Наявність глистів у людини. Особливості харчування при лікуванні | По секрету всему свету

Наявність глистів у людини. Особливості харчування при лікуванні | По секрету всему свету… Наявність глистів у людини. Особливості харчування при лікуванні

У мене з’явилася собачка – тер’єр на ім’я Джек. Хтось здивується: причому тут собака, якщо стаття називається « Наявність глистів у людини»? уявіть собі,

саме безпосереднє відношення! Ветеринар попередив, що гельмінти у тварин дуже поширене явище і протипаразитарну програму їм треба проводити не менше двох разів на рік. Власники тварин, природно, потрапляють до групи ризику. Якщо братам нашим меншим треба проводити профілактику щомісяця те, що робити нам, людям?

Задайте собі питання: ви коли-небудь проводили протипаразитарну програму? Впевнена на 100%. що більшість дадуть відповідь «ні». Можете зі мною не погоджуватися, тільки практично кожен з нас заражений глистами, причому, не здогадуються про це. На наявність глистів можуть вказувати такі симптоми, як слабкість, незрозумілі головні болі, розлади шлунково-кишкового тракту.

Найбільш поширені симптоми зараження – загальне нездужання, запаморочення, втрата ваги. Можливе виникнення запорів. проносів, нудоти. Може проявлятися жовтушність шкіри, кашель, нежить, набряки. Навіть шкірні захворювання – псоріаз, герпес, акне, нейродерміт – так само можуть вказувати на наявність глистів в організмі.

Глисти – один з видів паразитів, що живуть в організмі людини, що викликають як поразка окремих органів, так і організму в цілому. Найбільш поширені гельмінти у людини це – аскариди, гострики, солітер і печінкові глисти – лямблії.

Колись вважалося, що це захворювання виникає внаслідок порушень правил гігієни, так сказати, «хвороба брудних рук». На жаль, це не зовсім так. Джерелами зараження можуть бути різні продукти. Переносниками паразитів є наші улюблені домашні тварини, а так само всі літаючі і плазують комахи.

Глисти – паразитичні черви. Вони спокійненько живуть в організмі людини десятками років ні чим себе не проявляючи. Але це до пори, до часу. Коли у людини знижується імунітет, ось тоді-то глисти і «виходять на боротьбу» з господарем. Рідко хто з нас може похвалитися міцним імунітетом. Причин для його зниження більш, ніж достатньо – консерванти в їжі, прийом хімічних ліків, забруднена екологія, та й просто перенесене захворювання.

Про те, де і як можна заразитися глистами аскаридами, подивіться сюжет з програми «Жити здорово»:

Сьогодні я хочу поговорити ні про лікування і профілактики гельмінтів (про це ми вже вели розмову в статті «Паразити – бич нашого часу»), а про особливості харчування при проведенні лікування. Справа в тому, що не залежно від того, яку програму ви для себе обрали – за допомогою фарм. препаратів, біодобавок чи народних рецептів, слід звернути увагу на свій раціон харчування. А це має велике значення в процесі позбавлення від глистів.

У чому ж суть, запитаєте ви? По-перше, необхідна дієта з виключенням м’ясних продуктів. На переробку такої їжі нашому організму доводиться витрачати багато енергії. Шлунково-кишковий тракт людини довгий і звивистий, тому м’ясо в ньому піддається швидше не переварюванню, а гниття, створюючи тим самим живильне середовище для глистів.

друге, виключити молоко. У ньому міститься козеін, а наш організм вже з дитинства втрачає ферменти, необхідні для його переробки. Чи не переварений козеін теж служить живильним середовищем для глистів. Тому корисніше вживати кисломолочні продукти, бактерії яких перетворюють козеін в зручну для перетравлення форму.

третє, обмежити їжу з високим вмістом цукру, так само як і дріжджові продукти. І те, й інше – прекрасна живильне середовище для гельмінтів

Основу дієти на час проведення противопаразитарной програми повинні становити рослинні продукти. Особливу роль тут відіграє зелень, яку треба їсти якомога більше. Зелень містить живі ензими, а зелений колір, будучи бактерицидну, паралізує функції гельмінтів. Слід так само перевагу віддати моркви – коморою корисних мікроелементів та гарбузі, глистогінні властивості якої оцінені народною медициною.

Треба віддати перевагу вживання прянощів, що володіють пекучими і гіркими властивостями. Адже недарма у південних народів в харчуванні переважають такі прянощі, так само як і зелень. В умовах теплого клімату вони оберігають від зараження паразитами. До речі, при постійному вживанні часнику захворюваність кишковими паразитами практично дорівнює нулю.

Як бачите, наявність глистів . і процес позбавлення від них передбачає істотні обмеження в харчуванні.

Якщо стаття Вам сподобалася і виявилася для вас корисною, то поділіться їй з іншими:

  • глисти питание
  • довгий кашель на глисти
  • Особливостi харчування при лiкуваннi аскарид
  • Чи можна похудати від глистів
  • чи можна похудати коли є глисти
  • Чи можна худати від глистів гострики
  • як похудати за допомогою глисти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00848 sec