Найпростіша дієта: п’ять правил для ефективного схуднення

Найпростіша дієта: п’ять правил для ефективного схуднення Найпростіша дієта

П ять простих правил харчування, які допоможуть підтримувати бажаний вагу. Які продукти потрібно виключити, і скільки вина допустимо пити на цій дієті?

Дієта без дієти

FitSeven приступає до публікацій статей, заснованих на Slow-carb Diet ( «Медленноуглеводная дієта») Тіма Феррісс (1). По суті, це навіть не дієта, а набір правил, за допомогою яких ви зможете бути на дієті, але не дотримуючись при цьому дієти.

У першому матеріалі ми коротко розповімо про п’ять основних принципах цієї системи харчування, а в наступних матеріалах кожен з принципів буде розглянуто більш докладно. Так само будуть наведені приклади меню та рекомендації страв.

Чи ефективна ця дієта для схуднення?

Slow-carb Diet є варіацією безвуглеводної дієти, і обмежує споживання простих вуглеводів, замінюючи їх на протеїни і жири. Очевидно, що при постійному дотриманні цих правил дотримуватися бажаної ваги набагато простіше.

Якщо ж ви хочете позбавитися від зайвої ваги, то зверніться безпосередньо до кето-дієті. а якщо ви працює на збільшення м’язової маси, пам’ятайте, що цукор і прості вуглеводи надзвичайно важливі для росту м’язів. і зазначена дієта вам так само не підійде.

Правило 1. Уникайте «білих» вуглеводів

Виключіть з раціону будь-які продукти, виготовлені з «білих» вуглеводів: цукор, будь-який хліб і борошнян3 вироби, десерти і пластівці, будь рис (включаючи бурий), картопля, макарони і пасту. Такі вуглеводи допустимі тільки для закриття вуглеводного вікна.

Замініть всі перераховані вище гарніри на різні овочі (огірки, помідори, броколі, авокадо, шпинат, листя салату і так далі), а так само намагайтеся харчуватися не тільки одним гарніром, а звикайте до основних страв – м’яса, курки та риби.

Правило 2. Звикайте є одне і те ж

У магазині продається величезна кількість продуктів – до 47 000 найменувань – але лише деякі з них можна вважати корисними. Не прагніть спробувати все, що побачите: чітко знайте, що ви збираєтеся з’їсти, і з чого це страва складається.

Не намагайтеся щодня готувати щось абсолютно нове, а виберіть три-чотири основних страви, і готуйте їх постійно, змінюючи гарнір і сервіровку: в один день зробіть стейк з салатом айсберг, в іншій – стейк з брокколі і кедровими горішками.

Правило 3. Уникайте рідких калорій

Пам’ятайте, що більшість солодких напоїв містить навіть не цукор, а його більш шкідливий аналог – глюкозно-фруктозний сироп. По суті, калорії з цього сиропу не можуть бути засвоєні організмом інакше, як у вигляді відкладення підшкірного жиру.

Уникайте газованих і солодких напоїв, соків, а так само молока. Якщо ви любите каву з молоком, то замініть його на вершки. Цікаво, але автор допускає вживання алкоголю в кількості двох келихів червоного вина щодня (1).

Правило 4. Відмовтеся від фруктів

По суті, інформація про користь фруктів істотно перебільшена: те, що продається у нас, вельми далеко від справжніх фруктів, і містить мінімальну кількість вітамінів та інших корисних речовин. Наприклад, в бананах немає зовсім ніякої користі.

Не думайте, що один апельсин в тиждень підвищить ваш імунітет і змусить організм працювати краще. Для того, щоб поповнити денну норму вітаміну С апельсинами, потрібно з’їдати 500 грамів апельсинів на добу (2) – і це лише норма.

Правило 5. Раз на тиждень відмовляйтеся від дієти

Постійне знаходження на дієті уповільнює метаболізм, знижує вироблення низки важливих для спалювання жиру гормонів (в першу чергу, тиреоїдних гормонів T 3 і T 4 ), а так само може служити причиною депресії і постійного занепаду сил (3).

Надзвичайно важливо один день на тиждень давати собі невелику перерву, і дозволяти є те, що хочеться, і нехай це будуть не зовсім правильні і здорові продукти. Звичайно, тут важливо знати міру, і кілограми морозива будуть явним перебором.

***

Slow-carb Diet. що є спрощеною варіацією безвуглеводної дієти, підходить для тих, хто хоче підтримувати один і той же вагу, не вдаючись до розрахунків калорій і зважування їжі. Але пам’ятайте, що схуднути або набрати м’язи ця дієта не допоможе.

  • глюкозо-фруктозний сироп шкідливісь
  • Найпростіша дієта
  • правила ефективного схуднення

Comments are closed!