Низькокалорійні напої і коктейлі для схуднення

Низькокалорійні напої і коктейлі для схуднення Низькокалорійні напої і коктейлі для схуднення

Фахівцям у галузі дієтології з швейцарської компанії Нарин вдалося отримати справжні коктейлі здоров’я з низькокалорійним ефектом. Напої Нарин заслужено входять до статті “Збалансовані продукти харчування” державних нормативів

по харчових продуктах Швейцарії. Для цих коктейлів характерно грамотне співвідношення білків, вуглеводів, есенціальних жирних кислот; Коктейлі для схуднення багаті вітамінами і мінералами, ефективно заповнюють їх дефіцит, а при необхідності і замінюють їжу без шкоди для здоров’я людини.

До категорії низькокалорійних напоїв відноситься також і натуральний вітамінний чай.

Дані продукти служать прекрасним доповненням до сніданку або для вживання між прийомами їжі. Ефективний тонізуючий та відновлювальне засіб для спортсменів. Мають загальнозміцнюючі властивості при вживанні літніми людьми, дітьми та вагітними жінками. Низькокалорійні напої служать дієвої заміною прийому їжі для всіх бажаючих схуднути. Ефективні при авітамінозі і проявах дефіциту мінеральних речовин в організмі.

Ефективний і багатофункціональний пробіотичний напій, приготований на основі йогурту і здатний до швидкого розчинення. Не має аналогів, тому що містить живі корисні та цінні лактобактерії Lactobacillus acidophilus . До складу продукту входить інулін, фруктоза, сироватковий альбумін.

Пробіотичні продукти – пробіотики . це продукти харчування, в які включені корисні живі бактерії, які в нормі повинні заселяти кишечник в достатній кількості для оптимальної роботи шлунково-кишкового тракту і попередження захворювань. Ці бактерії ще називають пробіотичними.

Пробіофіт Малина – не має аналогів, оскільки до цих пір в якості пробіотичних продуктів пропонувалися лише свіжі кисломолочні продукти, або продукти, збагачені сухими бактеріями. Тепер за допомогою цього продукту Ви легко зможете отримати корисний поживний йогуртний напій в домашніх умовах.

Прибуток активізують імунну систему, підвищуючи стійкість організму до екстремальних умов. Стимулює ферментну діяльність травного тракту, ефективний у комплексному лікуванні та профілактиці дисбактеріозу. Завдяки інуліну пробіотики унікальним чином сприяють повільному і поступовому надходженню в кров глюкози. Створює умови для виведення шлаків і нормалізації кишкової міклофлори.

Comments are closed!

_0.31MB/0.31369 sec