Народний засіб Гриб Чага – «Хто хоче реально схуднути! Раджу. Читайте. »| Відгуки покупців

Народний засіб Гриб Чага – «Хто хоче реально схуднути! Раджу. Читайте. »| Відгуки покупців Хто хоче реально схуднути! Раджу. Читайте.

я пила настій цього гриба при гастриті – допомагає реально добре. АЛЕ! знімає тільки симптоми, причину не лікує. другий АЛЕ! допомагає тільки свіжозібраний гриб, через півроку зберігання він втрачає свої властивості (а при неправильному і того раніше), так що що там за чага буде в аптеках – без поняття. І самостійно гриб теж збирати не варто, я ось назбирала, да ладно, що другові-лісника показала, він все-то і викинув, коротше зібрала зовсім не те. справжній чага попадається в лісі дуже рідко. а з приводу схуднення. чого то автор таки загнув. якщо тільки як побічний ефект

ССМ 26 лютого 2011 – 14:04

Мій відгук викликав бурхливий сплеск. Разьесняю. Гриб цей росте на дерев (березових). Особисто зі мною цим грибом поділилася моя бабуся, вона живе в селі і сама його зрізає (Вологодська область). Коли я їй сказав, що існує така інформація, що він допомагає схуднути, за рахунок нормалізації обміну речовин, вона мені відповіла, що це так і причому багатьом її знайомим реально допомогло. Я б на собі перевірив дієвість гриба, але я не страждаю повнотою, але п’ю чагу 2 – 3 рази на тиждень.

Дивуюся неписьменністю людей, які пишуть, що з – за поліпшення обміну речовин з’являється апетит. Це маячня повний. Якби це було так, то повні люди не хотіли б так часто їсти. Тому ні вірте цьому.

Також дивує, що люди не розуміють, що проблеми із зайвою вагою можуть бути з різних причин, а саме – порушений обмін речовин (білки, жири і вуглеводи погано перетравлюються і відкладаються в жир), недолік травних ферментів, схильність до повноти, малорухливий спосіб життя, не раціональне харчування, порушення роботи ендокринної системи, гормональна терапія або недолік гормонів і так далі. Все не буду перераховувати. Так от, я ж написав, що у людей із зайвою вагою, з – за порушення обміну речовин, вага буде зменшуватися, якщо дотримуватися рецепту з чагой, так як нормалізується обмін речовин.

Справа в тому, що я вивчаю як традиційну, так і нетрадиційну медицину, підкований в багатьох областях, знаю дієтичне і лікувальне харчування.

Тому відповім на ваші питання, а на порожні необгрунтовані толком коментарі буду ігнорувати.

Джен 26 лютого 2011 – 20:17

  • чага для схуднення
  • гриб чага для схуднення
  • зелена кава для схуднення живота
  • Чага як засіб для схуднення

Comments are closed!