вибираємо стратегію схуднення за типом фігури: жінка-яблуко    &nbsp

 вибираємо стратегію схуднення за типом фігури: жінка-яблуко   вибираємо стратегію схуднення за типом фігури: жінка-яблуко

Мова піде про тип жіночої фігури – «яблуці», який відрізняється майже повною відсутністю талії, зате живіт у таких жінок росте швидко, а позбутися його

буває складно. Ваша фігура запливає жиром в області живота і у верхній половині тіла, на шиї, обличчі, грудній клітці і животі над пупком.

Раніше такий тип ожиріння зустрічався в основному у чоловіків, але останнім часом схожими на яблуко через гіподинамію і переїдання часто стають і жінки, але все ж у групі ризику в першу чергу ті жінки, які спочатку мають з фігури, скроєні за чоловічим зразком. Плечі, грудна клітка – широкі, а таз і сідниці вузькі, розташовані низько. Організм жінок з такими формами виробляє надлишок чоловічих гормонів, а відсутність фізичних навантажень і переїдання довершують свою чорну справу.

Чим це загрожує? У вас впоне можуть розвинутися хвороби-супутники цього виду ожиріння – цукровий діабет, артеріальна гіпертонія, інфаркти та інсульти.

Прогноз. При цьому типі ожиріння розмір жирових клітин збільшується, а їх кількість не змінюється, тому ви схуднете досить легко і надовго. Оскільки людина худне зверху, то «яблуку» розлучитися з парою десятків кілограмів легше, ніж «груші». Просто достатньо для початку сісти на збалансовану дієту, а вже потім для того, щоб закріпити результат зайнятися спортом.

Раціон

Що доведеться виключити? Холестерин, сіль і тваринні жири провокують виробництво чоловічих гормонів наднирковими, і уповільнюють обмін речовин. Під повною забороною тваринні жири, тому постарайтеся є тільки нежирне м’ясо (телятину, курячі грудки), рибу (морську), а від сала і шпику доведеться відмовитися назовсім. Те ж саме стосується і молочних продуктів.

Чим можна харчуватися? Замість тваринного жиру можна всі види рослинного масла, а для того, щоб організм не відчував потребу в білках (адже кількість м’яса доведеться скоротити) компенсуйте його недолік рослинним білком – крупами, злаками, бобовими, насінням, горіхами (і особливо волоські горіхи їжте скільки завгодно, адже вони заодно захищають від серцево-судинних захворювань).

Вам можна їсти складні вуглеводи – каші, макарони з твердих сортів зерна. Тому, починаючи свій день з дня з тарілки вівсяної каші, ви робите добру справу. Адже з вуглеводами ваш організм справляємося цілком нормально, крім того, вони поступально будуть вивільняти енергію в перебігу подальших декількох годин і голоду ви не відчуєте.

Налягайте на рослинну клітковину – сирі овочі і фрукти, адже рослинна клітковина сприяє очищенню кишечника і посилення його перистальтики, а наприклад, буряк і морква тонізують і оздоровлює печінку, яка пригнічує активність чоловічих гормонів.

Режим

Легкий сніданок – склянка цитрусового соку або свіжі фрукти, каша.

Ситний обід – овочевий або квасолевий суп, нежирне м’ясо, спагеті або каша, фрукти.

Легка вечеря – невеликий шматок морської нежирної риби, або невелика порція легкого овочевого супу, або салат із сирих некалорійних овочів, нежарение горіхи.

Найкраще питво для таких жінок – чиста вода, або трав’яний і фруктовий чай.

Рецепт чаю, що допомагає вивести шлаки

Вичавити сік одного лимона. Шматочок кореня імбиру, величиною приблизно з ніготь великого пальця, добре подрібнити. Змішати з соком і залити гарячою кип’яченою водою, дати трохи настоятися. Можна додати за смаком трохи червоного перцю, якщо немає проблем зі шлунком.

Тренування м’язів черевного преса

Дуже допомагає тренування м’язів черевного преса, однак вона повинна проводитися систематично, хоча б через день. Тоді спалювання жиру в області талії буде відбуватися набагато активніше.

Найпростіше вправа: лежачи на спині, ноги зігнути в колінах; руки тримаємо на потилиці, лікті в сторони. Повільно піднімайте і опускайте верхню частину тулуба, намагаючись при цьому не лягати на підлогу. Вправ для м’язів черевного преса достатньо, і при бажанні кожна жінка може підібрати для себе оптимальний комплекс.

  • чому росте живіт при фігурі яблуко
  • від яблук росте живіт
  • капсули для схуднення 5днів
  • чи росте живіт від яблук

Comments are closed!

_0.31MB/0.00590 sec