Низькокалорійні заправки для літніх салатів. Частина 1. | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

Низькокалорійні заправки для літніх салатів. Частина 1. | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти Низькокалорійні заправки для літніх салатів. Частина 1.

Автор Юлія Пономарьова

Настає такий час року, коли легкі салати неминуче входять в наше

меню. Чи будемо ми чинити опір? Аж ніяк! Адже салати зі свіжих овочів – це страви, які можна їсти майже без ограніченійі при цьому не побоюватися за свою фігуру. І кращим їх прикрасою стануть низькокалорійні заправки .

Перед тим, як перейти безпосередньо до рецептів низькокалорійних заправок. нагадаю важливе правило: їжею навіть з самим нікчемним вмістом калорій не варто об’їдатися – хоча для того, щоб не розтягувати шлунок.

А тепер самі рецепти…

Заправка для салату з соєвим соусом

Змішайте соєвий соус, рослинне масло і сік лимона (за відсутністю оного можливий оцет) – і заправка готова. Переважні пропорції: 1 частина рослинного масла на 3 частини соєвого соусу і соку лимона.

Поле для фантазій: гірчиця, тертий хрін, роздавлений часник, дрібно нарізана зелень, спеції. Всі ці інгредієнти можна додати за смаком як разом, так і окремо.

Заправка для салату з йогурту і яблука

Таку назву досить умовно, втім, як і рецепт. Яблуко в заправці надає кислинку, тобто його може замінити свіжовичавлений сік кислих ягід (смородини, жимолості) або, наприклад, подрібнена зливу.

Покришите дрібно кисле яблуко. Змішайте з соєвим соусом, йогуртом, спеціями (переважніше червоний перець).

Поле для фантазій: подрібнена зелень прикрасить і цю заправку.

Заправка для салату з гірчиці і меду

Ця екзотична низькокалорійна заправка підійде для салатів із зелені і редиски, редьки, моркви.

Ретельно змішайте (можна навіть збити) мед і гірчицю в рівних пропорціях – ось і весь рецепт.

Поле для фантазій: до цієї заправці можна додати сметану або йогурт, а так само подрібнену зелень.

Винаходьте свої рецепти нових смачних заправок, експериментуючи з вищепереліченими інгредієнтами. І хто знає – може, саме ваш варіант заправки затьмарить своєю популярністю набридлий усім майонез.

Використовуйте для літніх салатів низькокалорійні заправки. Струнка і добре! Адже літо – сама відповідна для цього пора.

  • заправки до літніх салатів
  • жіночийфорум смачних рецептів
  • заправка до салтів із соєвим соусом

Comments are closed!

_0.31MB/0.03215 sec