Незвичайний спосіб схуднути придумали дієтологи з Японії. / Створено в Японії :: дієта :: Сині окуляри / смішні картинки та інші приколи: комікси, гіф анімація, відео, кращий інтелектуальний гумор

Незвичайний спосіб схуднути придумали дієтологи з Японії. / Створено в Японії :: дієта :: Сині окуляри / смішні картинки та інші приколи: комікси, гіф анімація, відео, кращий інтелектуальний гумор. Незвичайний спосіб схуднути придумали дієтологи з Японії. / Створено в Японії. дієта. Сині окуляри

дуже багато грубих слів від тебе. і прям негатив. якщо не було давно сексу, то піди чи що дівчину яку нибудь підчепи. – Frell69 # відповісти v – 0.1

Останній раз я був з тесаком майже рік тому, і все ніяк не можу розвести його знову. Мені навіть охуітельно історії сняться, розповідь за мотивами.

У своїй сумній і нудною життя я відчував себе нещасним. Тому єдиною відрадою для мене було написання паст в цей паблік. Але останнім часом я перестав писати, тому що у мене нарешті з’явилася дівчина. Вона з хорошої сім’ї. Ми з нею гуляємо тримаючись за руку, говоримо про всяку фігню, ми з нею разом спимо, але ще не трахкали. Може вона мене використовує, але я думаю, що це не так, адже я ніщеброд і взяти з мене нічого. Все одно з нею я щасливий. Одне Але! я студент і працюю тому останнім часом багато нервую. Мене мучать сни і пропадає апетит, а все через те що зараз у мене практика з соціології і потрібно готувати звіт на вільну тему. Я вирішив готувати звіт з розмахом. Так як відомий Тесак зараз знаходиться в Москві, я вирішив зустрітися з ним і поставити йому кілька запитань з приводу його діяльності. Загалом пощастило, і мені вдалося з ним зв’язатися і домовитися про місце зустрічі. Під час опитувань він мене підколював і ловив ха-ха, показуючи свої жовті зуби. Потім сказав, чи не хочеш ти піти і поговорити за дверима? Я погодився. Вийшовши з приміщення “Кофе Хауз”, він запропонував пройтися по парку. Там купив мені. морожене. і я, охуевая від таких справ, зовсім забув про опитування. А Марценкевич як ні в чому не бувало лизав ріжок і про щось думав.

“А у тебе є дівчина?” – Запитав Тесак. Я відповів, що є. “Дуже шкода, але ж ти мені подобаєшся” – додав він.

– Чого? Ти чого? – Я не міг знайти слів.

– А що ти думав? Може я і гойдалки, може я колишній ЗК, але у мене теж є почуття. Так що краще помовч, і погуляй зі мною.

– Тому ти запрошуєш малолітніх хлопчиків до себе в програму?

– Питання задавати буду я, сечешь? – Я зрозумів, що він приколюється і вирішив підігравати йому.

Весь день ми з ним гуляли, він виявився вихованим, розумним і проникливим людиною. Що найстрашніше – він починав мені нравіться. К кінця дня він взагалі охуел. І всіляко мене пресував, намагаючись змусити зізнатися мене, що я гомогей. А я ссал його.

– “Дивись-дивись, який гарний захід сонця” – я підійшов до нього, він посміхнувся дістав гітару і став грати і співати красиву пісню. Недопіла свою пісню він сказав – Слухай, я не спец у цих справах, але. давай одружимося.

– Але у мене є дівчина! – Я спробував запротестувати.

– Ти хотів сказати твоя колишня дівчина!

Мені стало страшно, не видно було, що він приколюється. І тут раптом! Мільйон пелюсток аллих троянд посипалися на мене з блакитного і безтурботного неба. Тесак ніжно поклав руку мені на плече і сказав, що це для меня. Я думав втекти, але так як я кульгавий і бігаю дуже погано, я передумав це робити. Битися я б теж не зміг, адже я менше Тесака, а він он який величезний і сильніше мене і старше і навіть на Зоні отсідел. Отказиваться теж побоявся, а раптом він мене Саніною обіллє і унітази змусить мити? Тому я сказав: “Максим, я подумаю.”

– “Мені завжди подобалася якась загадковість в людях” – промовив пошепки Тесак. І, мовчки, обнявши мене за поперек, притиснув до себе і з доброю посмішкою сказав “Ай лав ю”

– А я тебе нема.

Удар по голові. Іскри.

– Не любиш мене жебрак короткоствол. – Доносився сумбурний крик Ані.

– Аааа, це ти мила? Вибач, приснився поганий сон. Голова болить. Не кричи.

– Так ти сказав це не мені? А кому тоді?

– Не повіриш, Тесак, наснитися ж таке.

– Коханий, ти такий сміливий і вірний, що навіть у сні не зміниш, я люблю тебе, – сказала в потилицю Аня голосом Тесака – noavatar # відповісти v – 0.0

Comments are closed!