Необхідні поради для хардгейнер (hardgainer). | Все про Бодібілдінг

Необхідні поради для хардгейнер (hardgainer). | Все про Бодібілдінг Необхідні поради для хардгейнер (hardgainer)?

Визначення хардгейнер.

Популярне визначення хардгейнера – це людина, яка займається бодібілдінгом, тренується з обтяженнями, але набір м’язової

маси дається йому з великим трудом.

Це худий чоловік, вага якого не залежить від того що і скільки він їсть. М’язи практично відсутні, кістки тонкі, спина вузька. Насправді більшість людей є хардгейнер . тому що нам всім не так-то просто набрати потрібний нам вагу.

Якщо ви побачили в себе хардгейнер, то що робити далі?

Хіба скласти руки і нічого не робити? Звичайно ні!

Для такої людини треба правильно скласти програму тренування і харчування. Якщо звичайній людині найкраще підходить схема 40-40-20, тобто в день ви повинні отримувати 40% вуглеводів від усього з’їденого вами, 40% – білків і 20% – жирів, то для хардгейнера найкращим планом харчування буде 50-25-25 , тобто 50%-вуглеводи, 25%-білки, 25% – жири.

Також основний момент для набору маси хардгейнер полягає в тому, щоб мінімізувати витрату калорій, а максимізувати їх прийом, так як у подібних людей дуже швидкий обмін речовин в організмі і тому хардгейнер повинен отримувати набагато більше калорій, ніж він витрачає, щоб набирати вага

Тренування хардгейнера:

3-4 тренування з обтяженням на тиждень, яка триває не більше 60 хвилин – буде якраз те, що треба. Але пам’ятайте – не варто велику увагу уделать аеробіки, так як вам насамперед треба дбати про скорочення витрати калорій, а аеробіка, як відомо, дуже швидко спалює всі зайві калорії.

Вигоди хардгейнеров:

хардгейнер дуже важко набрати вагу, тому кожна м’язи буде виглядати набагато краще і рельєфніше.

Якщо ви ставитеся до хардгейнерам, то плануйте ваш прийом їжі заздалегідь, упаковуйте продукти в контейнери і зберігайте в холодильнику, щоб можна було в будь-який момент дістати і поповнити запас калорій.

Якщо ви будете слідувати всім цим рекомендаціям день за днем, то можу вас запевнити, що ви наберете м’язову масу.

А як вам дається зростання маси?

Бажаю всім хардгейнерам не стояти на місці і не впадати у відчай, а намагатися з усіх сил вдосконалювати своє тіло!

Можливо, вас зацікавить також стаття тренер з бодібілдингу читайте її тут або матеріал за темою «найефективніший гейнер»

Comments are closed!

_0.31MB/0.01447 sec