Схуднення за допомогою бігу – Фактор Втрати Веса доктора Жукова  &nbsp

 Схуднення за допомогою бігу – Фактор Втрати Веса доктора Жукова   Схуднення за допомогою бігу Біг на службі здоров’я

Прекрасним способом підкоригувати фігуру і досягти стрункості є біг, що представляє собою серйозне навантаження на весь організм, коли працюють практично всі м’язи тіла, особливо нижніх кінцівок.

Під час бігу

також прискорюються обмінні процеси, частішає серцебиття, збільшується витрата поживних елементів організму, в першу чергу глікогену – речовини, зберігаючою запаси вуглеводів у м’язах.

Після того як глікогену стає мало, починає витрачатися запас джерел другого рівня – жир, відкладається під шкірою і навколо внутрішніх органів.

Найбільша кількість калорій спалюється при тривалій пробіжці в комфортному для бігуна темпі. Так, бігаючи влітку протягом години, можна позбавити організм від 600-1200 калорій, залежно від ваги людини, швидкості бігу і від складності місцевості. Крім того, кліматичні умови теж впливають на витрату калорій під час пробіжки, так як вони потрібні для зігрівання або охолодження тіла.

Існують позитивні і негативні доводи з приводу використання бігу для схуднення.

На користь пробіжок свідчить той факт, що вони не вимагають особливих витрат, окрім як на екіпіровку – зручний спортивний одяг і взуття.

Знову ж для бігу не потрібно опановувати якимись спеціальними знаннями, при цьому техніка пробіжки поступово стане максимально правильною і природною.

Велику користь біг приносить серцево-судинній системі, покращує роботу внутрішніх органів, зміцнює імунітет. Тому регулярні пробіжки не тільки роблять фігуру стрункою, а й допомагають позбутися від хронічних захворювань, бути бадьорим і впевненим у собі.

Біг можна здійснювати на вулиці, на стадіоні, в лісі, парку, полі, на шосе і просто вдома на місці.

Пробіжки можна урізноманітнити, бігаючи з прискореннями, змінюючи швидкість, відстань і час пробігу, використовуючи спеціальні бігові вправи, беручи участь у спринтерських тренуваннях. Введення подібного різноманітності зробить тренування цікавими, дозволить ефективно зміцнювати м’язи і прискорити процес спалювання зайвих кілограмів.

При цьому спілкування з природою під час пробіжки в лісі або парку підніме настрій, заспокоїть нерви і позбавить від агресії. Особливо хороший психотерапевтичний ефект приносить біг підтюпцем.

Протипоказання для бігу

Перед тим, як почати регулярно бігати, слід визначити, від якої ваги потрібно позбутися. При цьому потрібно пам’ятати, що під час бігу збільшується навантаження на суглоби ніг і хребет, що при неправильному підході може спричинити травми. Тому обов’язково потрібно відкоригувати харчування.

Найкраще тренування починати з швидкої ходьби, і тільки скинувши деяку вагу, варто переходити до бігу.

Як правило, зайвої ваги супроводжують різні хронічні захворювання, навіть якщо вони до пори до часу не дають про себе знати. Тому необхідно пройти медичне обстеження. Якщо будуть знайдені хронічні захворювання, особливо серцево-судинної системи, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Тривалий біг в комфортному темпі не тільки допоможе позбутися зайвих кілограмів, але і полегшить протікання хронічних хвороб. Проте повинен здійснюватися постійний контроль за станом організму. Вранці та ввечері необхідно вимірювати пульс до пробіжки і після неї, контролюючи таким чином якість навантаження. Також необхідно стежити за загальним станом організму. Якщо після пробіжки спостерігається утруднення дихання або з’являється «налитої» в тілі, слід знизити навантаження.

Так, для спалювання жиру 30-річного здорової людини частота пульсу становить 110-130 ударів на хвилину. Якщо вона буде менше, то навантаження не дасть відчутних результатів, якщо ж буде більше – вона може виявитися небезпечною для здоров’я.

Фактори, про які необхідно пам’ятати для отримання хорошого результату від пробіжок Прийом їжі має здійснюватися за 2 години до або після пробіжки. Інакше боротьба буде вестися не з відкладеннями жирів в організмі, а з тільки що надійшла їжею. Бігати краще вранці або вдень, коли організму потрібно максимум енергії. Поєднання пробіжок і силових вправ допоможе не тільки позбутися від зайвої ваги, але і підтягнути обвислу на окремих ділянках тіла шкіру.

Існують програми тренувань з використанням тренажерів, призначені для схуднення під час бігу. Рекомендації до них загальні, але їх необхідно адаптувати під себе.

Такі програми, як правило, розраховані на тривалий термін.

Протягом першого місяця кожне тренування повинна тривати не більше 15 хвилин. У цей період організм, а саме серцево-судинна і дихальна системи, підготовляється до подальших випробувань.

Другий-третій місяць необхідні для звикання організму до нових навантажень.

Третій-четвертий та наступні місяці є етапом схуднення.

Природно, під час виконання програми необхідно дотримуватися режиму і правильно харчуватися. Тільки тоді ці спроби увінчаються успіхом.

Зазначені результати досягнуті нашими найбільш успішними учасниками. Чи зможете ви їх досягти залежить від методів, які ви будете застосовувати, особистого прагнення і наполегливої??роботи.

  • позбутися зайвої ваги за допомогою бігу
  • Користь бігу для органів
  • як бигом скинути вес

Comments are closed!

_0.31MB/0.00443 sec