Набір вага при вагітності по тижнях. Як впоратися з перебором ваги | Baby-Calendar. ru

Набір вага при вагітності по тижнях. Як впоратися з перебором ваги | Baby-Calendar. ru Зміст:

Набір ваги при вагітності є важливим показником здоров’я жінки і її майбутньої дитини. Тому при першому відвідуванні лікаря акушера-гінеколога вагітна обов’язково зважується. Далі вага визначається при кожній явці аж до самих

пологів, що входить в обов’язковий протокол обстеження і ведення вагітності.

Вага при вагітності по тижнях

250

За всю вагітність збільшення ваги в середньому становить 10-12 кілограм. При цьому астеники (худі, високі) можуть набрати близько 14 кілограм в нормі, а для гиперстеников (повні, або люди з надмірною масою тіла) оптимум набору ваги близько 7 кг.

Параметри, з яких складається вага у вагітної жінки

Набраний вага складається з наступних параметрів:

Доношена плід важить близько 3500 г (це дуже усереднений показник, так як нижньою межею нормальної ваги при народженні є 2500 г); Плацента – 600 г; Амніотична рідина – 1 л (кг) (навколоплідні води. які оточують дитину); Матка – 1 кг (є плодовместіліщем); Обсяг циркулюючої плазми – 1,5 л (2 кг) (з’являється так званий «третій коло кровообігу» – мати-плід, тому обсяг циркулюючої крові під час вагітності зростає в основному за рахунок рідкої частини ); Відкладення підшкірного жиру . розвиток молочних залоз – 2,5 кг (молочні залози поступово підготовляються до годівлі з самого початку вагітності); Пуповина . оболонки – 500 р. Зменшення ваги під час вагітності

Зменшення ваги відзначається, як правило, в ранні терміни вагітності у зв’язку з частими нездужаннями, відсутністю апетиту, нудотою і блювотою. Це звичайно не є патологією і відбудовується при правильному харчуванні (харчування має бути частим, дробовим 5-6 разів на добу невеликими порціями).

Патологічна прибавка ваги

Важливо Набагато серйознішою проблемою є перебір ваги. Цей стан називається патологічної збільшенням ваги (ППВ) і є передвісником гестозу (важке ускладнення вагітності, яке може привести до загибелі жінки і плоду). < / p>

Надмірна набір ваги, як правило, говорить про накопичення надлишків рідини в тканинах. За відсутності належної уваги до даної проблеми на наступній стадії додаються видимі набряки, починаючи з кінцівок, підвищення артеріального тиску, а пізніше приєднуються ускладнення з боку вагітної і плоду аж до летального результату.

Тактика ведення вагітних з патологічною надбавкою маси тіла спрямована на корекцію набраної ваги, зменшення накопичення рідини в тканинах, а також першим і основним ланкою є поліпшення мікроциркуляції (кровотоку в капілярах) у системі мати-плацента – плід (оскільки саме з цього починається патологічний процес при гестозі).

Обстеження при ППВ в основному таке ж, як і при звичайному перебігу вагітності. Додаються частіші огляди для контролю ваги (1 раз в 3-5 днів), обов’язкове складання біохімічного аналізу крові (з електролітами), а також добовий діурез (об’єм сечі, утвореною за певний проміжок часу, в даному випадку за добу). Він необхідний для визначення затримки рідини в організмі. Приблизний варіант підрахунку добового діурезу представлений в таблиці.

  • analiz y vagitnoy
  • vaga PRI vagitnosti
  • набир ваги по тижням
  • підрахунок набраноі ваги
  • патологічна прибавка ваги
  • перебір ваги при вагітності
  • перебір ваги у вагітних
  • що входить у вагу вагітно
  • як зменшити вагу вагу тіла під час вагітності

Comments are closed!

_0.31MB/0.00595 sec