Найкращі низькокалорійні продукти в допомогу худнуть! | Жіноча книга

Найкращі низькокалорійні продукти в допомогу худнуть! | Жіноча книга Найкращі низькокалорійні продукти в допомогу худнуть!

Як правило, кожен бажаючий привести масу свого тіла в норму. починає пошуки якої дієти, або рахувати калорії, споживаної ним їжі, вживаючи при цьому тільки самі низькокалорійні продукт і навіть голодувати. Здавалося б, немає більш легких шляхів для досягнення бажаного ваги, але виявляється можна не набирати кілограми, харчуватися цілком нормально, не катуючи своє тіло голодом. Необхідно всього лише змінити своє меню, збагативши його продуктами. містять клітковину. Секрет у тому, що клітковина являє собою грубу волокнисту частину рослини і дуже довго засвоюється організмом.

Чому саме клітковина? Для того, щоб схуднути, не принісши шкоди здоров’ю, в першу чергу, необхідно відрегулювати обмін речовин і роботу кишечника. Клітковина, завдяки великому вмісту нерозчинних волокон, очищає, як мітлою кишечник, обмін речовин теж нормалізується. Регулярне вживання рослинних продуктів. які багаті клітковиною, сприяє зниженню холестерину і цукру в крові. Крім того, клітковина збільшується в об’ємі в шлунку, завдяки чому на довгий час створюється відчуття ситості.

Як відомо, що до продуктів з великим вміст клітковини, можна віднести овочі та фрукти.

Розглянемо зміст калорій в низькокалорійних рослинних продуктах:

Некрахмалістие овочі – огірки, всі види капусти, кабачки, морква, перець – в 100 грамах 30ккал. Крохмальні овочі – картопля, гарбуз, кукурудза (обмежити при схудненні). Стакан зеленого чаю – 60 ккал. Зелень-шпинат, селера, салат, спаржа – містить близько 8 ккал. Ягоди і фрукти – корисні всі, за умови, що вживати в першій половині дня, оскільки містять велику кількість фруктози. Висівки та вівсяні пластівці.

Однак, треба пам’ятати, що включає в своє меню тільки самі низькокалорійні рослинні продукти, організм буде недоотримувати необхідні для його життєдіяльності жири і білки. Харчування тільки рослинною їжею може привести до газоутворення і запорів.

Щоб харчуватися різноманітно і при цьому не перевищувати норму калорій, необхідно включити в раціон не тільки продукти багаті клітковиною, але тваринами жирами. Низькокалорійні сорти м’яса, риби, молочних продуктів і морепродукти, урізноманітнюють меню і не додадуть великої кількості калорій.

Калорійність нежирних сортів м’яса (у 100гр):

    індичку – 84 ккал. курка (грудка) – 147 ккал кролик (грудка) – 156 ккал яловичина – 187ккал

Калорійність нежирних сортів риби і морепродуктів (в 100гр):

    щука – 82 ккал судак – 84 ккал крижана риба – 90 ккал кальмари – 74 ккал креветки – 94 ккал

Низькокалорійні молочні продукти (в 100гр):

    кефір (0%) – 30 ккал молоко (1%) – 40 ккал сир (0%) – 70ккал
  • худнуть від низькокалорійної їжи

Comments are closed!