Нова солістка «ВІА Гри» схудла на 30 кг – 7Дней. ру

Нова солістка «ВІА Гри» схудла на 30 кг – 7Дней. ру Нова солістка «ВІА Гри» схудла на 30 кг

Еріка Герцег, Міша Романова і Настя Кожевникова стали новою «ВІА Грою» (Фото: PersonaStars. com)

Одна з нових учасниць групи «ВІА Гра», представленої на суд публіки продюсером Костянтином Меладзе в кінці жовтня, протягом

довгого часу боролася із зайвою вагою. Як виявилося, 25-річної венгерці Еріка Герцег потрібно немало сил, щоб схуднути.

Блондинка, яка в юності була дуже повною, сідала на строгу дієту кілька разів, проте «зривалася». Коли Еріці було 20 років і важила вона 84 кілограми, дівчина вирішила схуднути за всяку ціну. Як повідомляє портал ТСН. ua, за допомогою спорту і безвуглеводної дієти Еріка скинула 30 кілограмів за 10 місяців, а потім ще 5 кг. Зараз вага дівчини коливається між 49 і 52 кілограмами.

Герцег зізналася, що важко було тільки перший місяць, а потім, коли вона побачила результат, вже охоче займалася спортом і не їла жирну їжу. Схуднувши, Еріка зіткнулася з іншою проблемою – у неї «зникла» груди. У 2011 році Герцег зважилася на пластичну операцію зі збільшення бюсту, на яку довгий час відкладала гроші.

Нагадаємо, нової «ВІА Грою» стала трійка Надії Грановської (Мейхер). Еріка Герцег, Міша Романова і Настя Кожевникова завдяки голосам глядачів телепроекту стали новими обличчями однієї з найпопулярніших жіночих поп-колективів Росії та України.

Кілька місяців продюсер Костянтин Меладзе зі своїми колегами на очах у всієї країни збирав новий склад «ВІА Гри». Відбирати довелося з 15 тисяч конкурсанток з Росії, України, Білорусії і Казахстану.

«Я дуже задоволений вибором публіки, хоча всі шість фіналісток мені однаково близькі і дороги і кожна з них гідна місця в групі, – поділився своїми враженнями після закінчення проекту Костянтин Меладзе. – Міша, Еріка і Настя – надзвичайно перспективні, різнобічні і творчі люди. Думаю, вони зможуть продовжити і примножити успіх нашого колективу, ввібрати в себе кращі традиції, передані їм колишніми учасницями, і внести нові фарби в сучасну естраду. Буквально через кілька днів ми починаємо зйомку кліпу на пісню «Перемир’я», постановку концерту, репетиції, фотосесії для журналів. А з середини листопада у дівчат почнеться інтенсивна гастрольне життя ».

Нагадаємо, що 15 жовтня колишній генеральний продюсер групи «ВІА Гра» Дмитро Костюк вирішив випередити свого екс-колегу Костянтина Меладзе і представив публіці «альтернативний» склад популярного жіночого колективу. Спочатку у групи «ВІА Гра» було два продюсера – Костянтин Меладзе і Дмитро Костюк, але вони посварилися, і Костюк покинув проект. У кінці 2012 року Костянтин Меладзе заявив про розпад групи, а через кілька місяців після цього повідомив про те, що збере нову «ВІА Гру» за допомогою телешоу.

У підсумку у вересні 2013 року на телеканалах «НТВ» і «1 +1» стартував проект «Хочу V ВІА Гру», а Дмитро Костюк, дізнавшись про те, що Меладзе збирає свою «ВІА Гру», подав позов до суду, так як не давав дозволу на використання бренду.

  • фото до та після схуднення реальних людей та їх історії
  • як скинути 30 кг за 14 днів
  • як схудла одна з учасниць нової віа гри

Comments are closed!

_0.31MB/0.00773 sec