Найсильніші почуття пов’язані з любов’ю! Юлія Бордовских

Найсильніші почуття пов’язані з любов’ю! Юлія Бордовских Yulia Bordovskih Найсильніші почуття пов’язані з любов’ю!

Юлія Бордовских – справжня окраса телеекрану. Ведуча, яку приємно і послухати, і подивитися. У цій тендітній жінці приховано чимало талантів. Наприклад, літературні. А які ще – дізнався

наш модний журнал.

Автор: Олена Тверцова

Юлія Бордовских – справжня окраса телеекрану. Ведуча, яку приємно і послухати, і подивитися. У цій тендітній жінці приховано чимало талантів. Наприклад, літературні. А які ще – дізнався наш модний журнал.

Юлія, Ви пропагуєте здоровий спосіб життя і отримували масу нагород за це. Як Ви прийшли до думки про те, що це важливо?

-Юлія Бордовских: Я взагалі не розумію, як раніше жила по-іншому? Як гвалтувала свій організм жахливої??їжею, потім голодуванням, як катувала його дурним шейпінгом. Сьогодні я зрозуміла головне – людині необхідно знайти для себе оптимальну систему харчування та фізичного навантаження, щоб організм отримував від усього цього задоволення і відповідав вам тим же. Проста їжа і проста ходьба по лісі приносить масу задоволення, але до цього треба прийти.

Як часто Ви займаєтеся фітнесом?

-Юлія Бордовских: Коли є час, тоді і займаюся. Мені для цього необов’язково в клуб ходити. Ліс, басейн, готельний номер – скрізь можна щось придумати. Було б бажання. Спочатку фітнес був необхідністю. Мені тоді треба було терміново схуднути, щоб взяли в кадр. А потім затягнуло мене і не відпускає вже майже 15 років. Фітнес – це ж ціла наука, вміння генерувати енергію, радіти життю і не хворіти!

Ви експерт в області здорового харчування, яку роль воно відіграє в житті жінки?

-Юлія Бордовских: Нікому не потрібна хвора, негарна, зморщена від сигарет і кави жінка. Всі хочуть красунь. І це нормально. У наш час тільки ледачий погано виглядає. У моді спортивні фігури і активний спосіб життя. Так що, якщо ви відстали від життя і весь час проводите біля телевізора або в ресторані, ви багато пропустіть і не зможете підтримати розмову про здорове харчування. А це так актуально в наші дні. Подивіться, сьогодні навіть щоб стати президентом, потрібно обов’язково займатися спортом.

Ви мати двох дітей, порадьте, як зберегти фігуру після народження дитини?

-Юлія Бордовских: Рецепт один – спорт, харчування, рух і радість від кожного прожитого дня. Ніякого негативу, тільки позитив, навіть якщо дуже складно. І не жалійте себе! І ще дуже важливо, до кожного питання самовдосконалення підходити розумно і не поспішаючи.

Юлія, слідом за Вашими успіхами на телебаченні і в спорті прийшли письменницькі. Вийшла Ваша книга «Простір любові». Як вийшло, що Ви вирішили написати про це почуття?

-Юлія Бордовских: Всі сталося само собою, як це часто буває. Закохалася, прийшло натхнення, захотілося перенести свої емоції на папір. Спробувала, і мене затягнуло. За перший новелою пішли інші. Коли я показала їх своєму видавцеві Ігореві Лазареву, відразу отримала пропозицію на цілу книгу. У пам’яті спливли історії, про які я вже почала забувати… Я – людина емоційна, вирощений в любові і ніжності, а тому можу тонко передати всі відтінки цього почуття. Наше жорстке час навчило людей жити без любові. Але хіба це взагалі можливо? Моя книга – це спроба нагадати людям про те, що найсильніші почуття, переживання, емоції пов’язані саме з любов’ю! Чи не з грошима, благами, віллами і літаками. Це речі прикладні. А якщо любові немає, то і прикладати їх не до чого!

А ви самі вірите в любов?

-Юлія Бордовских: Я не живу без любові. Тільки віра в любов дала мені таких улюблених, неповторних дітей. Тільки любов дозволила мені насолоджуватися кожною хвилиною свого життя і тільки перспектива життя в любові дає мені сили для подальших звершень. А що ще за силою зрівняється з цим почуттям? Гроші? Може бути… Але навіть дуже багатим людям потрібна любов, тому що голі гроші ще нікого не робили щасливим на все життя.

Розкажіть про своє перше кохання?

-Юлія Бордовских: Перший раз я закохалася в дитячому саду. І закидала його взимку сніжками, влітку – Ранетками. Його звали Ілля, у нього був великий хутряний комір на пальто, за який було легко вчепитися. Я чітко пам’ятаю, як він ні крапельки не пручався, коли я впивалася в цей штучне хутро і тягнула його пограти. Він до мене навіть у гості приходив і до трамвая проводжав.

Одна справа – любити і бути коханою, інша справа – писати книгу про це. Як проходив творчий процес?

-Юлія Бордовских: Були різні періоди, як це зазвичай буває в будь-якій творчості. Головне, дочекатися натхнення, інше справа техніки. Тільки встигай записувати! Писала ночами, між годуваннями Федора, в літаках, у фітнес-клубі після тренування, коли голова чиста, легка і ніхто не відволікає. Майже всі новели далися легко, тільки одну переписувала по кілька разів, тому що в ній інша епоха, не моя. Необхідно було багато перевіряти, щось згадувати, шукати колорит…

Літературна діяльність не заважає Вашій роботі на телебаченні?

-Юлія Бордовских: Літературна діяльність – це частина моєї душі. А значить, вона приносить мені задоволення! І не може нічому заважати. Єдина проблема – творчість ночами. Писати ночами здорово і спокійно, тільки от часу на сон не залишається… А це проблема для людей, що працюють в кадрі. Ще я написала книгу для дітей «Кенгуренок і веселка». Зараз займаюся більш великим пізнавальним проектом, який також планую здійснити з видавництвом «Ексмо». Я обожнюю дітей, і як добре, що можу подарувати їм радість через книги.

Як вплинуло на Вас народження сина?

-Юлія Бордовских: Народження сина зробило мене остаточно щасливою. Тепер у мене ще більше життєвих сил. Тепер у мене є коханий чоловік на все життя. А це для жінки дуже важливо!

Своїх дітей Ви виховуєте також згідно з античним вислову: «У здоровому тілі – здоровий дух»?

-Юлія Бордовских: Стародавні греки вважали, що зовнішня гармонія говорить про те, що всередині ця людина послідовний і розумний. До того ж здоров’я в наші дні – річ безцінна. Фраза «Бережіть здоров’я» належить моїй 95-річній бабусі, якій вдалося його зберегти до такого віку! Вона мені це твердить все моє життя.

Якими способами дієте, щоб діти їли здорову їжу, а не шкідливі, але смачні солодощі?

-Юлія Бордовских: Особистим прикладом, і тільки! Роз’ясненнями, а не наказами. Мені дуже радісно, ??що зараз багато сімей, в яких подібні правила вже давно встановлені. Є речі, на які в повсякденному житті існує табу, але бувають же свята, де можна і колу випити, і чіпсів поїсти. Головне, щоб з подібною їжею організму не довелося справлятися щодня!

Як Ви вважаєте, скільки в родині має бути дітей?

-Юлія Бордовских: Троє відмінно, як у нас з чоловіком на двох. Та й двоє добре. Одна дитина мало і страшно, раптом виїде далеко, що не наїздишся!

Як ставитеся до такої пропаганди Року сім’ї та важливості сімейних цінностей, яка сьогодні так активно ведеться в ЗМІ?

-Юлія Бордовских: Питання назріло. Демографічна ситуація патова. Але найцікавіше, що люди почали народжувати, значить, пропаганда спрацювала!

речі, про пропаганду. Вам сподобалося зніматися для журналу «Playboy»? В одному з Ваших інтерв’ю я читала, що Вас дуже довго вмовляли.

-Юлія Бордовских: А чому ні? Якщо є, що показати… Мене не вмовляли, просто я чекала правильного моменту. Того самого відчуття свого тіла, коли приємно глянути на себе в дзеркало.

Які подальші творчі плани, які жанри і які теми? Може бути, плануєте створити власну програму на радіо?

-Юлія Бордовских: Я буду продовжувати писати новели, не забуду і тему фітнесу. А ще я готую наступну пізнавальну книгу для дітей. Програма на радіо? Дуже хочу! Я весь час згадую час роботи на радіо «Максимум». Ми задумали одну програму. Але поки це лише проект. Поки залишаюся в моєму улюбленому «Ранку на НТВ».

Юлія, Ви є співвласницею винного клубу «Simple», розкажіть докладніше про цю діяльність? Чим Ви там займаєтеся?

-Юлія Бордовских: У 2006 році ми разом з компанією «Simple» придумали цей клуб, девізом якого стали наступні слова: «Відкрити нове і не забути про головне, зрозуміти очевидне і доторкнутися до божественного…» Клуб був створений людьми небайдужими до мистецтву – мистецтву збагнення життя, мистецтву спілкування та мистецтву пізнання. У нас були друзі, досвід, вино і знання. Ми вирішили поділитися всім цим з тими, хто завжди прагнув відчути аромат життя, витратити час на нові відчуття і розкрити нові таємниці. Клуб об’єднав людей лю

бовью до подорожей: за допомогою осягнення таємниць виноробства окинути поглядом простори Тоскани або проникнути на «святі» виноградники Бордо, особисто знайти трюфеля в лісах П’ємонту або зловити тунця на Сицилії. Дегустації, які наш Клуб організовує в Москві для своїх друзів, буквально перевертають уявлення про вино і допомагають позбавитися від стереотипів.

Назвіть три найяскравіші плітки про Вас? І як взагалі ставитеся до жовтої преси?

-Юлія Бордовских: Жовтої пресі я не дуже цікава, тому що не провокую нікого на подробиці. Але це аж ніяк не означає, що в моєму житті нічого не відбувається. Просто я живу не на публіку! Повірте, поруч зі мною були завжди дуже гідні чоловіки, чиї імена відомі всій країні. Але навіщо про це знати кому, крім нас двох?

Ключові слова: Коли народився Юлія Бордовских? Де народився Юлія Бордовских? Який вік у Юлія Бордовских? Яке сімейний стан у Юлія Бордовских? Чим знаменитий Юлія Бордовских? Чиє громадянство у Юлія Бордовских?

, Бордовских, Бордовских фото, Бордовских біографія, Bordovskih, Юлія Бордовских, Юлія Бордовских знаменитість, знаменитість Юлія Бордовских, Юлія Бордовских біографія, Yulia Bordovskih, Найсильніші почуття пов’язані з любов’ю! Юлія Бордовских

  • які є найсильніші почуття

Comments are closed!

_0.32MB/0.00457 sec