Гомеопатія для схуднення    &nbsp

 Гомеопатія для схуднення   Гомеопатія для схуднення

Битви навколо гомеопатії не вщухають з моменту її винаходу, тобто ось вже більше 200 років. Гомеопати стверджують, що розведення речовини у величезній кількості води багаторазово підсилює дію суміші. Чи може ліки «на семи

водах» допомогти схуднути?

Олександр Тушкина / “Здоров’я інфо»

У 1796 році доктор медицини Християн Фрідріх Самуель Ганеман вперше опублікував свої міркування щодо «гомеопатичного» (Грец. «подібне») дії ліків. З тих пір гомеопатія мало змінилася: препарати виготовляються за тією ж методикою, а сама теорія так і не знайшла наукових доказів.

Лікарі та вчене співтовариство ставляться до гомеопатії скептично, оцінюючи її як доповнює «комплементарної медицини». Проте в 1991 році гомеопатія була офіційно визнана Міністерством охорони здоров’я. Зараз річний оборот гомеопатичного ринку становить 1,5 млрд доларів.

Що таке лікування ожиріння «по-гомеопатично»? Ви приходите до лікаря-гомеопата, і він вам призначає гомеопатичні препарати по ситуації. Зазвичай це супресори (тобто «подавители») апетиту, сечогінні та проносні. Причому мова йде не про звичайні ліках, а про мудровані препаратах з латинськими назвами. Крім того, існують «комплексні препарати», які спрямовані на лікування конкретної хвороби. Наприклад, на російському ринку гомеопатія для схуднення представлена, головним чином, препаратом Курдліпід.

Дірка від барана

Відповідно з головним заповітом гомеопатів «лікування подібного подібним», Курдліпід для схуднення виготовляється з баранячого курдючного жиру, який розлучається за методом С6. Курдючного жиру. Але ж від сала товстіють. Не варто панікувати, ми зараз пояснимо, що позначає маркування «С6».

Береться 1 частина сала і 99 частин води, все це перемішується і струшується для рівномірного розподілу діючої речовини в розчині. До суміші додається ще 99 частин води, перемішується, струшується. І так 6 разів. У підсумку виходить, що на грам води зустрічається всього пару десятків молекул курдючного сала. Йдеться навіть не про міліграмах – тільки про молекулах! Уявіть собі, що в гомеопатичних засобах С13 ймовірність сглотнуть хоча б одну молекулу діючої речовини становить 1%.

Мільйон доларів за докази

«Гомеопатія НЕ ПРАЦЮЄ. Це шарлатанство, просте і доступне. Це фарс, фальшивка і дурниця. Доведіть, що гомеопатія працює, і виграйте мільйон доларів », – з такою заявою до громадськості звернувся знаменитий фокусник Джеймс Ренді в 2009 році. Освітній фонд Джеймса Ренді займається перевіркою фактів різних аномальних явищ – телепатії, лозоходства, екстрасенсорних здібностей. За весь час існування фонду грошей ніхто так і не отримав. До речі, фонд звертався до французького гомеопата, двічі лауреату Шнобелівської (пародія на престижну міжнародну нагороду) премії Жаку Бенвенисту, проте той відмовився від експерименту.

«Але як же цим можна хоч щось вилікувати?» – запитаєте ви. А адже цим питанням задаються всі представники конвенциальной медицини. І відповіді ніхто не дасть. Навіть самі гомеопати. Існує кілька теорій, жодна з яких не підтверджується науковими доказами. Наприклад, прихильники надвисоких розведень (С200) стверджують, що вода «запам’ятовує» властивості розчиненої речовини, тому така гомеопатія діє ще ефективніше. Адже «пам’ять води» – це лженаукову теорія. Лікарі вважають, що позитивний ефект при лікуванні гомеопатичними засобами обумовлений плацебо ( Lancet, № 1, 2005 ).

Повернемося до наших баранів, точніше до їх салу. На сайті виробника з’ясувався несподіваний факт (взагалі, з гомеопатією, як ви вже помітили, пов’язано багато чого незвичайного). Виявилося, що «Курдліпід краще діє на жінок, ніж на чоловіків, а на брюнеток краще, ніж на блондинок». Наш журналіст з короткими русявим волоссям засмутився і вирішив зателефонувати виробнику, щоб дізнатися, як колір волосся впливає на схуднення, і зараховуються Чи фарбоване волосся. Спочатку журналісту «Здоров’я інфо» розповіли, що все-таки блондинки скинуть вагу з Курдліпідом швидше, ніж брюнетки. На подальші розпитування дівчина на іншому кінці дроту відповідати не стала і відправила нас до фахівця компанії. Він взагалі відповів, що це правило справедливо для чоловіків-брюнетів. При цьому залишилося нез’ясованим, як колірна диференціація волосся при прийомі Курдліпіда впливає на ліполіз.

Гомеоріческій регіт

За 500 гривень ви отримаєте картонну упаковку з цукром, мікрокристалічної целюлозою і іншими баластними речовинами, а також мінімальну впевненість у тому, що в таблетці гомеопатії для схуднення зустрінеться хоча б пару молекул діючої речовини. Навіть самі гомеопати вам не зможуть цього довести – такої апаратури просто-напросто не існує.

Ці гроші краще витратити на реально працюючі для схуднення речі – правильне харчування і фізичні вправи.

  • курдліпід

Comments are closed!

_0.31MB/0.00498 sec