробуйте, багатьом допомагає. У цієї дієти для швидкого схуднення відгуки досить непогані.

Ну так, спосіб досить жорсткий, але що робити . На жаль їжа – це той же наркотик, і спочатку Вам доведеться нелегко, спокуса зірватися занадто великий. Але буквально через день-другий, коли Ви побачите результати, буде вже легше. А поки відволікайтеся від думок про їжу, побільше гуляйте, якщо вже дуже мучить голод – випийте склянку води, зробіть декілька фізичних вправ, і швидке схуднення за тиждень Вам забезпечено. Зрештою, нічого страшного за цей тиждень з Вами точно не трапиться. Вам потрібно дуже швидке схуднення . а без деяких поневірянь нічого не вийде. Подивіться ще секрети схуднення, відео про це можна знайти де завгодно, і там Ви побачите людей, які ще не так боролися за свою фігуру!

Як за тиждень схуднути і стати красивіше?

Отже, Ви сповнені рішучості витримати тиждень. Але не хочете ж Ви через тиждень побачити в дзеркалі сумну жінку з сірим обличчям і запалими очима? А це цілком можливо, особа худне в першу чергу, організм, не готовий до такого стресу, теж не зовсім розуміє, що від нього хочуть, вага-то пішов, але щось краси не додалося.

Під час цих разгрузок треба побільше пити чистої негазованої води, а з ранку випивати ложку олії, краще оливкової. І не сумувати, а радіти результатами щоранку! І тоді все у Вас вийде.

  • дуже швидке похудання

Comments are closed!

_0.31MB/0.00610 sec