Найефективніші методики схуднення :: JV. RU

Найефективніші методики схуднення :: JV. RU Найефективніші методики схуднення

© Gettyimages / thinkstock. com

Одні програми націлені на максимально швидкий результат, абсолютно не піклуючись про користь для організму. В інших здоров’ю приділяється багато уваги, але в підсумку дуже повільний прогрес і мінімум м’язового рельєфу. У третьому взагалі потрібно співати мантри і затримувати дихання, і непосвяченому неясно, як це може допомогти скинути зайві кілограми. Що вибрати?

У першій частині нашого огляду ми розглянемо високоінтенсивні програми, дуже популярні в США ось уже кілька десятків років. Чому саме в США?

Успішна американка не може бути товстою, і крапка. Струнке тіло – такий же обов’язковий атрибут успіху і статусу в американському суспільстві, як будинок в хорошому районі і престижна робота. І неважливо, що ти адвокат і закінчила Гарвард, а зовсім не кінозірка – будь добра бути худою. Не дивно, що сама зациклена на вазі нація більше всіх у світі страждає від ожиріння: одержимість до добра не доводить, а доводить до зривів і порушень харчової поведінки. Зате методики схуднення в такому середовищі множаться як гриби після дощу. Американські тренери, безумовно, краще за всіх знають, як скинути вагу максимально швидко і постійно змагаються в обіцяні терміни схуднення. Наскільки ці методики нешкідливі і як довго протримається результат – питання окреме, але в їх ефективності сумніватися не доводиться.

Як все починалося: доктор Купер, Джейн Фонда і boot camp

Історія інтенсивних методик схуднення в США почалася в 70-ті, коли фізіотерапевт Кеннет Купер, що працював з солдатами ВВС США, випустив книгу «Аеробіка», де описав принцип впливу аеробних навантажень на організм і привів кілька вправ, призначених, однак, задля широких мас, а для підготовки американських військових. Пізніше Купер організував Центр аеробіки, де під наглядом фахівців вже не військові, а прості люди виконували корисні для здоров’я і загального тонусу вправи. Про схудненні тоді не думали, а аеробіка була чимось на зразок ЛФК.

Всесвітнє захоплення аеробікою почалося з відеозанятій актриси Джейн Фонди, яка піднесла людям цю систему в красивій упаковці: заняття проводилися під музику, вправи більше були схожі на танець, а учасниці були одягнені в яскраві облягаючі костюми. Звичайно, метою програми тепер була струнка фігура, а не оздоровлення або підвищення витривалості.

ефективні методики схуднення , Найефективніша методика схуднення ,

Comments are closed!