Найефективніші жорсткі дієти

Найефективніші жорсткі дієти Ефективні жорсткі дієти

До жорсткій дієті щодо зменшення ваги необхідно ставиться досить обережно. Всі наведені жорсткі дієти дають можливість домогтися достатнього швидкого зменшення ваги. Але залишатися на такому меню протягом довгих місяців неможливо. Людина незабаром

повернеться до своєї звичайної їжі і, значить, швидко відновить свою вагу. А після він знову сідає на таке харчування і починає худнути заново. Ці «митників» вагові коливання абсолютно не сприяють збереженню вашого здоров’я. У будь-якої людини вага повинна залишатися нормальним і постійним. Розглянемо кілька низькокалорійних жорстких дієт – таких, які не відносяться до найскладнішим і суворим.

Варіанти жорстких дієт

1. Бразильська дієта

Застосовуючи таку жорстку дієту, за чотирнадцять днів ви зможете скинути до 4-8 кілограм залежно від вашого початкового ваги.

  Перші 2 дні: 3 рази в один день по одному яйцю (круте), чашка кави і одне яблуко. День третій: на сніданок – два яйця; на обід – п’ятдесят грам яловичини і шпинат; на вечерю – одне яйце і шпинат. День четвертий: на сніданок – одне яєчко, на обід – риба відварна і помідор; на вечерю – два яйця і чашечка кави. День п’ятий: На сніданок – одне яйце і чашка кави; на обід – два яйця і помідор; на вечерю смажена риба знежирена (смажити на решітці) і овочі з додаванням оцту. День шостий: На сніданок одне яєчко і чашечка кави; на обід – шматочок яловичини і огірок; на вечерю – смажена телятина знежирена, чашечка кави і помідор. День сьомий: на сніданок – одне яєчко, чашечка кави; на обід – половинку смаженого знежиреного курчати і овочі; на вечерю – другу половинку курчати, чашечку кави і яблуко.

Наступного тижня необхідно буде повторити спочатку. Думки про даній дієті дуже суперечливі, але застосовують її досить часто.

2. Токійська дієта

Жорстка дієта розрахована на шість днів. У день необхідно з’їсти курчати табака до кілограма і також пити рідину до – півтора чи двох літрів. За тиждень такої жорсткої дієти ви втратите п’ять з половиною кілограм, якщо ваша вага помітно більше норми.

3. Дієта «грішників»

Грішники – це такі люди, які мають непереборне прагнення до продуктів забороненим. Якщо хоч одна з таких страв можна буде дозволити вживати щодня, то бажання порушити правила набагато зменшиться. А правила такі:

  Дозволено лише 1 сніданок, один незначний прийом їжі (двісті п’ятдесят і чотириста ккал), один головний (чотириста ккал і п’ятсот) – тоді, коли у вас з’явилося сильне відчуття голоду; Допускається і ще один незначний «грішок» каждодневно додачу до 3-разовому харчуванню; Додатково можна сісти один сухарик або е хлібець, чотирнадцять грам масла, яблуко, грейпфрут, грушу, випити сто вісімдесят мілілітрів молока або ж двісті сімдесят грам молока знятого; Без обмежень допускаються кава, чай і вода. У їжу можна вжити різні продукти, правда з урахуванням калорійності, калорійність досить легко розрахувати за спеціальною таблицею енергетичних цінностей продуктів харчових.

4. Кінодіета

  На сніданок: дві чашечки кави або ж чаю, два невеликих хлібних скибочки, два яйця зварених всмятку, три помідори. На обід: двісті п’ятдесят грам смаженого знежиреного м’яса, яблуко і салат. На полудень: чашка кави і 2 бісквіта. На вечерю: все – що й на сніданок.

Такої жорсткої дієти можна буде дотримуватися довгий час, в ній є всі потрібні компоненти.

5. Дієта артистів

  День перший: п’ять картоплин і одна пляшка кефіру. День другий: одна пляшка кефіру і сухарі. День третій: чотириста грамів сиру і пляшка кефіру. День четвертий: половину курки або ж 0.5 кілограма м’яса і пляшка кефіру. День п’ятий: пляшка кефіру і фрукти. День шостий: вода мінеральна і пляшка кефіру.

Далі два тижні ви можете харчуватися як завжди, а потім цю дієту потрібно повторити.

6. Дієта Інституту косметики

  Сніданок перший: кава чорний, п’ятдесят грам хліба, п’ятдесят грам бринзи. Сніданок другий: одне яблуко. Обід: сто грам м’яса відвареного або ж смаженого знежиреного. Полудник: одне яблуко. Вечеря: сто грам м’яса, дві картоплини, чашечка кави.

Якщо такий раціон зможе здатися для вас досить мізерним, тоді на протязі всього дня можна додати склянку молока і п’ятдесят грам хліба (це складатиме 1300 або 1500 ккал). Схуднення проходить повільно, але стабільно.

7. Дієта жокейська

Цю дієту використовують тоді, коли потрібно швидко схуднути. Для посилення ефекту можна відвідувати сауни і масаж.

  День перший: один курча печена (розділений на три частини). День другий: триста грам смаженої телятини знежиреної, розділеної на три частини. День третій: від трьох до п’яти чашок кави.

Подібне харчування забороняється витримувати довгий час.

8. Дієта білково-вуглеводна

  День перший: п’ять картоплин, 0.5 літра кефіру. День другий: 0.5 кілограма м’яса відвареного, 0.5 літра кефіру. День третій: 0.5 кілограми яблук, 0.5 літра кефіру. День четвертий: 0.5 кілограма сиру і 0.5 літра кефіру. День п’ятий: 0.5 кілограма сухофруктів (бажано кураги) і 0.5 літра кефіру. День шостий: 0.5 кілограма сметани, 0.5 літра кефіру. День сьомий: три рази кефіру по 0.5 літра. Сьомий день: 3 рази по 0,5 л – кефіру.

Їжу приймати необхідно розподіливши рівномірно на п’ять прийомів. Припустимо, за один раз можна з’їсти одну картоплину і випити сто мілілітрів кефіру.

9. Дієта жорстка – напіврідка

  День перший: півтора літра молока. День другий: п’ятсот мілілітрів кисляку. День третій: шість яєць зварених в круту. День четвертий: чотириста грамів яловичини відвареної. День п’ятий: шістсот грамів овочів. День шостий: півтора кілограма фруктів.

При такій дієті можна втратити близько трьох кілограм.

10. Дієта строката

  День перший: 0.5 кілограма овочів. День другий: сто грам смаженого знежиреного м’яса. День третій: шість яєць зварених круто. День четвертий: чотириста грамів відвареної яловичини. День п’ятий: чотириста грамів риби відвареної. День шостий: один кілограм фруктів. День сьомий: як і попередній.

Така жорстка дієта є різноманітною, але дуже голодною.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00558 sec