Найефективніша дієта для швидкого схуднення

Найефективніша дієта для швидкого схуднення Найефективніша дієта для швидкого схуднення

Якщо ви почуєте поєднання «ефективна дієта для швидкого схуднення», забудьте відразу про слово «безпечна» або тим більше «корисна». В області схуднення це два антагоністичних поняття. І скільки б публікацій не було освітлено на цю тему, завжди знайдуться любителі безкоштовного сиру. І завжди знайдуться ті, хто готовий його запропонувати.

Сьогодні в мережі можна знайти кілька сотень різних дієт і відгуків про них. Але ви ніколи не знайдете швидку і нешкідливу дієту. Чому тут фігурує слово «нешкідливий», а не «ефективний»? Давайте розберемося.

Якщо підходити до питання з точки зору результату, то швидкі дієти дійсно показують такий результат. Обіцяні 4, 5, і навіть 7 кг за тиждень або 10 днів жінки скидають. Інше питання за рахунок сього відбувається це зниження ваги і як швидко він потім відновлюється. А тому швидкі дієти можна назвати ефективними.

А тепер про наслідки. Щоб скинути за 7 днів 5 кг жиру ви повинні відчувати нелюдські навантаження, адже для цього потрібно спалювати калорії. Жир, який вже оселився всередині вашого організму, так просто не зникне. І те, що ви виключіть з раціону солодке, борошняне, жирне і т. д. тільки запобіжить нові утворення, але ж старі потрібно кудись подіти. Під час жорсткої дієти від вас йде зайва рідина, потім руйнується м’язова тканина (бо організм на це витратить менше енергії, ніж на розщеплення жиру) і лише зовсім мізерний відсоток жиру.

А що буде потім?

Потім все, що ви втратили, повернеться. І, можливо, у більшому розмірі. І навіть якщо ви не станете нападати на торти і кекси. Просто після такого стресу організм почне запасатися енергією на чорний день. До цього різке зменшення калорій було для нього рівносильно голодування. Тому тепер, коли ви захочете його нормально погодувати, він почне відкладати, відкладати і ще раз відкладати на такий випадок. І відкладати навіть з якої-небудь свіжої капусти.

Ви ще хочете ризикнути?

Тоді запасайтеся терпінням. А воно вам знадобиться.

Голлівудська дієта – це просто панацея для жінок пострадянського простору. Одна назва чого варта! Про неї ходять легенди. А популярний міф про те, що саме на такій дієті худнуть найпопулярніші зірки Голлівуду, досі кружляє голову панночкам світу цього.

Наприклад, існує думка що Рене Зельвегер після фільму «Щоденник Бріджет Джонс», для якого вона поправилася аж на 13 кг, благополучно їх скинула за допомогою цієї самої голлівудської дієти. Хоча за іншим джерелом актриса схудла за допомогою популярної в Америці і Європі дієти Аткінса майже за 2 місяці, що набагато більше схоже на правду. До заслуг голлівудської дієти також приписують стрункі фігури актрис Кетрін-Зети Джонс і Ніколь Кідман.

Тим не менш, ця дієта існує, користується величезним попитом і популяризується в зоряних колах досі.

    Суть дієти в тому, щоб виключити з раціону жири, вуглеводи і знизити загальну калорійність їжі до 600-800 ккал на добу (і це після звичних для людини 2000-2500 ккал). Ні про яких фізичних навантаженнях під час дієти не може бути й мови. Такий калорійності ледве вистачить підтримувати нормальну життєдіяльність організму весь період. Основний акцент робиться на продуктах, багатих білком (рибі, м’ясі, морепродуктах). Виключаються сіль, цукор і спеції, алкоголь. Вдень потрібно випивати приблизно півтора літра води.

Звичайно, голлівудська дієта виглядала дещо інакше, ніж сьогодні. Вона спочатку замислювалася як коротка, жорстка, незбалансована, але смачна. У раціоні були присутні морепродукти, наприклад, устриці і ананаси. Загалом, цілком звичний і доступний раціон для «жителів» червоних доріжок.

У Росії та країнах СНД це меню, звичайно, адаптували під свої можливості. Навряд чи у кожної господині знайдеться в холодильнику парочка свіжих устриць або креветок. Тому підібрали продукти, за складом підходять під ті, які присутні в первинному варіанті. Але заміна вийшла не рівноцінною, а тому змінилася і поживність, калорійність.

Сніданок під час дієти відразу віддавайте ворогові. Вам залишиться тільки обід і вечерю.

Обід: куряче або 2 перепелиних яйця, 1 помідор, чашка кави або зеленого чаю (краще листового).

Вечеря: Салат з капусти та / або огірків, яйця (на вибір як під час обіду) і полгрейпфрута.

Обід: цілий грейпфрут, яйця (на вибір, як в перший день), чай / кава (як в перший день).

Вечеря: 200 г відвареної яловичини нежирної, огірок, чай / кава на вибір.

  • меню найефективніших дієт швидких
  • найефективніша дієта форум

Comments are closed!