На скільки реально схуднути за 1 тиждень. Розрахунок реальних витрат енергії – Правда про дієти або схуднення для чайників

На скільки реально схуднути за 1 тиждень. Розрахунок реальних витрат енергії – Правда про дієти або схуднення для чайників Чому бреше реклама схуднення або на скільки реально схуднути за 1 тиждень? Розрахунок реальних витрат енергії та реальних втрат ваги

Упевнений, ви пам’ятаєте, що втратити жирові запаси, можна лише створивши дефіцит енергії в організмі. Так от, давайте для чистоти експерименту припустимо, що дефіцит енергії у нас 100%. При такому стовідсотковому дефіциті, енергія ззовні до нас зовсім не надходить. Простіше кажучи, наш піддослідний людина голодує. Наш піддослідний нічого не отримує, він тільки витрачає свої запаси. Тому формулюємо інакше питання: Наскільки реально схуднути за 1 тиждень при повному голодуванні?

Отже, схема наших дій проста. У чому вимірюється енергія? Правильно, в нашому випадку в калоріях. Значить, взявши суму дефіциту калорій і знаючи калорійність 1 гр білків, жирів і вуглеводів ми можемо перевести одне в інше.

Начебто все просто, тільки як же дізнатися суму дефіциту? Для тих, хто читає сайт з самого початку – це не складе ніяких труднощів, а от для інших поясню:

Наші енерговитрати складаються з:

1. Витрат на про сновним, або як його ще називають базовий обмін речовин. Це те саме мінімальну кількість енергії, яке нам необхідно для підтримки життя в стані повного спокою. Тобто це, приблизно, коли ви лежите на дивані, простягнувши лапки уздовж тіла, ні про що не думаєте, а ще краще спите, солодко сопучи на необтяжений їжею шлунок.

2. Витрат на переварювання і засвоєння їжі. Ну, а як їм не бути, якщо всю отриману їжу організму доводиться спочатку «розбирати» на її складові білки, жири, вуглеводи, а потім ще й їх дробити на більш дрібні деталі, що б надалі зібрати з них вже притаманні саме йому білки, жири і вуглеводи. Тут мимоволі спітнієш, а значить витратити. Втім, в нашому з вами «голодному» експерименті, витрат на засвоєння їжі у нас не буде. Так що 2-й пункт просто для інформації.

3. Остання стаття енерговитрат – це витрати на усвідомлену фізичну активність людини, тобто зігнули ви пальчик-половинка калорії витратилася, зачесатися перед дзеркалом, – ще пара калорій геть, пішли на роботу розкладати пасьянс «косинка» – теж щось «згоріло». Загалом, чим більше активних рухів тіла протягом дня, тим більше калорій буде витрачатися.

Зрозуміло, що всі ці витрати безпосередньо пов’язані і залежать від нашого ваги, статі, віку та інших показників і характеристик нашого організму. Якщо вам цікаво дізнатися саме ваші дані, то скористайтеся Калькулятором щоденної потреби в енергії (калоріях). Ми ж для нашого експерименту візьмемо гіпотетичного людини, наприклад, мадам 30-ти рочків зроду, 160 см росту, 60 кг вагою, що має сидячу роботу і не займається ніяким спортом. Йдемо в той же самий калькулятор, ну що б не морочитися втомливими підрахунками – адже всі вже давно придумано і пораховано, водимо її дані, вибираємо в рівні витрати: «мінімальні навантаження, сидяча робота» і отримуємо: Підтримання ваги – 1547 калорій в день.

Згідно з цим калькулятору виходить, що людина з такими параметрами і способом життя повинен споживати приблизно 1550 калорій на добу, що б мати незмінний вагу. Тобто надходження і витрату енергії у нього має бути рівними і складати ці самі 1550 калорій. (Можете паралельно обраховувати себе, за своїми даними). Втім, надходження нас не цікавить, пам’ятаєте? Ми ж голодуємо.

Залишилося перевести отримані калорії в грами. Отже, знаючи, що в 1 гр жиру близько 9 ккал (точніше 9,3 ккал) ми розділимо 1550 на 9 і отримаємо…. Так. вважаю… О, цілих 172 грами в день! Разом за тиждень наша мадам може втратити максимум 172 * 7 = 1204 грама! І це при повному голодуванні! Нагадаю, ми розраховуємо теоретичну втрату жиру . тому що на практиці все буде виглядати трохи інакше. Причому ох як інакше! У чому справа, запитаєте ви?

Comments are closed!