Найкращі низькокалорійні продукти

Найкращі низькокалорійні продукти Найкращі низькокалорійні продукти

24 серпня 2012 |

Далеко не завжди зменшення обсягів їжі, що з’їдається допомагає кардинально знизити вагу. Причина криється в тому, що, скорочуючи порції, ми, найчастіше, не враховуємо

калорійність свого раціону. Важливо не тільки, скільки ви з’їли, а й чого. Представляємо перелік доступних низькокалорійних продуктів, складений професіоналами, який, сміємо сподіватися, допоможе вам побороти надлишкові кіло.

Чорна редька. Продукт специфічний, але надзвичайно корисний. У чорній редьці дуже багато клітковини, лікувальних ефірних масел, мінеральних солей. Вона сприяє нормалізації функцій кишечника і виведенню надлишків холестерину. Продукт краще вживати в не дуже великих кількостях у вигляді салату (для цього редьку можна натерти на тертці) з додаванням малої порції маслечка рослинного.

Квашена капустки. На сто грамів цього невигадливого продукту припадає лише дев’ятнадцять калорій. Виходить, якщо стандартну порцію квашеної капустки приправити рослинним маслом, то калорійність збільшиться до п’ятдесяти одиниць. Погодьтеся, зовсім не багато, зате неймовірно смачно. Крім того, в Капустки міститься безліч вітамінчиків (групи В, С, А) і мінеральних компонентів, вона має загальнозміцнюючі і бактерицидними властивостями.

морковочкой. Сто грамів цього продукту містять тридцять три калорії. Відомо, що для кращого засвоєння каротину, що входить до складу коренеплоду, необхідно вживати разом з морковочкой трохи маслечка (у нашому випадку рослинного). Як ви вже, ймовірно, зрозуміли, фігурі це зовсім не зашкодить, а от здоров’я зміцнить.

Будь цитрусові. Все сонячні плоди містять мінімальну кількість калорій і максимальне – вітамінів. Лідером у сімействі цитрусових по спалюванню жирів є, звичайно ж, грейпфрут (калорійність плоду – приблизно 80 одиниць) підсилюють опірність організму інфекціям і продовжують його молодість.

Овочевий супчик. Ситність і величезна корисність цієї страви поєднується з низькокалорійністю. В одній порції буде міститися приблизно калорій сто п’ятдесят. Супчик не залишить вас голодними і відрегулює травні процеси, а всі корисні речовини чудово засвояться.

Натуральний йогурт. Мається на увазі, звичайно, йогурт малої жирності (не вище 1,5%). Стаканчик такого продукту містить калорій сто тридцять. А більше за раз з’їдати і не варто. Зате корисні якості – у повному обсязі: налагодження травних процесів, прискорення метаболізму, посилення імунітету.

Чай (особливо зелений, трав’яний і фруктовий) повинен замінити в раціоні тих, що худнуть кави, адже в ньому менше калорій і кофеїну, який сприяє накопиченню жирових запасів.

Сухофрукти і горішки. У малих дозах (грамів тридцять-п’ятдесят на день) ці продукти не перевищать норму калорійності, а ось солодощі замінять гідно. Багато хто з сухофруктів мають лікувальні та жиросжигающие властивості.

Для нешкідливого зниження ваги використовуйте вітамінну дієту.

Comments are closed!