Низькокалорійні коктейлі | Fitnessera

Низькокалорійні коктейлі | Fitnessera Низькокалорійні коктейлі

Автор: fitnessera Опубліковано: 23 січня 2014

Найкращі низькокалорійні коктейлі

Зайва вага є проблемою багатьох людей, а адже більшість з нас навіть не помічають, як набираються ці зайві кілограми. Це цілком зрозуміле явище, так як в суєті днів ми не помічаємо, що їмо, скільки приділяємо часу рухової активності. А результат-то не відразу помітний в дзеркалі, але настає той день, коли улюблені джинси не зійшлися через що збільшилися обсягів. Але підтримувати своє тіло у формі треба не тільки для того, щоб добре виглядати, але і щоб зберегти своє здоров’я на довгі роки.

Ожиріння залишає свій страшний відбиток на серцево-судинній системі, тому люди із зайвою вагою більше всього схильні до таких захворювань як атеросклероз та інфаркт. Але утримувати своє тіло і організм можна в порядку. Правда, не винайдені ще такі таблетки, після яких вага прийшов би в норму, але смачна і корисна альтернатива таблеткам майбутнього існує. Ми поговоримо про те, як приготувати низькокалорійні коктейлі для схуднення, до складу яких входять фрукти, овочі та інші продукти натурального походження.

Коктейлі низькокалорійні відрізняються приємним смаком і вмістом невеликої кількості калорій. Ними практично неможливо нашкодити своєму здоров’ю, а для приготування знадобляться самі звичайні продукти.

Коктейль «Огірковий»

Енергетична цінність на 100 г: 14,49 ккал, бBків – 0,92 г, жирів – 0,11 г, вуглеводів – 2,64 м.

Для того, щоб приготувати 2 порції «огіркові» коктейлю знадобляться такі продукти:

Огірок – 2 шт.

Яблука кислих сортів – 2 шт.

Лимон – 1 шт.

Лайм – 1 шт.

Натуральний мед – 1 ч. л.

Гілочка м’яти і селери.

Огірок необхідно нарізати тоненькими кружальцями, а яблука – невеликими кубиками. Підготовлені інгредієнти розкласти рівними порціями дві склянки, додавши по листку м’яти. А з лайма і лимона приготуємо содову. Для цього треба видавити з них сік, додати мед і добре перемішати. Отриману содову розливаємо у склянки з яблуком і огірком. Щоб напій був більш освіжаючим, можна покласти кілька кубиків льоду. Прикрасить коктейль гілочка селери, м’яти, шматочки лимона і лайма.

Великою популярністю сьогодні користуються низькокалорійні коктейлі в блендері, які також можна легко приготувати з доступних продуктів.

Коктейль «Ягідний»

Енергетична цінність на 100 г: 26,09 ккал, білки – 0,73 г, жири – 0,19 г, вуглеводи – 7,88 м.

Для приготування 2 порцій корисного коктейлю знадобляться такі продукти:

Улюблені ягоди або фрукти – 1 ст.

Лайм – 1 шт.

Лимон – 1 шт.

М’ята, базилік – по 1-2 гілочки.

Мед – 1 ч. л.

Ягоди або фрукти пюріруем в блендері і отримане пюре розкладаємо по склянках, а поверх пюре – довільно нарізаний базилік, кружечки лимона і лайма. Заливаємо в стакан содову. Прикраса – свіжі ягоди або шматочки фруктів, лист базиліка.

Коли хочеться побалувати себе алкогольними напоями, то можна приготувати смачні і вишукані низькокалорійні алкогольні коктейлі. Одним з найбільш низькокалорійних вважається «Кривава Мері».

  • низькокалорійні коктейлі
  • низькокалорійні коктелі
  • низькокалорійні коктейлі в блендері
  • смачні не алкргольні коктелі з звичайних продуктів

Comments are closed!