Яєчня на сніданок допоможе схуднути | Наука – Здоров’я | Mignews. com. ua

 Яєчня на сніданок допоможе схуднути | Наука – Здоров’я | Mignews. com. ua Яєчня на сніданок допоможе схуднути

MIGnews. com. ua

Нове дослідження довело, що вживання яєць на сніданок знижує голод і споживання калорій протягом дня. Додаткові дослідження показують,

що підлітки, снідаючи їжею багатою білком, менше з’їдають за обідом.

Марія-Луїза Фернандез, професор на кафедрі харчових наук в Університеті Коннектикуту досліджувала відмінності в голоді і енергетичних потребах при вживанні на сніданок яєць або рогаликів (високоуглеводной їжі). Обидва сніданку містили однакову кількість калорій, але виявилося, що:

– денне споживання калорій після з’їдених на сніданок яєць знизилося в порівнянні з споживанням рогаликів;

– добове споживання калорій після з’їдених на сніданок яєць знизилося в порівнянні з споживанням рогаликів;

– через три години люди, що з’їдають яйце на сніданок, менш відчували голод, ніж після рогалики.

Це дослідження підтвердило дані про те, що яйця, що вживаються на сніданок, дозволили людям з надмірною вагою поліпшити результати в схудненні на 65%. На думку вчених, сніданок з яєць не позначився на рівні поганого холестерину в крові.

Дослідники Медичного центру Канзасу оцінили благотворний вплив сніданку, багатого білком, на здоров’я підлітків. Вони запропонували учасникам дослідження порції, що містять по 500 калорій, в яких змінювали форму білка (напій або їжа), а також його кількість відносно вуглеводів. Виявилося, що:

– підлітки з’їдали менш калорійні продукти на обід, якщо снідали їжею з високим вмістом білка;

– тверді продукти з високим вмістом білка значно зменшили почуття їхньої голоду.

Учені нагадують про важливість сніданку для дітей і підлітків. Пропущений сніданок значно відбивається на індексі маси тіла людини, пише neboley. com. ua.

Вчені з Державного університету Флориди вивчали зв’язок хворобами серця та їх факторами ризику (індекс маси тіла, ліпіди в крові і рівнями С-реактивного білка), а також зміни цих факторів за рахунок вживання рослинної їжі, жиру і яєць. З’ясувалося, що:

– вживання яєць не впливало на рівні холестерину в крові і рівні С-реактивного білка (маркера запалення при атеросклерозі);

– не було зв’язку ризику ішемічної хвороби серця і споживанням яєць;

– ризик смерті у чоловіків знижувався при вживанні 1-6 яєць на тиждень;

– при вживанні 1-6 яєць на тиждень ризик інсульту у жінок скорочувався.

Дослідження підтверджують важливість яєць у харчуванні. У кожному яйці знаходиться 13 вітамінів, безліч корисних білків і антиоксидантів в 70 калоріях. Вони є хорошим джерелом холіну – необхідного для виконання всіх функцій організму, для розвитку мозку у плода (при вагітності) і у дітей.

Як повідомляв MIGnews. com. ua . перша їжа, яку людина приймає після нічного сну, програмує метаболізм організму на весь день, що . Таким чином, щільний сніданок є відмінним засобом для запобігання метаболічного синдрому, який характеризується ожирінням, інсуліновою стійкістю та іншими чинниками ризику захворювань серця.

Новини по темі:

Діти в одеському санаторії отруїлися яєчнею

Comments are closed!

_0.31MB/0.00395 sec