Німецька дієта, раціон на 7 тижнів » Сайт інвалідів: форум, знайомства, чат, новини, інформація, історії, блоги

Німецька дієта, раціон на 7 тижнів » Сайт інвалідів: форум, знайомства, чат, новини, інформація, історії, блоги Німецька дієта, раціон на 7 тижнів

Фахівцями з Німеччини спеціально для повних жінок був розроблений відмінний спосіб схуднення. Німецька дієта вважається однією

з найбільш тривалих, з ходом кожного тижня загальна калорійність наступній знижується, отже, зростає і кількість продуктів, що знаходяться під забороною. Алкоголь і мінеральна вода при такій дієті строго виключені. Така дієта відмінно підходить всім, оскільки, після її закінчення, тривалий час втрачену вагу не повертається.

Німецька дієта, раціон на 7 тижнів

1-й тиждень. У понеділок можна тільки випити багато води, до 5 літрів. Більше нічого не рекомендується приймати в їжу. Починаючи з вівторка, протягом усього тижня зберігайте звичний режим харчування.

2-й тиждень. Беріть раціон першого понеділка, а у вівторок можете харчуватися одними апельсинами або грейпфрутами, дозволяється їх з’їсти до 2 кг, інші дні протягом тижня зберігайте звичайний раціон.

3-й тиждень. Меню понеділка і вівторка зберігається. У середу харчуйтеся виключно яблуками, їх можна з’їдати до 2 кг. Усі наступні дні тижня можна зберігати звичайний раціон.

4-й тиждень. Дотримуйтеся меню понеділка, вівторка та середи, в четвер можна вживати тільки сік з свіжих фруктів і овочів, крім бананового. Інші дні тижня зберігайте звичний раціон.

5-й тиждень. Зберігайте раціон понеділка, вівторка, середи та четверга. У п’ятницю вживайте лише знежирений кефір. Субота і неділя – зберігається звичний раціон.

6-й тиждень. Меню понеділка, вівторка, середи, четверга і п’ятниці зберігається. У суботу вживайте відвареної ананас або кабачок, його можна з’їсти до 1 кг. У неділю – звичний режим.

7-й тиждень. Зберігайте раціон понеділка, вівторка, середи, четверга, п’ятниці та суботи. У неділю пийте тільки воду, до 5 л на день.

Такий раціон, як в принципі і дієта доктора Ковалькова вимагає великого терпіння і сили волі. Однак, побачивши результат важко не погодитися, що вона того варта, адже пройшовши повний цикл можна скинути до 20 кг.

Головною перевагою такої дієти вважається те, що результати схуднення завжди залишаються позитивними. Переходячи на звичний режим харчування, по закінченні дієти набір ваги не відбувається. До того ж надбавка у вазі буде відсутня досить довгий час, як в принципі і з застосуванням медового обгортання для схуднення.

А мінусом такої дієти є її тривалість. Нею практично неможливо скористатися в період відпустки. Вона жорстка і перед тим як почати приймати такий раціон варто порадитися з лікарем.

  • меню коктелів
  • знайомства для інвалідів в україні
  • Знайомства інвалідів
  • німецька дієта відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.01392 sec