MsIrina226: Гірчичне обгортання

MsIrina226: Гірчичне обгортання Гірчичне обгортання

Я дуже люблю різні обгортання і постійно пробую щось новеньке. І цього разу я спробувала медово-гірчичне обгортання. Результат просто – БОМБА. =))

Завдяки медово-гірчичного обгортання можна зменшити вашу талію та стегна на кілька сантиметром, підтягнути шкіру і значно зменшити целюліт.

Гірчиця має ряд корисних властивостей: знімає верхній ороговілий шар епідермісу, роблячи шкіру більш гладкою і ніжною; гірчиця надає відмінний тепловий ефект, дозволяючи обмінним процесам працювати більш ефективно.

А мед підвищує імунітет, стимулює обмінні процеси в підшкірно-жировій клітковині, активізує процес ліполізу.

Для приготування суміші нам знадобиться:

– 1-2 ст. л. гірчиці в порошку (обов’язково тільки в порошку)

– 2 ст. л. меду (мед повинен бути тягучим, а не зацукрованим)

– 2 ст. л. теплої води

Все це потрібно перемішати. Якщо у вас чутлива шкіра, то можна додати оливкової олії або будь-якого іншого, для зволоження шкіри. Суміш повинна вийти досить густою!

Ще один важливий момент.

Не переборщити з гірчицею, для початку спробуйте з 1ст. л. якщо не буде дуже палити, то у слід. раз додайте трохи більше гірчиці. Але акуратніше, тому що гірчиця може залишити опік на шкірі.

Після нанесення суміші на проблемні ділянки шкіри, ви обертаєте все харчовою плівкою.

І зверху одягаєте щось тепліше або лягайте під ковдру. Якщо вже через 30хвилин дуже сильно пече, то негайно знімайте плівку і змивайте суміш теплою водою. Я протримала годину і не отримала жодних опіків!

Після душу на шкіру наносимо зволожуючий крем або масло. Я використовувала масло виноградної кісточки. Воно дуже добре живить шкіру і добре вбирається.

На наступний ранок я побачила результат. Шкіра значно підтяглася і стала просто як у немовляти =))

А тепер про протипоказання.

Не варто пробувати гірчичне обгортання, якщо ви страждаєте варикозним розширенням вен, гінекологічними та онкологічними захворюваннями, ви вагітні або страждаєте від гіпертонії, порушень функцій щитовидної залози.

Думаю, що цю процедуру краще робити два рази на тиждень. Або як я змішуйте з іншими обгортаннями, наприклад холодними =)

Всім бажаю удачі в досягненні поставлених цілей! =))

  • Обгортання обговорення
  • гірчиця від целюліту хто пробував
  • гірчичне обгортання від целюліту чи це працює

Comments are closed!