На скільки можна схуднути якщо не їсти після 6

На скільки можна схуднути якщо не їсти після 6 На скільки можна схуднути якщо не їсти після 6

Жоден дієтолог не скаже точно, на скільки можна схуднути, якщо не їсти після 6 вечора. Це занадто індивідуально, щоб називати конкретні цифри і терміни.

Одне з основних правил дієтичного харчування обгрунтовано особливостями обміну речовин у людському тілі. Кожен організм має свою швидкість протікання метаболічних процесів. Отже, принципи дієти для кожної людини будуть різнитися і часом дуже значно.

Думка медиків

Медики стверджують, що до вечора обмінні процеси сповільнюються. Травлення практично не функціонує. Тому все з’їдене надовго затримується в шлунку, а отримані калорії перетворюються на жирові відкладення на боках і животі.

Хтозна, чи можна схуднути, якщо не їсти після 18 годин? Американські дієтологи вважають, що можна. Вони розробили спеціальну програму схуднення «Вечеря мінус», яка забороняє прийом будь-якої їжі після 6 вечора. Це відмінний метод схуднення, що дозволяє втратити до 10 кілограм. Єдиний недолік – втрата ваги відбувається поступово протягом року.

Фахівці вважають відмову від вечері найбезпечнішим і дбайливим для здоров’я способом позбутися зайвих кілограмів. Зайва вага, скинутий таким чином, не повернеться через короткий час, як це відбувається у випадку з експрес-дієтами.

Винятки з правил

Правило не їсти після 6 вечора не цілком справедливо для людей, що працюють допізна. Людина витрачає енергію до пізньої ночі, а значить, потребує поповнення ресурсів. Якщо він регулярно НЕ БУДЕ вечеряти, організм увійде в стресовий стан і почне накопичувати жирові клітини про запас. Щоб цього не сталося, не відмовляйтеся від пізніх прийомів їжі.

Вечеря повинна бути менш калорійним, ніж сніданок і обід. Вибирайте нежирні і маловуглеводні продукти, які швидко засвоюються. Не варто старатися з рідиною. У сні вона не виводиться з організму, а це загрожує набряками. Не переїдайте, краще лягайте спати з легким відчуттям голоду.

Чи не протипоказані пізні перекушування людям, які ведуть активний нічний спосіб життя. Якщо Ви повернулися додому за північ, відтанцювавши пару годин в нічному клубі, можете з чистою совістю повечеряти. Енергії Ви спалили достатньо і отримані калорії не затримаються на талії.

Вирішивши скинути вагу шляхом відмови від їжі після 6 вечора, не сподівайтеся на блискавичний результат. Знадобляться додаткові зусилля у вигляді денної дієти і фізичних вправ. Якщо Ви не контролюєте свій раціон протягом дня, то пропущеного вечері буде замало. Дотримуйтесь відповідну дієту, а ввечері обмежтеся кефіром або зеленим чаєм.

Щоб ввечері не хотілося є, лягайте спати раніше. У сні відчуття голоду притупляється. Якщо це не можливо, займіться небудь захоплюючим заняттям. Телевізор або книга – не кращий варіант, рука сама собою буде тягнутися за їжею. Вишивання або в’язання відвернуть увагу і займуть руки. Найоптимальніше рішення – спортивні вправи або йога.

  • не їсти після 6 відгуки
  • не їсти після 18 відгуки
  • не їсти після 6
  • не їсти після 6 результати
  • чи можна схуднути якщо не їсти після 6
  • чи можна похудати якщо не їсти після 6
  • чи можна їсти після шостої
  • скільки можна скинути як що не їсти після 6 години
  • чи можливо схуднути якщо не їсти після 6 години
  • на скільки можна схуднути якщо не їсти після 6

Comments are closed!

_0.31MB/0.00935 sec