Як ефективно прибрати низ живота і стати знову привабливою?  &nbsp

 Як ефективно прибрати низ живота і стати знову привабливою?   Як ефективно прибрати низ живота і стати знову привабливою?

часто вас відвідує питання, як прибрати нижню частину живота або позбавитися від вушок над стегнами? Як показало дослідження європейських фахівців, № 1 в рейтингу проблемних зон є саме низ живота.

Вчені не один рік витратили на те, щоб з’ясувати, як ефективно прибрати низ живота і підтримувати фігуру в тонусі.

Поради для тих, хто не знає, як прибрати нижній живіт в домашніх умовах

Вкрай негативною особливістю жіночого організму є скупчуванню жирових мас в низу живота, що пов’язано з мінімальними фізичними особливостями і неправильним харчуванням. Вдобавок з віком статевий гормон (естроген) також дає про себе знати, підкидаючи «жирок» і в не без того ущільнені клітини. Отже, сантиметр за сантиметром фігура зникає і з’являється наболіле питання, як прибрати нижній животик в максимально короткі терміни і без ризику для здоров’я.

Правильна дієта або як швидко прибрати низ живота

У боротьбі із зайвими сантиметрами, що скупчилися в області низу живота, допоможе правильне харчування, яке стимулює до зниження відкладень і правильній роботі гормонів. В обов’язковому порядку слід виключити м’ясні жирні продукти, в яких міститься достатня кількість естрогену, білий хліб і солодощі. Для того, щоб живіт став плоским, найкраще зробити акцент на овочі.

Не питайте, як прибрати нижній животик, а краще відразу приступайте до вправ!

Для того щоб впоратися з проблемною зоною, обов’язково приділіть час пілатесу і аеробіки. До речі, останнім часом інструктора з фітнесу віддають перевагу вправі під назвою «скалолазка», в якому і криються відповіді на питання як прибрати нижню частину живота з мінімальними навантаженнями.

Для цього слід:

    впертися розставленими на ширині плечей в підлогу руками; ноги відводити назад і трохи згинати лікті; до правої руки дотягуватися правим коліном, бажано відчути силу напруги преса; повернутися в початкове положення, виконати все слід з лівою частиною тіла.

Краще повторюйте цю вправу з десяти підходів, збільшуючи число підходів на два щодня. Повірте, через півроку таких вправ, питання, як прибрати нижній живіт відпаде сам собою.

Інновація у сфері плоского живота або як ефективно прибрати низ живота без особливих зусиль

Найпопулярнішою технологією у боротьбі з жировими відкладеннями в нижній частині живота стала процедура Coolsculpting на апараті Zeltiq . Її завдання заснована на високоточному і цілеспрямованому впливі холодом в область жирових клітин (липоцитов), при цьому навколишнє тканина залишається неушкодженою. Через короткий проміжок часу починається процес поетапного руйнування «заморожених» жирових клітин, який триває до 4-х місяців. Багатьом з нас хочеться позбутися жирових складок, от тільки, як прибрати нижній живіт без дієт і вправ, чи можливо це?

Якщо ви зацікавлені в питанні, як швидко прибрати низ живота, Coolsculpting – це ідеальний відповідь, що гарантує естетичну корекцію тіла, а сама процедура займає перше місце з безпеки та ефективності проведення у всьому світі.

Переваги технології Coolsculpting . або як прибрати нижній животик з гарантією:

    неінвазивна методика проведення процедури, яка проводиться без знеболювання, проколів і розрізів; ніякого впливу на внутрішні органи, а також відсутність системного впливу на організм; процедуру можна провести в день консультації без попередньої підготовки; пацієнт не відчуває жодного дискомфорту під час проведення процедури; після процедури відбувається коректне планове зменшення жирів без порушення силуету; відсутня період реабілітації, ви можете відразу приступати до роботи; максимальна безпека для пацієнта.

Як бачите, такий інноваційний прорив в області косметології дозволяє оперативно і якісно відповісти на питання, як прибрати нижню частину живота без праці і фізичних вправ. Головне, відвідати один раз таку процедуру, і жир поступово почне зникати, а ваша фігура знайде довгоочікувані форми.

І пам’ятайте, головне при відповіді на таке питання, як швидко прибрати низ живота, слід керуватися відгуками пацієнтів, які зазнали методику проведення процедури на собі.

Коментарів до статті: 0

  • як прибрати акцент

Comments are closed!