Не можу скинути вагу, що робити?

Не можу скинути вагу, що робити? Не можу скинути вагу, що робити?

Марина запитує:

Добрий день! Я займаюся легкою атлетикою протягом трьох років, і мене не влаштовує мій зовнішній вигляд. Зростання 165, вага на даний момент 58-59, параметри 86-63 (65) -96. Торік, коли мій вага була 54-55 (86-63-93), було не ідеально, але все ж краще ніж зараз. Тренування 5 разів на тиждень і більше, зараз бігаю стаєрські дистанції, до травня переходжу на спринт, грубо кажучи працюю на тренуваннях в якості багатоборства. Харчування не знаю, може воно вплинуло якось, але минулого року я харчувалася за програмою 21, а зараз я намагаюся просто дотримуватися ПП. Вага набрала в жовтні і до цих пір не можу скинути, пробувала всі дієти, програми харчування, проводила читингом, голодувала, але не так що я змушувала себе не є, а просто не хотілося їсти (у січні 2 тижні могла за день з’їсти тільки 1 яйце або сушку вранці кинути в рот і все. При цьому кожен день у мене був забитий: робота, потім тренування, потім навчання і так кожен день і т. д.), але від того що я не їла я тільки набирала вагу і він ріс стрімко, води пила не менше 2 л на день, можете чогось підказати? Дати раду.

Відповідь експерта:

Мариночка здрастуй! Ситуація з тобою ось яка, необхідно пройтися по основних причин зайвої ваги і застосувати їх на себе, зробити висновки і вже займатися в щільну найбільш підходящими для тебе напрямками. І так про причини зайвої ваги: ??

Перша: гіподинамія. Це сама, розумієш, малорухливий спосіб життя. Тут і так ясно, не про тебе. < >

Друга: переїдання. Тут я в тобі не сумніваюся, контролювати свій апетит ти вмієш.

Третя: НЕПРАВИЛЬНА РОБОТА ШЛУНКОВО кишкового ТРАКТУ. Дуже важливий пункт, і думаю, стопор на твоєму шляху пов’язаний з цією причиною. У травній системі дуже важливо знати алгоритм роботи: прийом, переробка і виділення. Скільки б не було захворювань травної системи, вони підпорядковуються певним законом. Всі основні проблеми виникають на етапі переробки. На етапі приймання існує проблема, пов’язана з зубами і стравоходом. Процес переробки пов’язаний з виділенням соляної кислоти, наявністю або відсутністю бактерій, ферментів, клітковини і перистальтикою. В організмі повинні бути відсутні патологічні форми бактерій, вірусів, грибів та інших паразитів, глистів, а вітаміни – бути присутнім. Печінка – основний орган, який забезпечує чистоту нашого організму і нейтралізує токсини. Якщо цих токсинів занадто багато (ви їсте ненатуральну їжу, п’єте мало води, дихайте брудним повітрям, часто приймаєте синтетичні ліки, маєте шкідливі звички, не займаєтеся регулярним очищенням організму) – печінка може не впоратися з ними. Тоді, щоб уберегти її від загибелі – організм починає «ховати» надлишок токсинів у всіх доступних місцях. Одним з таких зручних місць є жирова тканина. Крім того, шлаки і токсини в організмі заважають повноцінному засвоєнню поживних речовин з продуктів харчування і ми до того ж отримуємо клітинний голод. Якщо клітини не отримують достатньо харчування – вони шлють в мозковий центр сигнали голоду. І тут можливі два варіанти розвитку подій: або ми починаємо їсти більше, щоб вгамувати голод, і отримуємо надлишок калорій; або обмежуємо себе, і тоді організм переходить в режим «суворої економії» і уповільнює обмін речовин, намагаючись затримати все, що в нього надходить. І в будь-якому випадку ми набираємо вагу. А тепер сама подумай, багато ти поживних речовин отримала від сушіння або яєчка раненько за цілий день? Я проти такого голоду і всіма руками за лікувальне голодування з грамотним входом і виходом з нього з очисними процедурами. і краще під наглядом фахівця. З чіттінг я теж не згодна, в дні “розслабухи” йде серйозне навантаження на ШКТ. І категорично не сприймаю прислів’я, що в рот полізло, то корисно. Адже ми – це те що ми їмо. Потрібно дуже уважно стежити за потребами організму і якістю твого раціону. Ти кажеш, що зараз просто дотримуєшся ПП, а ти сама впевнена, що це дійсно правильне харчування або правильне для твого організму? Дуже багато моїх клієнтів стверджують, що він харчуються правильно, але варто їх попросити розписати, що вони їли за два-три дні по часу, асортиментом і кількістю, волосся дибки стає, звідки вони взяли що так взагалі можна їсти. )))). Тут моя порада: Збери інформацію про стан твого шкт і звернися до дієтолога. Можеш і зараз вже задати виниклі питання з харчування у нашої Олени http://www. whrussia. ru/expert/zdorovoe-pitanie/.

Четверта: ПОРУШЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН Ендокринна система. Захворювання ендокринної системи як правило викликані порушенням обміну речовин. Причини порушення обмінних процесів можуть бути різноманітні, але основною причиною все ж є дефіцит життєво важливих вітамінів і мінералів. Такі захворювання як діабет, ожиріння, еректильна дисфункція безпосередньо пов’язані з порушеннями функції залоз внутрішньої секреції. Причиною виникнення захворювань серцево-судинної системи, суглобів, шлунково-кишкового тракту теж можуть мати першопричиною порушення обміну речовин, який залежить від правильної роботи ендокринної системи. Саме тому турбота про ендокринній системі – перший крок до здоров’я і довголіття. Найчастішою причиною зайвої ваги є порушення роботи щитовидної залози, а саме брак йоду. З нестачею йоду пов’язані багато ендокринні порушення, що ведуть до порушення обміну речовин і набору ваги. Така ситуація найчастіше зустрічається у молодих дівчат (коли не справляються залози внутрішньої секреції, найчастіше при цьому спостерігається нерегулярність місячного циклу) і у жінок після пологів (коли запаси йоду «пішли» на користь дитини). Тут звичайно необхідна консультація хорошого лікаря з про ходінням всіх необхідних аналізів.

П’ята: ПОРУШЕННЯ РОБОТИ НИРОК. Нирки – це система фільтрів, через які з божевільною швидкістю протікає кров. За 4-5 хв через нирки проходить уся кров людини. Загалом кожен день нирки фільтрують 800-900 літрів крові. Якщо кров брудна, то в ній міститься дуже багато сторонніх речовин. Хімічні засоби, отрути, токсини, продукти розпаду – підвищують навантаження на нирки і можуть забивати ниркові фільтри. Якщо у людини погано працюють нирки, у нього в організмі буде накопичуватися дуже багато води, через зниженням виведення солей. отрут і токсинів з організму, що веде і до формування жирових клітин. Часто плутають жир з водою, людина може бути пухким, а може бути водним. Якщо почати пити сечогінні таблетки – фурасімід по 1 табл. 2 р. в день, можна зa 3-4 дні скинути від 4 до 8 кг ваги. Це піде не жир, це піде вода. Людина зі слабко працюють нирками буде пухко-водний. Обсяг зберігатиметься. При натисканні на шкіру залишиться ямочка, складка на шкірі повинна бути 1 см на зап’ясті, стегні, животі – НЕ ущіпнешь. Якщо складка більше 1 см, значить, багато води в підшкірній жировій клітковині. Знову ж не якийсь тут самодіяльності, звертаємося до лікаря.

Шоста: ПОРУШЕННЯ БАЛАНСУ хрому в організмі. Хром – найважливіший мікроелемент, який контролює жировий обмін. При нестачі хрому виникає неконтрольоване відкладення жирів, з якими не можна впоратися ні дієтами, ні очищеннями, ні фізичними вправами. Недостатність хрому в організмі виникає в таких ситуаціях: – зменшення надходження його з їжею (відбувається при білковому голодуванні, збільшенні споживання високо очищених продуктів: цукру, пшеничного борошна); – Розлад його всмоктування через слизову оболонку тонкої кишки (виникає через запальних і деструктивних процесів в кишці, а також внаслідок одночасного вживання карбонату кальцію, заліза, цинку або ванадію); – Порушення транспорту хрому з трансферрином (через зниження кількості останнього в крові); – Прискорення виведення з сечею. Клінічні прояви дефіциту хрому: – зниження біологічної дії інсуліну (зменшення надходження в тканини глюкози і глікогенних амінокислот, використовуваних для утворення глікогену і білків); – Збільшення вмісту в крові холестерину, тригліцеридів і зниження ЛПВЩ, що сприяє розвитку атеросклерозу, особливо коронарних артерій; – Розвиток непереносимості цукру; – Затримка росту; – Швидка стомлюваність; – Почуття тривоги та ін

При недостатності хрому в організмі з метою лікування рекомендують вживання продуктів, багатих хромом, або прийом препаратів. Надлишок хрому проявляється його різноманітним токсичною дією, зростаючим в міру збільшення валентності надходить хрому.

Ось це основні причини наших проблем з вагою. Мариночка, проаналізуй цю інформацію, застосовуючи її до свого життя. За тренуванням можу дати пораду урізноманітнити твою спортивне життя не тільки бігом, а й іншими вправами. силовими тренуваннями. Але так, що б не було в розріз з твоїм бігом, а тільки доповнювали його і збільшували твої результати. А може ти взагалі передумаєш, почнеш силові тренування і тобі вони сподобаються більше і принесуть для твого тіла більше результатів? ))))

Так само зверни увагу на кислотно – лужний баланс твого організму. Можливо. що через занадто високої концентрації молочної кислоти в м’язах організм закислен і отрути не встигають утилізуватися і зберігаються в самих наших нелюбимих місцях)))) Тут необхідна консультація дієтолога з приводу балансу в дієті лужних і кислих продуктів, проводити ощелачивающие процедури та консультація лікаря по підбору спеціалізованих мінеральних добавках.

Може після цієї інформації у тебе навіть більше питань виникне, я буду рада на них відповісти. Так що пиши мені і удачі!))))

Comments are closed!