Нарколог | 03.ru – медичні консультації онлайн

нарколог | 03.ru – медичні консультації онлайн Internet Швидка допомога Медичний портал

Про знайдені недоліки пишіть [email protected]

нарколог | 03.ru – медичні консультації онлайн

15:34 09-09-2009 / лариса. звернутися

скажіть будь ласка.. чи викликає звикання “фен”? чи виникає звикання після вживання вперше? І “фен”-це амфетамін. або фенозіпам.

Відповіді

Увага! Імена фахівців пишуться червоним шрифтом з посиланням на їх профіль. Остерігайтеся шахраїв, які не висилайте нікому гроші!

тобто навіть після одного вживання виникне залежність?

Ти дура? Фізична не виникне. Ні вещест у яких після одного застосування виникає фізична залежність.

хосподи, когось може лякати фізич. залежність?

Люди, ви просто поставите свою душу на коліна перед наркотою, на все життя, от і все, всього-то.

А фіз. залежність лікуватися за 2 тижні, якщо вона і є.

Та фізична залежність це не що порівняно з психологічної. Люди із за неї то і не можу зав’язати. Навіть не не можуть а просто не хочуть возвращатся до колишнього життя.

Лариса. Зміниться ваше мислення. Ви навіть собі уявити не можете що це. А я скажу так що до вживання амфетаміну я думав що спробую один разок і більше не буду (настрій був паскудний от і вирішив приколотися) Після першого вживання все в моїй голові перевернулося. Далі був другий раз і третій і все я вже не думав про те що треба кидати а думав що буду жити з цим. Я не бачив більше ні якої небезпеки від цього. Життя стала на стільки яскравою що мені навіть було шкода тих людей які не вживали. Ну а потім кожні вихідні прийому. Проблем накопичилося немеренно але я їх не помічав думав що все можна вирішити по шелчка пальців. Як пригадую відчував себе найрозумнішою людиною на землі.

Зараз майже 2 роки не вживаю а з голови не виходить ця погань. Залежність ця на все життя. Тільки щас вже не тягне так як по початку. Але спожити хочеться.

І не думайте що ви зможете один раз спробувати і кинути. Все так думали. Але ні хто не кинув. І я зі своєю супер силою волі як мені здавалося на той момент часу не зміг.

Можна навіть сказати що в твоїй голові просто поселяється інша людина і робить те що хоче.

Але я не шкодую про те що спробував. Дуже багато чого зрозумів за той час. І тепер знаю що потрібно зробити щоб моя дитина не потрапив в цю біду.

У загальних рисах.

Думайте

Лариса якщо все таки вирішите спробувати то напишіть після. Вам буде що написати

Comments are closed!