На скільки можна схуднути якщо не їсти тиждень?

На скільки можна схуднути якщо не їсти тиждень? На скільки можна схуднути якщо не їсти тиждень?

Перед тим як сісти на тижневе голодування читала сдесь Коментарі та, нарешті, решілась. Сегодня п’ятий день і результат ошеламітельний! Чесне

слово ці муки гідні того.

1 день – моторошна ненависть до тих, хто що то їсть)))

а ось курочку я не раджу інакше все кілограми прийдуть після голодування потрібен реальний вихід у мене є спеціальна програма. Я голодую в 3 раз всі рази зривався після спиртного і за місяць набирав все кілограми назад.

з кожним голодування все менше і менше скідиваеш. на цей раз вирішив остаточно буду виходити до кінця а потім просто буду менше їсти. а про непритомність це фсе дурниця я голодую по тижню. тиждень голодування дві вихід а потім все від Васс самих залежить побіжите в макдональдс або поїсте травички. у мене сьогодні як 2 тижня (11кг геть але це не межа) тиждень голодував тиждень виходив ще тиждень виходжу а далі все від себе самого.

ну ладно вистачить голосити поділюся досвідом. в перший раз голодував за гроші біля східного професора а потім сам адже вже все знаю. якщо вирішив голодувати подумай чи потрібно тобі це може курочка та все ж в краще? ну а якщо все ж вирішив потрібна сила волі сіліща. еще раз подумай може в макдональдс на последак а вже потім і поголодувати якщо так йди і жірей. якщо немає і ти увожаешь своє тіло тоді погнали.

голодуємо тиждень від вечері до вечері в неділю на вечерю бажано без свинини і всього такого поїли і забули про їжу.

день перший наливаємо на роботу полторашку води без газу беремо з сабой лимончик

і кожен раз кидаємо по часточці лимона в стокан з водою води можна хоч 3 хоч 5 літрів пийте на здоров’я захотів поїсти пий чому лимон він виводить Таксіна з організму і жірок. прішлі додому обов’язково випиваємо пакетик магнезії це проносне не треба ізощьряться купувати дорогущі проносні це все вата п’ємо магнезію 30ілі 25 грам і чекаємо чюда. (інструкцію викидаємо там такого по напишуть що й жити не хочеться да якщо тільки у вас проблем з шлунком нету)

день другого совневаемся а воно мені треба піду і Нажрі цих булочок з м’ясом якщо всеж тіло потрібніше повторюємо перший день вода з лимоном а ввечері магнезія (сульфат магнію) виводимо всі отрути з організму щоб вони не усмоктувалися це дуже важно. да ця штука така протівния блювати хочеться ну а що ні зделать заради красивого і Ідіальная тіла.

день третій їжу відчуваєш по запаху з дев’ятого етож навіть якщо ти на першому але ми повторюємо одну й ту ж саму процедуру вода з лимоном і самі знаєте що нас чекає ввечері обов’язково да до статі лимон не їсти тільки воду а кісточки викидаємо ні крихти не повинно потрапити.

день четвертий наганяе на себе що все я зараз здохну рідні та близькі кажуть що на тобі особи немає піди покошай так адже не можна. посилай їх по далі все можна я живий здоровий і ось втретє за рік повторюю але на цей раз остаточно в цей день в твою кров починає виробативатся яке то там речовина сприяє твоєму організму і лікує його зсередини. повторюємо всі процедури.

п’ятий день ти по колишньому хочеш є всі думки про їжу але залишилося всього ні чого повторюємо знову все як всі дні

день шостий бля зараз повішуся будинку чемто треба зайняти себе але ми хочемо тіло без жиру і повторюємо все теж саме.

день сідьмой алилуя біжимо купуємо знежирений кефір 1 літр і тягнемо його цілий день можна без води і без магнезії

з понеділка у нас вихід але не думайте це найважче беремо 1 літр кефіру і одне яблуко натерте з морквою а зраділи не там то було беремо і ложим в склянку простої гранований стакан утрамбовувати не треба ось цей стакан тертої Маркова з яблуком твоя піщя на сьогодні.

день два можна моркву з яблуками а можна варений буряк також 1 літр кефіру знежиреного і 100-150 гр свіжих фруктів будь-яких (фрукти в стокан НЕ ложим це зверху). та усі із разу заштовхувати не треба розтягуй на цілий день. але намагайся після 18 00 НЕ есть. да сьогодні вже півтори склянки. та й ще нічого не солимо і несластім без усього бридко чи не так.

день три можна тушоние овочі (будь можна з заморожених пакетів) овощьние салати і натуральний НЕ додану сік до 1 літра без цукру або 1 літр кефіру. да вже дві склянки ну і фрукти 150-200гр

день четвертий до всього іншого додається варене м’ясо або риба все без солі 100 гр. сьогодні два з половиною склянки і фрукти

Іслі до цього дня не сходили в туалет п’ємо магнезію один пакетик.

п’ятий день додаємо до нашого меню сир 100-150гр можна три склянки їжі намагайтеся їсти раз 5 на день по немногу

шостий день 3.5 склянки

сьомий 4 склянки

другий тиждень виходу йде за принципом роздільного харчування і теж без цукру і солі можна додавати рослинні масла в салат.

після виходу щоб не повніти можна жити по прінцип роздільного харчування та й сіль вживати йодування без натрієву і мало не забув не знаю чому але з цього дня вживаємо едоморін 100 або едобаланс по таблетці на день удачі.

млинець мало не забув якщо є сили а вони їсти не бреши собі що тобі погано і все таке кожен день спорт спорт і спорт sex sex sex. і пам’ятай якщо почнеш їсти біг маки тобі хана вага піде в гору або є ще одна хитрість після кожного застілля один день голодування.

  • якщо не їсти тиждень
  • чи можна похудати якщо нічого не їсти
  • якщо нічого не їсти тиждень
  • якщо нічого не їсти
  • чи можна схуднути якщо нічого не їсти
  • якщо нічого не їсти чи можна схуднути
  • якщо тиждень не їсти то на скільки можна схуднути
  • На скільки кг можна схуднути якщо не їсти цілий день
  • якщо не їсти після 18 можна похудати і наскільки за скільки
  • якщо не їсти 5 днів

Comments are closed!

_0.31MB/0.00735 sec