– На скільки можна схуднути за 4 місяці? Хочу худнути правильно! Що потрібно робити для цього?

– На скільки можна схуднути за 4 місяці? Хочу худнути правильно! Що потрібно робити для цього? . – На скільки можна схуднути за 4 місяці? Хочу худнути правильно! Що потрібно робити для цього.

Ігор Тарабокіо

Я відмовився від цукру і за три місяці скинув 12 кг. Олексій Федотов

А навіщо

худнути? Люблять однаково і худих і повних. Діан Газзаєва

Кожну середу вдень по радіо маяк проходить програма по схудненню послухай Побробуйте проверенно на собі Ольга Соловйова

Син відмовився від дріжджового хліба, ковбас і сосисок і за 4 місяці скинув 23 кг Vika Vita

Можна купити валізки – худнемо за тиждень в аптеці. Правильно, розмірено будеш худнути. Але. У тебе все нормально! подумаєш 3 кг. Головна проблема в тому, що скинувши одного разу, ця проблема залишається назавжди, т. к організм надолужує втрачене і ще більше набирає. Вже перевірено на собі. Можна просто не їсти після 18 ч. скоротити здобу, цукор – щоб не так радикально було BG

Для початку потрібно зрозуміти що таке «правильно». Є таке поняття, як генетично закладені параметри. Судячи по Вашому співвідношення зросту і ваги нормальним вважається вага від 54 до 72 кг. Якщо Ви вважаєте, що з вашим вагою вже потрібно щось робити, то потрібно знайти простий і безпечний спосіб. З одним із таких способів можете ознайомитися на сайті www. energydiethd. com людмила волкова

все залежить від того скільки насправді зайвої ваги? (ПРОСТО РОС І ВСЕ МАЛО ЗНАТИ ДЛЯ ЦЬОГО)

в оригіналі на місяць можна скинути від 2 до 4 кг.

підбери відповідну (Не сторі дієту), піди в спорт зал або плавати (плюс два рази на тиждень в сауну), після 18 годин не їсти. раз на тиждень розвантажувальний день влаштовувати.

таким чином можна кг 8-10 за 3-4 місяці скинути.

Аїда Баймухамбетова

для того щоб схуднути, треба в першу чергу НЕ ЖРАТЬ! Людмила Устругова

Дієта Малишевої. каріна Вальцова

на мою правильно це буде так: 1). раціон не повинен бути однообразним.2) склади своє меню на тиждень яка повинна складатися з 4-6 прийомів їжі але не великими порціямі.3) перед кожним прийомом їжі пий склянку води за 10-30 хв до еди.4) купи вітамін наприклад алфавіт 5) спорт і ще раз спорт без нього ні куди якщо є можливість запишись в тренажерний зал а якщо ні бігай на вулиці або займайся будинку купа відео в інеті на цю тему. ну ти розумієш не яких булочок курочок смажених і ковбаси і так долее. Монадао, монадао, монадао…

У нашому суспільстві дуже мало людей, яким ніколи не доводиться думати про свою вагу. Іншими словами, проблема не обмежується категорією людей, у яких спостерігається надлишок ваги (порівняно з нормою); вона стосується і багатьох інших категорій. Це й ті, хто багато їсть і накопичує жир, і хто постійно стежить за своєю фігурою, і хто підтримує «здоровий вагу». Багато хто стверджує, що їм діла немає до цієї проблеми, але з їхньої поведінки неважко здогадатися, що вони далеко не байдужі до своєї ваги. Загалом, справа стосується майже всіх, особливо на Заході. Воістину сумно бачити, наскільки схильний людина створювати проблеми там, де їх немає.

Втім, надлишок ваги дійсно може виявитися серйозною проблемою для людини, здоров’ю якого він шкодить. Такого роду ожиріння вважається патологією, якщо вага людини більш ніж на 25% перевищує норму, яка визначається в залежності від статі віку, росту і особливостей кісткового скелета людини. Багато людей, що не входять в цю категорію, стурбовані своєю вагою тільки через зовнішніх впливів – почутого побаченого по телевізору або в різних журналах (мода, здоров’я, критерії краси і т. п.), а особливо – через сімейні і культурних вірувань. Так що проблема вага виявляється пов’язаної, головним чином, з видимістю, з тим, що можуть сказати або подумати про нас інші. Якщо це стосується і тебе, то ось питання спеціально для тебе: «Якби ти знав, що ніхто тебе не бачить, або якби ти сидів удома або жив на безлюдному острові – турбувала б тебе ця проблема?» Ти повинен погодитися, що проблема вага; знаходиться переважно на рівні твоєї думки про думку інших на твій рахунок.

Вага відноситься до показників дуже відносним. Цим можна пояснити, чому не які зовсім щуплі, худорляві люди вважають себе товстими (особливо часто це буває у страждаючих анорексією). Інші, з більш ніж розкішними округлостями, одягаються сексуально зухвало і захоплюються своїм тілом – вони зовсім не вважають його товстим і виставляють напоказ, нехай усі бачать, як вони гарні. Загалом, не вага становить проблему, а швидше неприйняття себе, притому з найрізноманітніших причин. Тому давайте усвідомимо, що справа не у вазі, а, головним чином, в ВИДИМОСТІ, коли на передній план виступає штучна особистість людини.

Першоджерелом проблеми є думка. Наприклад, ми думаємо, що, залишаючись худорлявими, будемо більш щасливі і більше красиві, тому що нас тоді будуть більше любити, приймати і т. д. Тобто ми постійно змагаємося з самими собою, а це говорить про неприйняття.

Навіть якщо ти досягнеш ідеальної ваги, постійно контролюючи своє харчування, твоє ємство себе від цього не зміниться. Худнути тільки заради того, щоб добре виглядати і влазити в свої старі сукні, – значить віддалятися від джерела проблеми і від можливості остаточно впоратися зі своєю ТРАВМОЮ. Так ти ніколи не позбудешся страху погладшати. Набагато благотворніше – працювати з травмою і приємний, а не стежити скрупульозно за дієтою, постійно думаючи про свою вагу.

Люди, у яких дійсно є надлишок ваги, зазвичай хочуть, щоб їх сприймали як великодушних, чуйних, щедрих альтруїстів. Тому для них характерні такі особливості поведінки.

• Схильність братися за все. Такі люди багато роблять для інших, часто більше, ніж їх просять. До цього їх штовхає бажання завоювати любов інших або приховати почуття сорому. «Я можу за це взятися» – така їх внутрішня установка, і вони набирають вагу, щоб стати ще солідніше і звалити на свої плечі ще більше.

• Прислухатися до потреб інших більше, ніж до своїх. Ця установка призводить до того, що вони часто виходять за свої межі. Їм і в голову не приходить запитати себе, чи дійсно їм подобається надавати допомогу. Вони не розуміють, що діють не з любові до себе, а зі страху – бояться почуття провини. Вони ігнорують або придушують свої бажання і не дозволяють собі бути самими собою, робити і мати те, чого їм хочеться.

Володимир Поболь

при виснажених організму-кг на 20

але краще поступово на 5 Золота рибка

Відмовтеся від борошняних, копчених і смажених продуктів! І більше рухайтеся! Нік Вик

для такого зростання нормальна вага-70 кг… на місяць-по кг, і навіщо більше?! біг (раз-два на тиждень) і режимне харчування в допомогу. Олександр Бабич

Я розповім свій «рецепт».

1Правая. Желаніе. Определісь, чи є у тебе сила волі. Сможешь ти на 3-4 місяці мобілізіроваться. Еслі немає, краще не начінай. Угробішь організм.

2 правіло. Еслі готовий, почитай Поля Брега. Возьмі собі на озброєння стільки інформації, скільки подужаєш.

3правіло. Купі собі підлогові веси. Контроль ваги – стимуляція свідомості.

4 правіло. Откажісь від трьох продуктів або максимально обмеж їх потребление. Сахар. Соль. Любой жір. Даже рослинний. Відмовитися від «шкідливих вуглеводів»

5 правіло. Прінімать їжу рівними частинами приблизно через 2 часа. Желательно використовувати роздільне харчування.

6 правіло. Много пити жідкості.2-3 літра в день.

7 правіло. Максімально двігаться. Еслі не спорт, то хоча-б фізкультура.

8 правіло. Не їсти після 18.00.

9 правіло. Спасеніе потопаючих – справа рук самих потопаючих. Dereza

не їсти цукор,

не їсти хліб

пити 2 літри чистої води в день

  • діета за 4 місяці 8 кг
  • як схуднути за 4 місяці
  • схудніти на 30 кг за 2 місяці
  • диєта на 4 місяці
  • з яким спортом можна скинути кг
  • на скільки кг треба худати за місяць
  • на скільки можна схуднути за 3-4місяці
  • похудати на 5 кг за місяць це нормально
  • скільки безпечно скинути за тиждень кг
  • скільки кг треба худати праильно в місяць

Comments are closed!

_0.32MB/0.00811 sec