Низькокалорійні дієти (жорсткі)    &nbsp

 Низькокалорійні дієти (жорсткі)   Низькокалорійні дієти (жорсткі) Психологічна допомога

Випадково натрапила на цю статтю. Мене дуже вразило. Дуже раджу всім.

Отже, я весь час обіцяв розповісти про те, що таке низькокалорійна дієта, а також про те, що таке режим голоду або аварійний режим.

Ви ніколи

собі не задавали питання, чому ви не можете схуднути, хоча вже й так обмежили себе у всьому?

Або чому люди, які їдять по 3000 калорій на день протягом довгих років, не дотримуючись жодних дієт, не набирають відразу по 10 кг в тиждень, а деякі ще й примудряються схуднути. І чому ви відразу ж набираєте вагу буквально за 14 днів після того, як не витримують і кидаєте свою низькокалорійну дієту?

Очевидно, що справа не тільки в калоріях, а також у здатності організму переробляти калорії і перерозподіляти енергію туди, куди вважає за потрібне.

Давайте докладніше розглянемо, що насправді відбувається у вашому організмі тоді, коли ви сідаєте на низькокалорійну дієту в бажанні позбутися від жиру за короткий проміжок часу.

Краще, ніж Том Венуто, це питання не розкрив ніхто: розміщую сюди переклад так, як він є.

“Ти хочеш дізнатися правду про низькокалорійних дієтах і чому вони не працюють в довготривалій перспективі, і чому вони в результаті призводять до набору ваги заново?

Що, якби тобі сказали про те, що низькокалорійна дієта зробить тебе в майбутньому тільки товщі. А також те, що для того, щоб спалити більше жиру, тобі потрібно слідувати одному примітивно простому правилу – більше їсти.

Я знаю, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але ти побачиш наукове обгрунтування цього підходу, а також у мене є конкретні приклади, що доводять це.

Як свідчить закон термодинаміки, для того, щоб позбутися від жиру, тобі просто потрібно спалювати калорій більше, ніж ти вживаєш. Насправді не все так просто.

Для того, щоб позбутися від жиру, ти повинен створити дефіцит калорій. Однак, фатальний недолік більшості популярних дієт в тому, що цей дефіцит калорій занадто великий.

Тобі коли-небудь говорили, що для того, щоб стати струнким, потрібно споживати 1200, 1000 або навіть менше калорій в день?

Як часто ти, не бачачи результатів, злишся і кажеш собі: “Все, я сідаю на найсуворішу дієту без жодних послаблень”, тому що хочеш позбутися зайвих кілограмів жиру якомога швидше.

Безумовно, це працює на початку. Причина в тому, що спочатку існує величезний дефіцит балансу калорій. Тобто тіло витрачає набагато більше, ніж отримує. Але в цьому і полягає вся ОГРОМНАЯ іронія, тому тіло швидко адаптується, знижуючи рівень обміну речовин, і зменшує тим самим витрата калорій.

Ти вистрілюєш низькокалорійною дієтою по своєму тілу, що змушує вага знижуватися на початку. Але потім тіло розбирається в ситуації. Твоєму тілу все одно, що ти хочеш гарно виглядати в купальнику, твоє тіло думає, що воно під атакою. Твоє тіло думає, що ти вмираєш від голоду!

Коли ти стріляєш по своєму тілу голодуванням, то рівень твого метаболізму знижується з метою врятувати тебе!

Цей механізм захисту називається “реакція на голодування”.

Коли ти переходиш на режим голодування, але це тягне за собою такі наслідки.

1. Твоє тіло виробляє менше жіровисвобождающіх і жиросжигающих ферментів, таких, як гормон-чутлива ліпаза і ліпопротеїн ліпаза.

2. Твої жирові клітини виробляють менше гормону лептину, який є сигналом для мозку про те, що ти ситий і не сумуєш.

3. Знищуються жиросжигающие гормони. У тому числі гормони рівня Т3 (Т3 – це активна форма гормону щитовидної залози, який грає важливу роль в регуляції обміну речовин).

4. Ти втрачаєш м’язи. М’язи – це метаболічно активна тканина, яка споживає велику кількість енергії. Коли ти сумуєш, то настає енергетична криза, тому фізичні вправи – це останнє, що тобі потрібно. М’язи перетворюються в джерело енергії, і твоє тіло пожирає власну м’язову тканину.

5. Гормони, що відповідають за апетит, виходять з-під контролю. Коли ти сумуєш, частина твого мозку, яка називається гіпоталамус, запускає механізм голоду, доводячи його до такого рівня, що ти стаєш ненажерливим і стаєш не в змозі контролювати себе силою волі.

Підсумок: Проти втрати жиру за допомогою голодування стають гормони, метаболізм і психологічні зміни.

В цьому і полягає ВЕЛИКИЙ ОБМАН номер 1.

Будь низькокалорійна програма працює тільки на короткому проміжку часу, але “медовий місяць” ніколи не триває довго.

У перспективі низькокалорійна дієта зробить тебе лише товщі. В результаті, вони ведуть до обжерливості і поверненню ваги, а рівень метаболізму і м’язової тканини стане менше, ніж до того, як ти почав худнути.

ПРАВДА: Тобі не потрібно морити себе голодом для того, щоб стати струнким. Насправді, ти можеш їсти більше і при цьому спалювати більше жиру.

1.Ізбегай низькокалорійних дієт.

Перш, ніж сідати на дієту, подивися на кількість рекомендованих калорій. Швидше за все ти дізнаєшся, що в більшості випадків ці дієти вимагають від тебе урізати кількість споживаних калорій до рівня голодовки (менше 1200 для жінок і менше 1800 для чоловіків. А люди, які ведуть активний спосіб життя, потребують куди більшій кількості калорій.

2. Переконайся, що споживання калорій оптимізовано.

Залежно від способу життя, віку і статі, твоя потреба в калоріях може бути або менше, або більше, ніж у середнього людини. Якщо дієтичний план рекомендує одне і те ж кількість калорій для всіх, то від цієї дієти краще відмовитися.

3. Знизь калорії трохи нижче рівня, необхідного для підтримки ваги тіла.

урізаному калорії помірно, але не більше 20% від загального денного споживання (тут можна порахувати Скільки калорій потрібно в день). Невелике зниження калорій не викличе реакцію на голод.

Наприклад: Якщо жінка утримує свою вагу, споживаючи 2150 калорій в день, то 20% дефіцит складе 1720 калорій в день (ВІРНО).

Стандартні дієти вимагають зниження калорій до 1000 або 1200 калорій в день без фізичних навантажень (НЕ ВІРНО).

4. Збільшуй витрата калорій за рахунок збільшення фізичних навантажень.

Перше: Якщо ти ще цим не займаєшся, то тобі слід робити вправи з обтяженнями 3 рази на тиждень.

Друге: 3 рази на тиждень тобі слід займатися інтенсивними кардіотренуваннями.

Третє: Якщо ти хочеш збільшити спалювання жиру або тобі необхідно подолати плато, то необхідно різко поміняти інтенсивність або тривалість тренувань, або додавши додаткові кардиотренировки.

Також допомагає загальне збільшення рухової активності. (Активне хобі, спорт, активний відпочинок).

Підсумок: Перший секрет постійного спалювання жиру – не змушуй жир голодувати.

На сьогоднішній день є фізіологи, які називають цю концепцію “Енергетичний Флюкс”, тобто “Більше їж, більше спалюєш” (замість менше їси, менше займаєшся). У цьому і полягає філософія спалювання жиру.

Як доповнення додаю досвід однієї людини, який на форумі поділився своїм секретом зміни вагової категорії.

Міф про голодування

Дуже часто, бажаючи схуднути, жінки зважуються на голодування. Вони проробляють це вдома, або лягають в дорогу клініку, де одночасно з голодуванням їх обіцяють “почистити від шлаків”.

Перші кілька днів голодування вага втрачається по кілограму на день. Будь-який лікар знає, на чому грунтується такий ефект – в перші дні голодування запаси жиру в жирових подушках або складках взагалі ніяк не зачіпаються. Процес життєдіяльності протікає за рахунок бистродоступних запасів енергії – глікогену, який знаходиться в печінці і м’язах. Разом з глікогеном і його різновидом – крохмалем організм втрачає воду, тому що один грам крохмалю пов’язаний з чотирма грамами води. Цим пояснюється висока втрата ваги у перші дні голодування.

Замість жиру втрачається вода!

Це і створює ілюзію втрати ваги, а тим часом, після виходу з голодування, разом із запасами глікогену, повернутися і запаси вода – вага дуже швидко буде відновлений. Причому подальше відновлення ваги буде перевищувати вихідний рівень.

Отже, я хочу вам сказати несподівану для багатьох з вас річ: голодування – це спосіб набору маси. Мені відомий тільки один безвідмовний спосіб набору маси тіла – це голодування. Розповім на прикладі з особистого досвіду. Колись, років 10 тому, я виступав з силового триборства в категорії до 67 кг, але моя маса тіла була при цьому близько 64 кг. Всіма правдами і неправдами протягом пари років я намагався її наростити, але нічого не виходило – не допомагали ні протеїнові коктейлі, ні посилене харчування білковою їжею, нічого. Згадаю, що виступав я вже на рівні КМС. За порадою більш досвідчених товаришів я вирішив зробити чистку організму, яка полягала в 3-ех денному голодуванні з клізмами, якщо наступає інтоксикація. Відразу після голодування маса тіла впала до 60 кг. Це було, звичайно, дуже неприємно. Але потім дуже швидко маса тіла стала рости і трохи перевищила початкову. Через місяць я провів повторне 3-денне голодування, потім знову став наїдати вагу. Так я зробив кілька разів і всього через 6 місяців я вже важив 74кг. Разом 10 кг за півроку. Ефект порівнянний зі стероїдами!

Після цього я почав питати про це методі набору маси у всіх опитаних людей і відразу ж дізнався, що цей метод широко застосовується у тваринництві. Бичков і корів перед забоєм тримають на голоді, а потім дають нагулятися. Маса тіла тварин різко підскакує вгору і вихід м’яса з туші істотно збільшується. Дешево і ефективно.

Отже, ми приходимо до важливого висновку: голодування – це спосіб НАБОРУ МАСИ!

Це перевірено мною, перевірено досвідом моїх товаришів з силового триборства та бодібілдингу, перевірено фермерами на тварин, перевірено мільйонами жінок у всьому світі.

Саме жінки пройшли через голодування пишуть мені такі рядки: “Рік тому я голодувала 20 днів і скинула 30 кг. Але минув час, і я набрала колишні кілограми і десяток зайвих.”

Що я можу їм на це відповісти.

Все так і повинно було бути.

Голодування – спосіб набору маси, а не схуднення, як багато хто дуже помилково вважають.

Голодування для набору маси – це тільки звучить незвично, але це працює і дає ефект, як я вже говорив, порівнянний з прийомом стероїдів – від 5 до 15 кг в надбавці маси тіла за 4-6 місяців.

Отже, якщо ви хочете схуднути – ні в якому разі не голодуйте! “

Ось така ось стаття

Як вам. Ви все ще вважаєте, що ваша капустяна (морквяно-апельсині-кавова дієта) – єдине, що вам “допомагає”, то прошу вибачення, що розчарував. Говорячи простою мовою, поки ще є хоч якась можливість, кидайте низькокалорійну дієту і вистачить себе мучити, тому що наступним кроком буде ожиріння або анорексія.

Автор Олексій Філатов

Джерело http://www. tatosha. ru/index. php? topic=482.0

  • Жорстки и швидки диети
  • тиждень голодування та активний спорт

Comments are closed!

_0.32MB/0.00590 sec