Низьковуглеводні продукти

Низьковуглеводні продукти Низьковуглеводні продукти

Відсоток вмісту вуглеводів в тих чи інших продуктах, є дуже важливим показником при багатьох дієтах, спрямованих на зменшення зайвої ваги.

До низьковуглеводним продуктам можна віднести основну масу овочів, фрукти

(за деяким винятком), рибу і м’ясо, але при цьому, класифікація продуктових груп досить не однозначна, у кожній з них зустрічаються продукти, що має високу і низький вміст вуглеводів. Наприклад, середня кількість вуглеводів в овочах складає 5%, картопля ж при цьому має цілих 16% вуглеводів. Складаючи дієту, слід уважно перевіряти кожен включається продукт на процентний вміст вуглеводів.

Основні Низьковуглеводні продукти

Нижче наведено список основних низьковуглеводних продуктів :

    М’ясо – містить від 0 до 2% вуглеводів, але при складанні дієти слід враховувати, що багато сортів м’яса володіють високою жирністю, тому в раціон харчування слід включати м’ясні вироби, приготовлені з нежирних сортів м’яса. До них відноситься – птах, кролик, телятина і нежирна яловичина, субпродукти (серце, легені, печінка). Особливо слід бути уважним при прийомі в пишу ковбасних виробів, найчастіше в них, як замінник м’яса, використовується соя або крохмаль, тому варені ковбаси і сосиски ні в якому разі не можна відносити до низьковуглеводних продуктам. Овочі – практично всі продукти, що входять в цю групу мають невисокий вміст вуглеводів, за винятком – картоплі та зеленого горошку, їх можна використовувати тільки в невеликих кількостях у складі перших страв. Фрукти – в своїй загальній масі фрукти можна сміливо віднести до категорії Низьковуглеводні продукти, правда, за деяким винятком. Високим вмістом вуглеводів в цій групі володіють – виноград, хурма, червона смородина, диня. Риба та морепродукти – прекрасний дієтичний продукт для низкоуглеводной дієти, легко засвоюється організмом і є досить низькокалорійним. Птах – один з найбільш підходящих продуктів для харчування під час зганяння ваги, містить в собі високоякісний тваринний білок і володіє при цьому низьким вмістом вуглеводів. Молочні продукти – також можуть бути використані в низькокалорійному харчуванні, але при цьому слід брати тільки знежирені продукти, такі як сир, молоко, кефіри і йогурти.

Висновок

Правильно підібрані Низьковуглеводні продукти допоможуть вам досить швидко позбутися від надмірної ваги і привести в порядок свій зовнішній вигляд.

  • низько вуглеводні продукти
  • низьковуглеводні продукти
  • низьковуглеводні
  • низьковуглеводневі продукти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00792 sec