Низькокалорійні продукти, чи допомагають вони схуднути?. Харчові добавки

Низькокалорійні продукти, чи допомагають вони схуднути?. Харчові добавки Низькокалорійні продукти, чи допомагають вони схуднути?

Якщо продукт низькокалорійний. значить кількість жирів у ньому мінімальна о, і ці продукти спеціально роблять для тих, хто стежить за фігурою або сидить на дієті. Багато і не підозрюють наскільки помиляються. Чим користуються виробники, активно сприяючи поширенню та впровадженню омани.

Роблячи акцент на “низькокалорійних” продукту, виробник таким способом розставляє психологічні пастки для споживачів, які намагаються стежити за фігурою.

Обман споживача полягає в тому, що низькокалорійні продукти ні тільки не сприяють схудненню а й ще дуже шкідливі для здоров’я. У низькокалорійних тортах замість яєць, яєчний порошок, цукор замінений фруктозою, масло – модифікованими рослинними оліями. Ці транс – жири, організм не може розщеплювати на ферменти і виводити. У майонезі міститься у великій кількості перераховані вище компоненти з консервантами, загусниками і емульгаторами. Низькокалорійне вершкове масло повністю складається з модифікованого рослинного масла-це транс – жири, і вже не відповідає своїй назві. Технологи харчової промисловості, радять не довіряти обіцянкам, про низький вміст калорій, бо це завжди позначає, що в продукті міститься максимальна кількість хімії.

Ще один поширений обман споживача – це продукти, що не містять цукру, але вони все одно солодкі. Солодкість їм зраджують різні цукрозамінники. їх ділять на дві частини. Перші – це натуральні: фруктові сиропи, фруктоза, сорбіт, та інші, для організму вони не дуже шкідливі. Калорій містять не менше цукру і солодше цукру в тисячі разів. Люди, які переходять на фруктозу, солодке починають вживати мало не з подвоєною силою. Друга частина цукрозамінників – це синтетичні харчові добавки: аспартам. ацесульфам, цукламат, сукралоза, вони солодші сахарози і практично не містять калорій.

Сахарозаменители небезпечні для здоров’я. і до того ж вживаючи продукти з ними, ви наберете зайві кілограми. Наш організм, відчуваючи солодкий смак, виробляє інсулін, для обробки глюкози, але так як глюкоза відсутня в сахарозаменителях, то людина відчуває нездоланний голод і їсть більше, ніж при вживанні звичайних продуктів.

Організм отримує калорії не тільки з жирів, але ще з вуглеводів, саме вуглеводи перетворюються на жири, якщо потрапляють в організм у великій кількості. Тому ті, хто хоче схуднути, повинні звертати увагу не тільки на кількість жирів, але і на рівень вмісту вуглеводів і загальні показання калорійності продукту.

Виробники роблячи акцент на зниженні жирів, знають що споживач проігнорує кількість вуглеводів. При зниженні жирності продукту, кількість вуглеводів збільшується, тому що низький рівень жирності відшкодовуватися вуглеводами. Інакше продукт вийти не смачним і вдруге його не куплять. Наприклад, в йогуртах жирністю 2,8%, вуглеводів міститься 13,7 одиниці, в йогурті жирністю 3,5% вуглеводів в два рази менше – 6,3 одиниці.

У Гості Росії, не описано таке поняття як низькокалорійний продукт, внаслідок чого до виробників, які пишуть на етикетці «низькокалорійний», не може бути претензій, бо немає на те підстав, вони не порушують не один закон.

Знежирені молоко, сир, сметану, можна вважати продуктами з низьким вмістом калорій.

Як порахувати кількість калорії?

Число вуглеводів помножити на 4, чисельність білків помножити на 4, чисельність жирів помножити на 9, все скласти. Одержаний результат – це енергетична цінність (ккал).

  • у низькокалорiйних замiсть цукру що

Comments are closed!