Низькокалорійні і висококалорійні алкогольні напої

Низькокалорійні і висококалорійні алкогольні напої Низькокалорійні і висококалорійні алкогольні напої

При першому ж згадуванні в будь-якій розмові про дієту традиційно перше асоціацією є продукти харчування, небезпечні для фігури. При цьому калорійність алкоголю, на жаль, не завжди

враховується. А адже найчастіше саме в них таїться причина невдач на шляху до ідеального тіла, тому що деякі алкогольні напої просто зашкалюють за рівнем калорійності.

Тому виходить, що насилу відмовившись від мучного та солодкого, ми дозволяємо собі випити в душевній компанії друзів пару келихів пива або коктейлів, не підозрюючи, що в цей момент підриваємо успіх процесу схуднення.

Крім того, через наявність цукру спиртне дуже швидко засвоюється організмом, тому вся їжа, запита улюбленим коктейлем, обов’язково перетворюється на неестетичні запаси на проблемних зонах талії і стегон. Деякі дієтологи категорично забороняють вживання спиртних напоїв під час схуднення. Але це правило дуже нелегко дотримуватися, враховуючи величезну кількість свят в нашій країні.

Важко, наприклад, уявити людину, яка в новорічну ніч зможе відмовитися від келиха ігристого шампанського. Тому пропонуємо визначитися з калорійністю хмільних напоїв, щоб зрозуміти, чим можна себе побалувати без страху за красиву фігуру.

Калорійність алкоголю

Найскладніше в контролі алкогольних калорій у тому, що на етикетках спиртних напоїв не вказується жодної інформації про калорійність, тому залишається орієнтуватися тільки на вміст алкоголю в напої. Якщо ви знаєте, що вам не уникнути застілля, і відмова від алкоголю просто не можливий, то враховуйте завжди, що чим міцніше напій, тим більше він калорійний і відповідно небезпечний.

Включає міцні напої в свій дієтичний раціон, завжди намагайтеся порахувати калорійність алкоголю. Візьмемо, наприклад, всім відому «Криваву Мері», яка в основному складається з 50 грам горілки і 100 грам томатного соку. У даній дозі горілки буде приблизно 117-118 калорій. Томатний сік – це взагалі малокалорійний продукт, який вважається дієтичним, тому 100 грам соку не принесе вам більше 18 калорій. Можна визнати «Криваву Мері» відносно безпечним напоєм, який не зашкодить фігурі.

Єдине «АЛЕ» – це обсяг випитого – не варто зловживати навіть порівняно малокалорійним коктейлем.

Низькокалорійні напої

До спиртним напоям низькій калорійності відносять пиво (від 27 до 45 ккал на 100 гр. залежно від сорту), вино (від 66 до 117 ккал на 100 гр.). Більш докладно дані представлені в таблиці:

  • висококалорійні напої

Comments are closed!

_0.31MB/0.01623 sec