Як схуднути за допомогою води – Фактор Втрати Веса доктора Жукова  &nbsp

 Як схуднути за допомогою води – Фактор Втрати Веса доктора Жукова   Як схуднути за допомогою води Потреба людини у воді

Вчені з політехнічного університету Вірджинії протягом декількох місяців проводили дослідження, намагаючись визначити, яким чином питна вода задіяна в процесах, пов’язаних з схудненням

людини. Учасників експерименту вони розділили на дві групи, в кожній з яких дотримувався свій «питної» режим.

Так, у першій групі склянку води випивали за 20 хвилин до їжі, а в другій її пили як звичайно. Після закінчення експерименту американські дослідники констатували, що перша група у сумі втратила більше ваги, ніж друга.

В даний час достеменно відомо, що організм людини на 2/3 складається з води. Тому природно, що вода бере участь абсолютно у всіх обмінних процесах . Енергетичні процеси, що відбуваються з жировими відкладеннями, також не є винятком із загального правила.

Якщо людину буде мучити спрага, то він не зможе нормально виконувати свою роботу. Інакше кажучи, для того щоб почувати себе комфортно, людині потрібно випивати достатню кількість води. Тільки в цьому випадку стануть прискорюватися процеси метаболізму, а значить, буде відбуватися більш швидке схуднення.

Для того щоб організм працював у нормальному режимі, необхідно поглинати стільки питної води, скільки буде потрібно. Саме води, а не кави, чаю, соків та інших напоїв, що містять масу різних домішок. Варто також пам’ятати про те, що багато напої мають сечогінний ефект, сприяючи швидкому виведенню води з організму.

Недостатня кількість води в організмі під час схуднення може призвести до утворення каменів у нирках, жовчному і сечовому міхурі і навіть змінити консистенцію крові.

Тому можна з упевненістю сказати, що наявність достатньої кількості води в організмі людини:

    безпосередньо впливає на його самопочуття; покращує фізичну і розумову активність; знижує наслідки стресів; покращує увагу; знімає втому.

Найкраще, якщо вода надходить в організм регулярно і невеликими порціями. Тоді вона принесе організму максимальну користь.

Вода: худнемо правильно

З давніх часів воді приписували магічні властивості. У казках багатьох народів світу присутня «жива» і «мертва» вода.

Не дивно, що в даний час воду найчастіше представляють як панацею, здатну позбавити від всіх проблем зі здоров’ям і, в тому числі, від зайвої ваги. Природно, схуднути за допомогою води не можна, але прискорити процес позбавлення від жирових відкладень можна, змінивши умови харчування і зробивши його збалансованим.

Ні тала, ні очищена, ні з додаванням лимонного соку вода сама по собі не здатна дати бажаний результат. Проте тим, хто вирішив позбутися від зайвих кілограмів, необхідно випивати не менше 1,5 л питної води на день . Адже жирова тканина, до всього іншого, зберігає токсини, які при витрачанні жирових запасів звільняються і виводяться через пори шкіри з потом або нирками і кишечником, про що свідчать запори, неприємний запах поту і набряки. Тому для біохімічних процесів, що відбуваються на клітинному рівні організму, потрібно достатня кількість води.

Але для того, щоб вода дала належний ефект, беручи участь в процесі схуднення, варто прислухатися до наступних порад.

Щодня за 20 хвилин до їжі необхідно випивати склянку води. Це зменшить відчуття голоду і потреба в рясному прийомі їжі відпаде сама по собі. Вода повинна бути не холодною, а кімнатної температури. Інакше є шанс набрати зайву вагу, оскільки холодна вода допомагає їжі швидше покинути шлунок і її ком, перемістившись в кишечник, залишає незадоволене почуття голоду. Цю особливість використовують виробники і продавці фаст-фудів, пропонуючи покупцям широкий вибір охолоджених напоїв. Пити воду потрібно з скляного посуду і перед вживанням її бажано прокип’ятити. Вода, що знаходиться в пластикових ємностях, легко вступає з ним у хімічні сполуки, утворюючи під впливом тепла шкідливі домішки, що впливають на роботу серцево-судинної системи та репродуктивні функції людини. Щоб питна вода стала смачніше, в неї можна додати кілька крапель свіжого лимона, апельсина або лайма. На жаль, в консервованих соках, пропонованих у продажу, міститься високий відсоток цукру. Для кожної людини норма питної води індивідуальна. Так, середня норма, складова 8 склянок, буде недостатньою для жінки середніх років, яка виконує фізичні вправи з навантаженням. Тому потрібно слухати свій організм і пити тоді, коли йому захочеться. Варто віддавати перевагу питній воді, так як газована вода насичена вуглекислим газом. Сам по собі він нешкідливий, але сприяє появі відрижки, здуття живота або газам, що може призвести до утворення каменів у нирках.

Зазначені результати досягнуті нашими найбільш успішними учасниками. Чи зможете ви їх досягти залежить від методів, які ви будете застосовувати, особистого прагнення і наполегливої??роботи.

Comments are closed!