Низкоуглеводная дієта для рельєфу | Fitneslife. ru

Низкоуглеводная дієта для рельєфу | Fitneslife. ru Низкоуглеводная дієта для рельєфу

Коли мова йде про рельєф, то чомусь насамперед питають. Які вправи потрібно робити, в якому темпі і як багато. Але чомусь ніхто не цікавляться дієтою. Це основна помилка тих, хто роками намагається скинути

зайвий жирок. А адже саме в правильній дієті весь секрет. Вірніше ніякого секрету не існує. Чи не навіщо винаходити колесо. Низкоуглеводная дієта вже давно придумана і використовується роками. Я опишу, як сушився сам, використовуючи цю систему, яка називається «безуглеводка». Перш ніж сушиться, потрібно реально оцінити стан своєї мускулатури. Не варто цим займатися, якщо м’язів і так мало. Тому що на сушінні йде не тільки жир, але і м’язи. І чим більше м’язів ти маєш спочатку, тим якісніше можна зробити рельєф. Будьте готові до того, що зі середньостатистичної людини йде приблизно 10 кг ваги, якщо добре висушитися. Але знову ж, це залежить від самої людини і від рівня його підшкірного жиру на старті дієти. Сушіння може тривати як 3, так і 1 місяць, дивлячись які у кого мети і яка кількість жиру на людині. Довше витримати дуже складно саме морально.

У дієту потрібно входити плавно, а не так, що «з понеділка нічого не їм». На самому першому етапі потрібно виключити смажене, солодке і жирне, а так само приправи типу кетчупу. Якщо вам хочеться чогось солодкого, то з’їжте небудь фрукт яблуко або скажімо банан. Хочеться смаженого, зваріть це і вживете у вареному вигляді. На наступному етапі прибираємо фрукти. Потім залишаються тільки такі продукти, в яких багато білка і немає жирів з вуглеводами. А з вуглеводів тільки каші. Я віддаю перевагу рис і гречку. З білків варені курячі грудки, тунець у власному соку, яєчні білки, сир знежирений, кефір знежирений, креветки, деякі види риби теж підійдуть. Ще потрібно вживати клітковину: капусту, огірки, помідори, грейпфрут. Хоча там і міститься деяка кількість вуглеводів, вони вам не завадять. Звичайно, якщо не з’їдати по 2-3 кг помідорів за день. З жирів можна з’їдати 2-3 яєчних жовтки на день, поступово викидаючи з раціону і їх. Суть дієти в тому, що б поступово зменшувати кількість вуглеводів щотижня. На самому початку я варю 200грам крупи рису або гречки на день (для кожної людини ця цифра індивідуальна) І зменшував щотижня на якусь кількість. На останньому тижні взагалі прибираю вуглеводи, зробивши один тиждень чи кілька днів безуглеводку. Продукти, в яких міститься білок, потрібно їсти дуже часто і багато. Виходячи, з формули свою власну вагу помножити на 3. Кількість білків можна дізнатися з таблиці складу продуктів, яка знаходиться тут. Прийоми їжі близько восьми разів на день, так як за один раз багато білків організм не може засвоїти. Зі спортивного харчування використовував комплексні амінокислоти і ВСАА, так само протеїн. Особливо важливо вживати багато амінокислот, організму на сушінні вони дуже потрібні.

Прийом води на дієті ні в якому разі не повинен бути обмежений. Це найбільша помилка, яку допускають не досвідчені в цій справі люди. Вода прискорює обмін речовин, отже, всі процеси відбуваються швидше, як скидання ваги, так і його набір. Солити можна стільки, скільки хочеться, прибирати сіль немає сенсу. І взагалі головним завданням цієї дієти є розкрутити свій обмін речовин. Ось така дієта, в цілому нічого складного в теорії. На практиці все не так вже й легко. Хто сидів на цій дієті, той знає. Крім усього іншого інтенсивність тренувань у залі зростає. За рахунок меншого відпочинку між підходами і великою кількістю повторень.

У залі я нічого не міняв, тільки додав кілька вправ. Тренувався майже кожен день. Звичайно, робочі ваги впали, утримати їх було не можливо. Але після дієти вони повернулися досить швидко. Хоча тренувальний план індивідуальний для кожного, і описувати тут свої тренування не бачу сенсу, вам вони не підійдуть.

Аеробні тренування

Особисто я не робив аеробних тренувань (біг, велосипед), від них дуже швидко втрачаються м’язи. Крім того, мій організм краще сушиться, ніж набирає масу. Але людям, у яких обмін речовин повільний бажано робити аеробні навантаження 2-3 рази на тиждень по 20-30 хвилин. Запам’ятайте, якщо ви сушітесь вперше, то потрібно робити це під наглядом досвідченого тренера, який сам пройшов через усі тонкощі низкоуглеводной дієти. Самодіяльність тут не доречна, хоча спробувати можна, на помилках вчаться.

Що б не бути голослівним від теорії переходжу до практики. На фото можна побачити результати даної дієти.

Потрібно відзначити, що з кожним разом стає все краще, якщо робити все правильно. Досвід річ не замінна.

Це не єдине вірне посібник по сушці, варіантів може бути безліч. Дієту потрібно підбирати індивідуально, але загальні принципи для всіх однакові. Але якщо комусь ця стаття допоможе позбутися зайвого жиру – відмінно. Значить, я не даремно витратив час на написання даного тексту.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00975 sec