NMIFF: БАДи-Рак. Хто сказав, що медицина безсила?

NMIFF: БАДи-Рак. Хто сказав, що медицина безсила? Рак. Хто сказав, що медицина безсила?

Серед усіх хвороб цивілізації найстрашніша – це рак. У всякому разі, так вважає більшість людей. Що завгодно, тільки не рак! Навіть сильні світу цього, навіть зірки кіно та естради,

мають мільйони доларів, помирають від раку. І це наводить жах.

Проте відзначимо, що рак – це єдина хронічна хвороба, яка, нехай у дуже рідкісних випадках, але проходить безслідно. Навіть якщо вона виявлена??в останній стадії [1]. Наприклад, лікарями документовано понад 300 випадків одужання від раку в 3-4-й стадіях на фоні інфекцій, що протікають з високою температурою, часто з нагноєнням. А от від атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, остеопорозу, гломерулонефриту, діабету одужати практично неможливо. Це означає, що навіть на останній стадії раку у організму є величезні резерви опірності, які можна пробудити. Описано ряд випадків, коли на тлі певних дієт хворі зцілялися від раку [2].

Мені видається, що найбільш цікавою в цьому плані є антиракова дієта доктора Ласкіна [3, 4].

Що і чому запропонував доктор Ласкін.

Доктор Вульф Абрамович Ласкін працював лікарем хіміотерапевтами і лікував тисячі людей. У результаті він був розчарований результатами своєї роботи. Незважаючи на всі його старання, йому вдавалося тільки продовжити життя, але не вилікувати пацієнтів. А його колеги вчені, дивлячись, як він побивається, втрачаючи кожного хворого, намагалися втішити його: “не переживай, Вульф. Рак – це доля. Ти і так робиш, все що можеш”. Але його це не влаштовувало. Він хотів обігнати час, навіть якщо наука ще нічого не придумала.

На початку 70-х років йому на очі потрапила книжка японського професора Жоржа Озави, в якій той стверджував, що дієта на основі коричневого рису – відмінний засіб проти раку! Він писав: “Подібно до того, як стара штукатурка відвалюється від стіни будинку, так і рак покидає організм на тлі рисової дієти”. Однак коричневий рис в СРСР не продавався, і В. А. Ласкін вирішив використовувати замість нього гречку. Крім того, він знав, що в країнах середземномор’я їдять багато оливкової олії і менше хворіють на рак. А як джерело вітамінів В. А. вирішив іспользоать шипшина.

У результаті його протиракова дієта включала крім води 3-кратний прийом на день:

– кашки з борошна шипшини;

– гречаної каші;

– оливкової олії.

У ряді випадків ця дієта виліковувала ракових хворих навіть на останній стадії хвороби. Описані випадки зцілення від раку молочної залози, лімфогранулематозу та інших форм раку.

Ласкін був так натхненний своїми результатами, що одним зимовим днем, прийшовши в редакцію журналу “Фізкультура і Спорт” з порога заявив своєму старому другові головному редактору І. Ю. Сосновському: “Все, Ігор, треба скасовувати операції, променеву та хіміотерапію. Мій Метод лікує рак набагато краще і безпечніше.”. Слід зазначити, що, на жаль, незважаючи на всі старання, не вдалося організувати перевірку ефективності методу в умовах клініки на досить великій кількості пацієнтів. Просто грошей не знайшлося ні в СРСР, ні в постперебудовної Росії. Сам Ласкін ні на секунду не сумнівався в ефективності свого методу і, навіть наприкінці життя, коли тяжкохворий (а він хворів на подагру більше 50 років) він вже проживав в США, був готовий в будь-який момент повернутися до Росії і брати участь у клінічних випробуваннях. < / p>

Чи можна поліпшити дієту доктора Ласкіна?

Ніхто не порівнював ефективність дієт В. Ласкіна і Ж. Озави. А, між тим, кожна з них діє по-своєму. А чи не можна їх об’єднати в одну дієту? Ця думка довго не давала мені спокою. Але я розумів, що, якщо просто об’єднати гречану і рисову дієти, то сукупна дієта буде містити занадто багато вуглеводів.

Після довгих роздумів мені прийшла в голову думка – “А що, якщо з коричневого рису витягти його активні діючі початку і приєднати їх до гречаної дієти?”. Адже більш ніж на 90% коричневий рис складається з крохмалю, і тільки невелику його частину становлять харчові волокна і зародок, пов’язані з вітамінами, мінералами та іншими біоактивними речовинами. Так народилася ідея додати до дієти доктора Ласкіна рисові висівки і рисове масло . У підсумку модифікована антиракова дієта містить:

1. Кашку з шипшини.

2. Гречану кашу.

3. Оливкова олія (4 столові ложки на день).

4. Рисова олія (2 столові ложки на день).

5. Рисові висівки (3 столові ложки на день).

6. Вода (6 – 8 склянок на день).

У чому, на мій погляд, головне упущення доктора Ласкіна?

Вульф Абрамович не міг зцілити хворих на рак за допомогою хіміотерапії і тому розчарувався в цьому методі. А між тим, хіміотерапія – дуже потужне антиракову засіб. Ось тільки дуже небезпечне. Проте ось уже близько 20 років як японські вчені розробили засіб, який дозволяє:

– різко зменшити токсичність хіміотерапії;

– підвищити її ефективність.

Це засіб називається Анссі. Воно розроблялося як ліки, але оскільки, незважаючи на потужну протиракову активність, не виявилося у нього ніяких побічних дій, його віднесли до класу БАДів. До речі, Анссі часто називають БАД № 1 у світі.

Анссі (500 мг в капсулі) приймають по 2 -4 капсули 3 рази на день. А в день хіміотерапії Анссі приймають перший раз в дозі 4 капсули за 60 – 90 хв. до хіміотерапії.

При цьому не спостерігається токсичної дії на печінку, кістковий мозок, кишечник, волосяні фолікули. Те, що у хворих не випадає волосся – це найбільш очевидна ознака захисту.

Отже, якщо поєднувати Дієту “Ласкіна-Озави” з хіміотерапією під захистом Анссі можна розраховувати дійсно на перемогу над раковим процесом.

Які ще БАДи допоможуть у боротьбі з раком?

Існує ряд БАДів, які допомагають перемогти рак, оскільки:

– підсилюють протираковий імунітет [5];

– мають антиоксидантну та протизапальну дію;

– сприяють апоптозу (самогубства) ракових клітин;

– блокують вростання капілярів в пухлині і сприяють загибелі ракових судин;

– відновлюють мікрофлору кишечника;

– протидіють психічної депресії;

– очищають організм від токсинів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00579 sec