Танці для схуднення    &nbsp

 Танці для схуднення   Танці для схуднення

Щоб піти танцювати, ніякої особливої??підготовки не потрібно – тільки бажання. Під час танців мозок людини починає виробляти ендорфіни. за півгодини стільки ж, скільки від двох плиток шоколаду. І все ж не варто покладати на танці дуже

великі надії. Як ви думаєте, чому?

Світлана Мудрик / “Здоров’я інфо»

Чи можна схуднути за допомогою танців?

Напевно ви вже не раз помічали, що серед танцюристів (не беремо до уваги професіоналів, що тренуються щодня по кілька годин) багато пишних і круглобоких особ. Як правило, вони займаються так званими парними танцями. тобто розучують нові зв’язки і фігури, а також навчаються взаємодіяти з партнером. Навантаження на м’язи під час таких тренувань мінімальна, і ви не встигнете навіть спітніти. В основному працює м’язова пам’ять, а розвивається – координація. Ось чому, якщо ви хочете схуднути. радимо вибрати одиночні танці: хіп-хоп або R’n’B. Вони набагато ефективніше по енерговитратності.

Втім, якщо хочеться потанцювати і схуднути, можна поступити ще простіше: у багатьох фітнес-клубах розроблені спеціальні танцювальні програми. Всі танцювальні рухи підбираються відповідно до фізичною формою клієнта і його станом здоров’я. Але й тут є свої мінуси: в рамках такої програми дуже складно навчитися танцювати, справа обмежиться найпростішими рухами.

Які танці віддати перевагу?

Латиноамериканські танці. сальса, меренге, бачата, румба, ча-ча-ча, джайв. Латиноамериканські танці дуже енергійні і енерговитратні. Ви навчитеся прямо тримати спину, накачаєте м’язи ніг і підтягнете м’язи преса.

Танець живота допомагає зміцнити мускулатуру живота, стегон і сідниць. Це дуже «жіночий» танець – багато руху масажують внутрішні органи малого таза, що благотворно позначається на здоров’ї жінки.

Ірландські танці задіють всі м’язи ніг. Такий комплекс вправ відноситься до танцювальної аеробіки та є досить ефективним для спалювання калорій. При систематичних заняттях поліпшується робота дихальної, серцево-судинної та нервової системи.

Хастл – парний клубний танець, який виконується під будь-яку енергійну музику. Хастл поєднує елементи латиноамериканських танців з сучасними. Під час комплексного тренування ви працюєте над пластикою і підвищуєте м’язовий тонус.

Бальні танці найменш ефективні для схуднення. Плавні рухи спалюють не так вже й багато калорій, зате ви відмінно пропрацюєте м’язи спини і рук. У європейську програму входять танго, віденський вальс, повільний фокстрот і квікстеп.

Стрип-пластика включає елементи східних танців, латино і стретічінг (вправи на розтяжку). Цей еротико-акробатичний танець замінює цілу тренування. У процесі танцю активно задіяні м’язи рук, грудей, сідниць, живота і ніг.

Джаз-модерн – нове танцювальне течія, що виникла в США. Включає в себе практично всі сучасні напрями танцювальних течій: хіп-хоп, брейк, R’n’B, рок-н-рол, фанк, техно і степ. Ефективно опрацьовує всі м’язи тіла і розвиває пластичність.

Яке взуття для занять вибрати?

Одяг не має великого значення, головне, щоб вам було зручно рухатися. Правильно підібране взуття куди важливіше: вона повинна ідеально сидіти на нозі, підошва повинна вільно ковзати по паркету і бути м’якою, але не гумової. Саме від якості підошви залежить легкість і витонченість ваших рухів, тому вибирайте туфлі з обробленою замшевої підошвою, яка забезпечить необхідний рівень тертя. Приміряючи спеціальну тренувальну взуття, або «джазовки», в магазині, пам’ятайте, що виготовляються вони з дуже м’якої шкіри, яка швидко набуває форму ноги, і якщо прогадаєте з розміром і візьмете більше, то туфлі сильно розносяться і будуть спадати.

У загальному і цілому, не варто обманювати себе і чекати від годинних тренувань 2-3 рази на тиждень карколомних результатів. Так, можна підтягнути м’язи і скинути пару-трійку зайвих кілограмів. Але якщо ваше основне завдання все-таки схуднення, а не підтяжка м’язів, одними танцями не обійтися.

Єдине, що ви можете зробити, це доповнити заняття в танцкласі системою здорового харчування та іншими фізичними вправами. Тоді сполучення аеробного танцювальної навантаження з анаеробної навантаженням і правильним харчуванням дадуть помітний ефект. До того ж, в процесі танцю людина вчиться володіти тілом і поступово набуває легкість рухів, грацію і спритність.

Медичні установи

Comments are closed!

_0.31MB/0.00402 sec