Найефективніші вправи для схуднення! Топ 10 кращих видів

Найефективніші вправи для схуднення! Топ 10 кращих видів Найефективніші вправи для схуднення! Топ 8 кращих видів

Надходять правильно ті, хто прагне поєднати насолоду від занять спортом з їх корисністю в плані досягнення красивої, досконалої фігури. Саме при такому підході, як правило, ефект зниження ваги

буде максимальним. І як показує практика, ті люди, які пихтять з усіх сил і намагаються скинути свій ненависний зайву вагу через насильство над собою, піддаючи себе жорстким дієтам або тренувань до знемоги без краплі радості, не досягають бажаного результату. А навіть якщо і досягають, то цей результат не приносить їм очікуваної радості і, найчастіше, отриманий такими жертвами результат їм вдається утримати лише на якийсь не тривалий час, а потім відбувається відмашка маятника і людина знову швидко набирає вагу.

Одне з головних правил, щоб можна було ефективно і швидко худнути, звучить так – «Сам процес роботи над собою, обов’язково повинен давати вам радість!» . А на насильстві і на одній силі волі, довго не протягнеш. Саме тому необхідно вибрати для себе такий вид навантажень, який буде вам подобається і доставляти насолоду сам по собі. А найкраще, вибрати навіть не один, а кілька видів вправ для схуднення, грамотно їх чергуючи і поєднуючи. Розглянемо найефективніші види вправ для схуднення.

Найефективніші види вправ для схуднення!

Більшість із запропонованих видів цінні самі по собі і не тільки сприяють зниженню ваги і формування красивої стрункої фігури, а й зміцнюють здоров’я, дають силу і гнучкість вашому тілу, енергію і високий життєвий тонус свідомості, і радість вашій душі.

Визначте для себе 2-3 види навантажень, які найбільше подобаються і дають вам найкращі результати, і поєднуйте їх. Заняття йогою, наприклад, відмінно поєднуються і доповнюються плаванням для схуднення. А силові навантаження в тренажерному залі відмінно доповнюються розслаблюючим і очищує весь організм бігом підтюпцем.

Кращі вправи для схуднення

1. Степ-аеробіка. Універсальна активне навантаження на всі групи м’язів. Степ-аеробіка відмінно опрацьовує і робить красивими: стегна, сідниці, поперек (талію), прес живота, бічні м’язи, ін Цей вид тренування робить фігуру красивою і спортивної, спалюючи зайві жирові відкладення. Тривалість заняття повинна бути не менше 30 хв. найкраще – 1:00 не менше 3 р. в нед. і позитивні результати ви зможете побачити вже через пару тижнів.

Витрата калорій при занятті Степ-аеробікою – до 700 кал / год.

2. Танці – кращий засіб для схуднення і зняття депресії :). Танці можуть бути будь-якими, головне, щоб вони були активними і забезпечували рясне потовиділення. Танці, при пристрасному підході можуть спалювати до 750 кал / год. Вони забезпечують відмінну аеробне навантаження і впливають на розвиток всіх груп м’язів роблячи тіло рухомим, а фігуру сексуальною і привабливою. Особливо рекомендую парні танці (латинські, ін.) Щоб танці давали хороший ефект, для схуднення танцювати потрібно не менше 30 хв. активного танцювального марафону.

3. Біг для схуднення або тренування на біговій доріжці. Не кожен біг допомагає скинути зайву вагу, важливі тривалість та інтенсивність бігу. Аеробні процеси в організмі запускаються тільки після 15 хв. бігу, а калорії спалюватися починають приблизно після 20-ї хвилини. Тому, по суті, «біг для схуднення» починається з 20-ої хвилини. Найкраще бігти не менше години. Про те. як потрібно бігати, щоб швидко худнути, ми розглянемо в окремій статті.

Крім того, як говорять багато і я це також можу підтвердити з власного досвіду, під час бігу відмінно думається і особисто мені приходить багато хороших ідей по бізнесу, творчості та інших.

Під час бігу згорає – від 500 до 750 кал / годину, залежно від того, як бігти

4. Силові навантаження на м’язи в тренажерному залі. Т реніровка в тренажерному залі, якщо комплекс підібраний правильно, сприяє швидкому спалюванню калорій і формуванню відмінних красивих рельєфних м’язів. Але, якщо ви прийшли в тренажерний зал, обов’язково зверніться до тренера і розкажіть про свою основної мети «схуднути», щоб вам допомогли підібрати оптимальний комплекс саме для схуднення. Адже при неправильному підборі навантажень вага займаючись на тренажерах можна навпаки набрати. Займатися в тренажерке краще не частіше 3-4 разів на тиждень. і доповнювати ці заняття інший навантаженням, наприклад плаванням або бігом.

Втрата калорій під час занять в тренажерному залі – від 300 до 450 кал / год

5. Спортивна ходьба – хороша альтернатива бігу підтюпцем. Для багатьох спортивна ходьба може бути відмінним способом скидати зайву вагу і отримувати позитивні враження від прогулянки. Причому якщо вам не підходить біг, вам цілком може сподобається спортивна ходьба. Щоб зрозуміти, що вам підійде більше, потрібно спробувати. Але щоб ходьба давала належний ефект і калорії спалювалися як потрібно, необхідно освоїти техніку спортивної ходьби, а це краще робити з тренером з цього виду спорту. Інтенсивне спалювання калорій при заняттях спортивною ходьбою, також починається після 20 хв. тому ходьба повинна тривати від 30 хв. до 1 години (можна більше).

Втрата калорій при спортивній ходьбі – від 300 до 450 кал / год

6. Їзда на велосипеді або тренування на велотренажері. Це прекрасне поєднання прогулянки, особливо для тих, хто любить кататися на велосипеді, з тренуванням м’язів, при якій опрацьовуються практично всі групи м’язів на ногах, на животі, бічні м’язи тулуба та інші. Якщо ви хочете красиві спортивні стегна і пружні сідниці – велоспорт вам у цьому допоможе. А велотренажер поміститься в будь, навіть не найбільшій кімнаті і буде вашим помічником у набутті красивої фігури в будь-який зручний для вас час, незалежно від того, яка погода за вікном. У сніг, наприклад, на велосипеді по вулиці не покатаєшся, а на велотренажері можна :).

Витрата калорій при їзді на велосипеді – від 500-800 кал / год

7. Плавання – відмінний і вельми приємний спосіб схуднути. І як мені думається, це один з найприємніших способів скидати зайву вагу, зміцнювати своє здоров’я і відпочивати в усіх відношеннях :). Аеробні процеси і прискорення обміну речовин під час плавання починається приблизно з 15-ої хвилини, тому для належного ефекту і активного спалювання калорій заплив повинен бути не менше 35-40 хв.

Але, щоб худнути швидко, одного плавання. навіть якщо ви будете плавати 3-4 рази в тиждень, не достатньо. Плавання найкраще поєднувати з іншими видами навантажень.

У процесі плавання згорає – від 400 до 600 кал / годину, залежно від інтенсивності

8. Хатха-йога для схуднення. Йога – це універсальне мистецтво, яке дає дуже багато всього корисного людині, і в плані здоров’я і в тому, що стосується його особистісного та енергетичного розвитку. Але, щоб йога давала потрібний вам ефект спалювання жирів, необхідно враховувати наступне: 1. Краще виконувати динамічні комплекси (статичні – менше) і 2. Обов’язково, до всіх вправ повинно бути підключено глибоке йогівське дихання, яке власне і сприятиме активному спалюванню калорій.

Йогою можна займатися хоч кожен день і все буде тільки на користь. Тривалість 1 заняття не повинна бути менше 30 хв.

Витрата калорій при заняттях йогою – від 300 – 600 кал / год. залежно від якості виконання вправ

Читайте інші статті:

Щиро бажаю вам швидше визначитися, знайти саме те, що буде давати вам задоволення від самих тренувань і негайно приступати до роботи над собою!

З повагою, автор

  • аеробіка на 30хв
  • велоспорт формування фігури
  • витрата калорій під час заняття в залі
  • витрата калорій при аеробіці
  • витрати калорій підчас вправ
  • найефективніші вправи для схуднення
  • топ10 похудати
  • ЧИ ДАЄ ЯКИЄСЬ ЕФЕКТ ЗАЛ АБИ СХУДНУТИ

Comments are closed!

_0.32MB/0.00593 sec