Найпростіші способи схуднути без зусиль – MoiKompas. ru

Найпростіші способи схуднути без зусиль – MoiKompas. ru Найпростіші способи схуднути без зусиль

Є для того, щоб жити

Саме дієти більшість людей, які бажають схуднути, вибирають як головний засіб боротьби із зайвою вагою. Вони мають рацію: без дієти або, як мінімум, без нормалізації харчування

зниження ваги просто немислимо. Але морити себе голодом все ж не варто.

Для того, щоб худнути поступово і природним чином, треба їсти невеликими збалансованими порціями п’ять разів на день. В іншому випадку вийдуть «рідко, але влучно»: через надсильного голоду ми «змітаємо» зі столу набагато більше, ніж цього вимагає організм. Якщо перерва між їжею перевищує 5 годин, організм як би вирішує: надходять голодні часи і треба відкласти «запаси» у вигляді жиру. Щоб гарантовано не пропустити п’ятигодинний інтервал, просто перекушуйте. Останній прийом їжі (природно, не важкий, подібний сніданку) повинен бути за 4-5 годин до сну, але не більше.

Заради фігури (і, до речі, заради здоров’я теж) постарайтеся звести до мінімуму поглинання таких шкідливих продуктів, як пиво, напівфабрикати, ковбасні вироби, продукти швидкого приготування, фаст-фуд, «коли», алкоголь, кондитерські вироби, соуси – кетчупи-майонези.

І тільки після слідування цим, нескладним, до речі, правилам вибирайте дієту. Тому що тільки так вона буде дієвою. А щоб виглядати на всі сто, зверніться до «зоряним» дієт, перевіреними і фотокамерами, і килимовими доріжками. Наприклад, Анжеліна Джолі дотримується системи помірного харчування: їсть невеликими порціями 3 рази на день, а між основним харчуванням перекушує продуктами, що містять не більше 100 калорій (фруктами, знежиреним йогуртом). Брітні Спірс і Дженніфер Аністон харчуються по дієті Аткінса, яка забороняє їсти велику кількість вуглеводів і заохочує харчування багате білками і жирами. Актриса Шарон Стоун і модель Хайді Клум воліють свіжоприготовану їжу, без соусу і масла (масло не додається навіть у процесі готування). Крім того, вони повністю відмовилися від алкоголю, хліба, молока і жиросодержащих продуктів.

речі, як написав один «гламурний» журнал, навіть якщо не слідувати небудь дієті, можна запросто скинути до 4 кг за рік, просто відмовившись від 100 ккал за день (наприклад, від шоколадного батончика)

Рух до успіху

2000 кроків на день дозволять не набрати один кілограм за рік, пише цей же журнал. Саме стільки кроків ми крокуємо приблизно 15 хвилин. Всього-то треба вийти на одну зупинку раніше. П’ятихвилинна прогулянка з дитиною навколо будинку «забирає» 40 калорій, один сходовий проліт – 16. На миття одного вікна організм витратить стільки ж, скільки на годинну роботу на тракторі.

Схуднення за допомогою вправ може здатися рутиною. Відомий голлівудський тренер радить кожен день тренування робити не схожий не попередній: «В понеділок позаймайтеся на степе або займіться аеробікою, у вівторок позаймайтеся півгодини на тренажерах і 15 хвилин покрутіть педалі на велосипеді, в середу позаймайтеся новими видами активності, наприклад, спробуйте побоксировать, в четвер можна зайнятися груповими видами спорту і так далі до неділі ».

Можна просто урізноманітнити свій звичайний тренувальний “раціон”, додати нові елементи в «старі» вправи. Або можна розбити заняття на три-чотири міні-тренування: як показують дослідження, втрачається абсолютно однакову кількість калорій. До речі, на зле кінець згодитися і банальна зарядка. Головне пам’ятати, що отримуючи задоволення від тренування, можна домогтися більш швидких результатів.

  • найпростівші способи схуднути
  • найпростіші способи схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00336 sec