Ефективна методика і дієта для схуднення, правильне схуднення: система «Мінус 60»  &nbsp

 Ефективна методика і дієта для схуднення, правильне схуднення: система «Мінус 60»   Система схуднення «Мінус 60» – ефективна дієта і правильна методика схуднення

Основна перевага системи: ви, дійсно, можете їсти абсолютно все (на відміну від багатьох дієт для схуднення). Коли я кажу «все», я маю на увазі:

цукерки, торти, смажену картоплю, сало, і навіть те, про що ви зараз подумали. «Так не буває! Якщо я почну їсти все це, я ніколи не схудну, навпаки, одужаю! ». Приклади мільйонів послідовників системи доводять зворотне. Ви будете їсти все і худнути! Але потрібно дотримуватися певних правил. «Починається! Зараз ви скажете, що я можу з’їсти маленький шматочок шоколадки, а залишився день харчуватися салатними листям! ». Зовсім ні! Вам не доведеться рахувати калорії, зважувати тарілки, і обмежувати себе в улюблених продуктах (знову ж на відміну від багатьох методик схуднення). Тоді в чому ж секрет? У дотриманні деяких правил!

1. Снідайте,

щоб розбудити обмінні процеси в організмі. Якщо встаєте дуже рано, можна зробити два сніданки, один з яких буде легкий, а другий повноцінний. Це перший принцип правильного схуднення по системі.

2. Система не змушує відмовлятися від кави, чаю та алкоголю.

Харчуючись за системою схуднення «Мінус 60», з ранку ви можете навіть пити чай і каву з цукром, поступово скорочуючи його кількість, щоб відвикати від звички пити напої солодкими. З алкогольних напоїв дозволено тільки червоне сухе вино. Якщо перебудовуватися поступово, дуже скоро ви не помітите, що раніше не могли навіть доторкатися до нього, пили тільки солодке або напівсолодке.

3. Солодке їсти можна, але на сніданок

Ви можете їсти будь-які солодощі на сніданок. Одне доведеться змінити – відмовитися від молочного шоколаду. ні, ви не будете позбавлені радості «шоколадоеденія» зовсім, але доведеться перейти на вживання гіркого шоколаду (намагайтеся поступово «нарощувати» відсоток вмісту какао). Дуже скоро ви будете дивуватися як могли їсти молочний шоколад. На сніданок ви можете їсти абсолютно все, що вам хочеться. Після нього в силу вступають деякі обмеження.

4. Віддавайте перевагу пропареному рису!

Він не поступається за смаковими якостями звичайному рису, але набагато корисніше і для фігури і для здоров’я в цілому.

5. Білий хліб. можна їсти тільки на сніданок. На обід дозволений один шматок житнього хліба і тільки в тому випадку, якщо відсутні м’ясні, рибні страви або страви з м’яса птиці. Інакше методика схуднення може не працювати.

7. Потрібно прагнути встигнути повечеряти до «6 вечора».

  • схуднення дівочі посиденьки

Comments are closed!